Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Spojené státy americké Newport, Rhode Island

Počasí Spojené státy americké Newport, Rhode Island


Newport, Rhode Island je jedno z nejkrásnějších míst v celých Spojených státech amerických. Nachází se v oblasti, kterou oceán opěvuje a turisté z celého světa sem přijíždí, aby si užili jedinečného pohledu na moře i historických památek. Vzhledem k tomu, že se Newport nachází na východním pobřeží USA, má zde velmi specifické podnebí s vysokou vlhkostí vzduchu, což může být pro některé turisty docela náročné.

V létě, tedy od června do září, jsou teploty v Newportu velmi příjemné. Průměrná teplota v tomto období se pohybuje okolo 20 až 25 stupňů Celsia. Během letních měsíců může být ve dnech, kdy je skutečně velmi teplých, až 30 stupňů Celsia. V noci se teploty snižují a mohou klesnout až na 10 stupňů Celsia. Turisté by proto měli s sebou vzít teplé oblečení, a to i v letních měsících, jelikož oceán dokáže být velmi chladný.

Podzim je v Newportu velmi krásným obdobím, kdy jsou teploty velmi příjemné a většinou se pohybují okolo 15 až 20 stupňů Celsia. V říjnu jsou barvy letního olistění stromů velmi nádherné. Nicméně, vzhledem k tomu, že se jedná o období dešťů, mohou být dny v Newportu velmi mokré a větrné.

Zima je v Newportu miernější a teplota se pohybuje kolem 0 až 10 stupňů Celsia. Během této doby se tam často vyskytují bouřky a silné větry, takže turisté by měli především během prosince a ledna zvážit, zda je tato doba vhodná na jejich návštěvu. Sníh zde pak leží velmi krátkou dobu, ale během několika málo týdnů může zajistit velmi pěkné zdroje pro lyžování či snowboarding.

Jaro je v Newportu velmi příjemné, avšak suché období. Teploměr se zde pohybuje okolo 10 až 15 stupňů Celsia, takže turisté by měli na sebe vzít teplo, ale zároveň nebýt unáhlení s odložením spodního oblečení. Jarní období v Newportu je pro turisty velmi příjemné a fascinující, protože se na pobřeží oceánu objevuje spousta divokých živočichů, které mohou být pro turisty šťastnou náhodou.

Celkově platí, že nejlepší období pro návštěvu Newportu je v létě a na podzim, kdy jsou teploty příjemné a především mnohem stabilnější. Turisté by však měli být připraveni na vysokou vlhkost vzduchu, nepravidelnosti počasí a proměnlivé podmínky související s obdobím, které si zvolí pro svou návštěvu.


Letenka Spojené státy americké Newport, Rhode Island


Newport je město na ostrově Rhode Island v oblasti Spojených států amerických. Toto město je známé především svými krásnými plážemi, majestátními námořníky a ohromujícím historickým dědictvím. Pokud plánujete cestu do Spojených států a hledáte destinaci, která nabídne nejen relaxaci na pláži, ale i kulturní zážitky a spoustu zábavy, měli byste určitě zvažovat Newport.

Pokud se rozhodnete, že chcete navštívit Newport, nejlepší způsob, jak se tam dostat, je pomocí letenky. Newport má vlastní letiště, ale není to mezinárodní letiště, takže neexistuje přímé spojení z mnoha mezinárodních destinací. Nicméně, existují letenky do Newport z různých částí Spojených států, což je skvělá zpráva pro všechny, kteří se chtějí podívat na toto úchvatné město.

Letenky jsou k dispozici z mnoha velkých měst v Americe, včetně Bostonu, New Yorku, Chicaga a mnoha dalších. Pokud plánujete cestovat z Evropy, nejlepší možností je najít levné letenky do uvedených míst a poté pokračovat do Newport. Naštěstí jsou letenky na vnitrostátní tratě v USA velmi levné, což znamená, že můžete snadno najít dostupné lety z různých měst Spojených států.

Jakmile se dostanete do letiště v Newport, můžete si pronajmout auto a vyrazit prozkoumat okolí. Alternativně, můžete taxi nebo Uber, ale pokud chcete plně využít zážitek z Newport, doporučujeme si pronajmout auto.

Newport není jen město pláží a námořníků. Má také nádherné historické památky a skvělé restaurace. Můžete navštívit Newport mansions, ohromující usedlosti a vily, které propojují nádherný pohled na záliv a velké luxusní interiéry. Potom se můžete podívat do města a vychutnat si skvělé jídlo a nákupy.

Celkově řečeno, Newport je skvělá destinace pro každého, kdo hledá plážovou dovolenou s kulturním twistem a spoustou zábavy. Pokud plánujete navštívit Newport, zvažte nákup letenky, aby se všechny vaše cestovní plány uskutečnily bez problémů.


Ubytování Spojené státy americké Newport, Rhode Island


Newport je bývalé útočiště bohatých obchodníků, kteří se sem vydávali jen na letní sezónu. Dnes se zde nachází řada historických budov, muzeí a parků. Místo láká návštěvníky po celý rok, protože nabízí spoustu zajímavostí.

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte v Newportu vyřešit, je Vaše ubytování. Zde je několik možností od levných až po luxusní hotely.

Hotely

V Newportu je řada hotelů, které odpovídají různým cenovým kategoriím. Mezi nejvýznamnější hotely patří více než 200 let starý The Chanler at Cliff Walk, kde se můžete ubytovat v některé z 20 romanticky zařízených pokojů. Pokoje jsou zdobeny luxusními materiály jako jsou samety, satén, měkké kožešiny a vybaveny jsou pohodlnými postelemi.

Kromě The Chanler at Cliff Walk jsou zde další hotely - např. The Vanderbilt, The Attwater Hotel, Newport Marriott nebo Hyatt Regency. Každý z nich se snaží přinést něco originálního a zajímavého, takže si můžete vybrat, co bude nejlépe odpovídat Vašemu stylu dovolené a Vašemu rozpočtu.

Bed and Breakfast

Newport má také řadu Bed and Breakfast zařízení, která nabízejí skvělou příležitost pro ty, kteří si chtějí užít trochu soukromí a být zároveň blízko k dění města. K dispozici jsou dvě kategorie B&B: V domě majitele, kdy máte k dispozici svůj vlastní pokoj a snídani s majitelem a v provozu zajišťovaném správcem, kdy máte vlastní pokoj, ale snídani si můžete připravit sami.

Mezi nejlepší B&B v Newportu patří například Yankee Peddler Inn, Almondy Inn nebo Adele Turner Inn. Každý z těchto bed and breakfast nabízí stylové pokoje, chutnou snídani a příjemnou atmosféru.

Apartmány

Pokud hledáte něco více soukromého nebo pobyt na více dní, pronájem apartmánu může být vhodnou volbou. Newport má řadu apartmánů, které jsou vybaveny všemi potřebami pro příjemný pobyt.

Například Gurney's Newport Resort and Marina nabízí plně vybavené apartmány s nádherným výhledem na moře. Další volbou jsou apartmány v Historic Hill, což je část města, kde se nacházejí historické budovy z 18. století a starím stylu.

Závěr

Newport v Rhode Islandu nabízí širokou škálu ubytovacích možností. Pokud se rozhodnete pro nejlepší variantu, která Vám odpovídá a vyhovuje Vašemu rozpočtu, můžete si být jisti, že si užijete krásnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších měst Spojených států amerických.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené státy americké Newport, Rhode Island


1) Jaké atrakce jsou v Newportu k vidění?
- Newport nabízí návštěvníkům mnoho atrakcí, jako je například Newport Mansions (historické domy), The Cliff Walk (pěší stezka s výhledem na oceán), Naval War College Museum (muzeum válečného námořnictva) a mnoho dalších.

2) Jak se dostanu do Newportu?
- Nejlepší způsob, jak se dostat do Newportu, je letadlem na letiště T.F. Green Airport v Providence nebo na letiště Logan International Airport v Bostonu a poté pokračovat autobusem nebo autem. Je také možné cestovat autobusem z některých blízkých měst.

3) Kde se dá ubytovat v Newportu?
- V Newportu jsou k dispozici různé druhy ubytování, včetně hotelů, penzionů, rezidenčních bytů a apartmánů.

4) Existují na pláži nějaká omezení?
- V Newportu jsou některé pláže určeny pouze pro obyvatele města a turisté nemají na tyto pláže přístup. Na ostatních plážích platí některá omezení, jako například zákaz koupání v určitých oblastech nebo omezení velikosti skupin.

5) Jak se v Newportu pohybovat po městě?
- V Newportu můžete cestovat autobusem nebo taxi. Mnoho turistických atrakcí a pláží je v docházkové vzdálenosti od centra města, takže pěší prohlídka je také možností.


Dovolená Spojené státy americké Newport, Rhode Island


Newport v Rhode Island je jedním z nejvíce atraktivních letovisek Ameriky. Oblast je známá svými elegantními domy, bohatou historií a mnoha plážemi. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, ale zároveň chtějí využít všech možností, které může nabídnout americké pobřeží.

Newport je významný především díky svému architektonickému dědictví. Mnoho majestátních domů bylo postaveno v 19. století, kdy se stalo letoviskem pro nejbohatší rodiny Ameriky. Mezi nejznámější patří Breakers, Rosecliff a Marble House. Tyto domy jsou otevřeny pro veřejnost, díky čemuž si mohou návštěvníci prohlédnout luxus, se kterým se mohou setkat jen málokde jinde.

Pokud máte rádi námořnictvo, nemohli byste být v lepším místě. Newport je domovským přístavem pro mnoho lodí a jeho přístavy jsou ideálním místem pro procházky podél pobřeží. Zde se můžete podívat na lodě, které se připravují na regatové závody, nebo se vydáte na výlet lodí kolem zátoky Narragansett.

Pokud vám více vyhovuje pobyt na pláži, Newport má co nabídnout. Mezi nejlepší pláže patří Easton's Beach, obvykle označovaná jako First Beach. Tato pláž patří k nejoblíbenějším u turistů a nabízí vše, co potřebujete, od jídelních stánků, přes stánky se suvenýry a dětská hřiště.

A co by to bylo za dovolenou bez dobrého jídla? Newport nabízí mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat vynikající mořské plody a další speciality. Nezmeškejte tradiční New England clam bake (opečené škeble a krevety) a humra.

Newport rovněž nabízí mnoho kulturních akcí během celého roku. Mezi nejznámější patří Newport Jazz Festival, který se koná v srpnu a Newport Folk Festival, který se koná na konci června.

Za dovolenou v Newportu si musíte připravit větší rozpočet, ale na druhou stranu dostanete kvalitní služby a výjimečné zážitky. Protože se jedná o velmi populární destinaci, doporučujeme si ubytování a plány na denní výlety zajistit včas. Pokud si ovšem chcete vychutnat krásu Newportu, je to určitě o to stojí.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky