Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bhútán Mongar

Letenka Bhútán Mongar


Letenka Bhútán - Mongar: Kde se tajemné tajemství ztrácí ve vybalancovaných horách

Bhútán, země krásy a mystiky, je jedním z nejmenších států na světě a leží vypasená v himálajských horách v jižní Asii. Bhútán je známý svým jedinečným kulturním dědictvím, krásnými krajinami a přátelskými lidmi. Mongar, považovaný za „bránu východního Bhútánu“, je jedním z nejzajímavějších měst Bhútánu. Zajímáte se o exotické a neotřelé místo na váš další výlet? Pak je letenka Bhútán-Mongar tím pravým a nezapomenutelným zážitkem pro vás!

Novým letištěm v Paro se můžete dostat do hlavního města Thimphu. Odtud se můžete vydat na nádhernou cestu serpentýnami na východ k místu, kde se Bhútán začíná tajemně ztrácet ve vysokých, vyvážených horách. Cesta nabízí pohled na úchvatné scenérie, jako jsou divoké řeky, husté lesy, zelené údolí a malebné vesnice.

Mongar je jedním z hlavních měst východního Bhútánu a pro turisty je to jedno z nejzajímavějších míst v Bhútánu. Leží na konci jedné ze tří hlavních cest Bhútánu, které spojují Bhútán se sousedními zeměmi. Historické budovy, ručně tkána textilie, plodná zemědělská krajina a úchvatné scenérie čekají na návštěvníky.

Jedním z nejzajímavějších míst v Mongar je Mongar Dzong, zemětřesením odolná pevnost, postavená v 17. století. Tato budova je považována za jednu z nejkrásnějších v Bhútánu. Také stojí za to navštívit v okolí vesnici Lhuntse, známou svými fascinujícími šperky, lidovou hudbou a tanci. Navíc se můžete projít po některých z nejkrásnějších pěších stezek Bhútánu, které nabízejí neobvyklé výhledy a stopy místní fauny a flóry.

Jinými zajímavými místy poblíž Mongaru jsou Bumthang a Trashigang, také nádherné místa sbírající turisty ze všech koutů světa. Zkrátka, cesta na východ Bhútánu nabízí tradiční kouzlo Asie, živoucí kuldivitelství obklopeno přírodou a nezapomenutelným dobrodružstvím.

Letenka Bhútán-Mongar je skvělou volbou, pokud hledáte unikátní zážitky a návykovou atmosféru Bhútánu a chtěli byste přidat vlastní kousek do této spletitě a mystické země. Nezapomeňte si užít tento zářící kousek posvátné himálajské krajiny s nádhernou přírodou a tajemnými vesnicemi, které vás zaručeně neopustí.


Ubytování Bhútán Mongar


Bhútán je malebná země v Himálaji, která je známá svými kláštery a krásnými krajinami. Pokud plánujete navštívit Bhútán, může vás zajímat ubytování v Mongaru, jednom z krásných měst v Bhútánu.

Mongar je město východně od hlavního města Thimphu, které je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pokojné místo k pobytu. Město leží na kopci, odkud se nabízí krásný výhled na okolní krajinu a nedaleké hory.

Existuje mnoho možností ubytování v Mongaru, včetně hotelů, penzionů a domů na pronájem.

1. Hotel Druk Zhongar

Hotel Druk Zhongar je jedním z nejlepších hotelů v Mongaru. Nabízí komfortní a moderní ubytování s vynikajícími službami. Hotel má vynikající restauraci, která nabízí tradiční jídla a mezinárodní kuchyni. Hotel také poskytuje možnost transferu z letiště.

2. Hotel Kuenphen Rabten

Dalším skvělým hotelem v Mongaru je Hotel Kuenphen Rabten. Hotel nabízí elegantní pokoje s moderním zařízením. Kromě toho je zde také společná kuchyň, kde si můžete sami uvařit jídlo. Hotel je velmi blízko centru města, takže se snadno dostanete na různá místa v Mongaru.

3. Tashi Ninjay Guest House

Pokud hledáte rodinnou atmosféru, Tashi Ninjay Guest House je skvělou volbou. Tento penzion se nachází v klidném a malebném místě v Mongaru. Pokoje jsou prostorné a čisté a mají k dispozici koupelnu. Hosté mohou také využívat společnou kuchyň, kde si mohou připravit vlastní jídlo.

4. Happy Home Stay

Kdo by chtěl zažít autentickou bhútánskou rodinnou atmosféru, může se ubytovat v Happy Home Stay. V tomto domě si můžete užít klidný a pohodlný pobyt s rodinou bhútánských domovníků. Happy Home Stay je ideální pro ty, kteří hledají jednoduché ubytování a chtějí ochutnat tradiční jídla bhútánské kuchyně.

5. Losar Guest House

Losar Guest House se nachází v klidné části Mongaru, což je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo k pobytu. Pokoje jsou velmi prostorné a pohodlné a mají vlastní koupelnu. Hosté se mohou těšit na tradiční bhútánské jídlo, které se podává v restauraci penzionu.

V Mongaru je mnoho různých možností ubytování, které se hodí pro různé typy cestovatelů. Bez ohledu na to, které ubytování si zvolíte, můžete si být jisti, že budete mít krásný pobyt a unikátní zážitek z Bhútánu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bhútán Mongar


Které jsou nejlepší turistické atrakce v regionu Mongar v Bhútánu?
Nejlepší turistické atrakce v regionu Mongar v Bhútánu jsou klášter Mongar Dzong, tibetské kláštery Drametse a Jurmung a přírodní krásy Norgengla a Ngangla Rajídů.

Jaký je nejlepší čas na návštěvu regionu Mongar v Bhútánu?
Nejlepší čas na návštěvu regionu Mongar v Bhútánu je od října do května, kdy jsou suché a slunečné dny.

Jak se dostat do regionu Mongar v Bhútánu?
Nejlepší způsob, jak se dostat do regionu Mongar v Bhútánu, je letecky z hlavního města Thimphu do letiště Yongphulla a odtud po silnici.

Má Bhútán Mongar pěkné hotely a restaurace?
Ano, v Bhútánu Mongar je několik pěkných hotelů a restaurací, které nabízejí tradiční bhútánskou kuchyni a další mezinárodní speciality.

Co si vzít na cestu do regionu Mongar v Bhútánu?
Je dobré vzít si teplé oblečení, protože v regionu Mongar v Bhútánu je poměrně chladno. Také nezapomeňte vzít si boty na pěší túry a sluneční brýle a opalovací krém na ochranu proti slunci.


Dovolená Bhútán Mongar


Bhútán je jedna z nejvíce exotických a tajemných zemí na světě. Nachází se v jižní Asii a je známý svými krásnými horami, klidnou atmosférou a působivou buddhistickou kulturou. Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství a objevování, je Bhútán tou pravou volbou. A právě v oblasti Mongar najdete některé z nejvíce okouzlujících a unikátních zážitků, jaké Bhútán nabízí.

Mongar se nachází východně od hlavního města Thimphu a je jedním z nejvíce odlehlých regionů Bhútánu. Tento region se vyznačuje nejen krásnou přírodou, ale také bohatou historií a kulturou. V oblasti Mongar najdete několik středověkých pevností a chrámů, stejně jako některé z nejvíc fascinujících tradičních obyčejů spjatých s buddhistickou kulturou.

Při návštěvě Mongaru byste neměli vynechat prohlídku kláštera Drametse. Tento klášter, založený v 16. století, je jedním z nejvýznamnějších buddhistických chrámů v celém Bhútánu. Drametse klášter je také známý pro své tance čam a festival, který se zde koná v každém roce a trvá celých 4 dny. Během festivalu se zde schází tisíce lidí, kteří se přijedou podívat na tradiční tance, hudbu a divadlo.

Dalšími zajímavými místy, která byste mohli navštívit v Mongaru, jsou Bumdeling Wildlife Sanctuary nebo pevnost Trashigang. Bumdeling Wildlife Sanctuary je chráněná oblast v horách, která je domovem mnoha druhů ohrožených zvířat a rostlin. Zdejší krajina je nádherná a nabízí skvělé příležitosti pro fotografie a turistické treky. Pevnost Trashigang je dalším unikátním místem, které stojí za návštěvu. Tato pevnost, postavená v 19. století, byla kdysi důležitým centrem pro obchod a politiku a dnes nabízí návštěvníkům fascinující historickou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu.

Když se vrátíte do svého hotelu po dni plném dobrodružství a objevování, můžete si odpočinout v klidné atmosféře, která je tak typická pro Bhútán. Místní kuchyně nabízí unikátní kombinaci chutí a kterou byste mohli ochutnat v místních restauracích a podniků v oblasti Mongar.

Celkově tedy Bhútán je stoprocentně jedním z nejzajímavějších a nejkrásnějších míst na světě, které se nabízejí k objevení a objevování turisty. Pokud chcete pocítit sílu místní kultury, krásy přírody a životní styl, tento východní region Bhútánu je určitě tím správným místem, kde začít.


Počasí Bhútán Mongar


Bhútán je krásná země, která se nachází v jižní Asii a je známá svými různorodými klimatickými podmínkami. Město Mongar, které se nachází východně od Bhútánu, má jedinečnou klimu kvůli své poloze v pohoří Himaláje.

Mongar se nachází na nadmořské výšce přibližně 1 600 metrů nad hladinou moře, což znamená, že zde panují chladnější teploty než na nížině. Průměrná teplota v Mongar se pohybuje kolem 15 až 20 stupňů Celsia během většiny roku, ale může se dostat až na minusové hodnoty během zimních měsíců.

Mongar má dvě výrazné období počasí: suché a deštivé. Suché období převládá od listopadu do května, kdy je málo srážek a podnebí je suché a slunné. Tyto měsíce jsou ideální pro turisty, kteří chtějí navštívit Bhútán a vydat se na horské túry nebo prozkoumat krásy země.

Na druhou stranu, deštivé období Mongaru začíná v červnu a končí v říjnu. V tuto dobu se země mění v zelenou oázu a na zdejších pastvinách se pasou krávy. Toto období je však také charakterizované silnými monzuny, což může způsobit problémy se silniční dopravou a zhoršit podmínky pro turisty.

I přes tuto nejistotu je však Bhútán vždy atraktivním cílem pro turisty. Ať už se rozhodnete navštívit Mongar během suchého nebo deštivého období, na vás čekají překrásné scenérie, starobylé chrámy, kláštery a hotelské služby, které vám zajistí pohodlné a příjemné ubytování.

Kromě toho si můžete vychutnat tradiční bhútánskou kuchyni a procházet se po vesnicích, kde se setkáte s lidmi v celé jejich přirozené kráse a usměvavosti. Navštivte Bhútán a objevte krásy tohoto skrytého a tajuplného království.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky