Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Rusko Vladivostok

Nejčastější dotazy a odpovědi Rusko Vladivostok


1. Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Vladivostoku z Moskvy?

Existuje několik možností, jak se dostat do Vladivostoku z Moskvy. Nejrychlejší je letadlo, které trvá přibližně 8 hodin. Alternativou je vlak, který trvá asi 6-7 dní a nabízí pohled na krásnou krajinu z okna vlaku. Můžete také jet autem, což je více než 100 hodin jízdy.

2. Může se v Vladivostoku mluvit anglicky?

Vladivostok je turistické město, takže může být možné mluvit anglicky, ale není to vždy zaručeno. Je dobré se naučit základní rusky, aby se mohli dorozumět s místními lidmi a lépe si užít pobyt ve městě.

3. Jaké jsou nejpamátnější památky v Vladivostoku?

Vladivostok je plný zajímavých atrakcí. Mezi nejoblíbenější patří most Zlatý roh, centrální třída Svetlanskaya, adrenalinové atrakce na ostrově Rusky, Památník boje za sovětskou moc, muzeum vojenské historie a muzeum regionální historie.

4. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Vladivostoku?

Vladivostok nabízí různé druhy ubytování pro každého, včetně hotelů, hostelu a apartmánů. Nejlepší způsob, jak najít ubytování, je prohledat internetové stránky, jako jsou Booking.com nebo Hotels.com, a porovnat ceny.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Vladivostoku?

Vladivostok má mnoho skvělých restaurací, které nabízejí mnoho různých druhů jídel. Některé z nejlepších jsou Bering, Fisherman's Wharf, Druzhba a Tygda. Doporučuji vyzkoušet místní speciality, jako jsou ryby a mořské plody.


Letenka Rusko Vladivostok


Pokud plánujete cestu do Ruska, mohl byste uvažovat o návštěvě Vladivostoku. Je to jedno z nejvzdálenějších měst Ruska a leží na východním pobřeží země, v oblasti Primorský kraj. Město je známé svou strategickou polohou poblíž hranic s Čínou a Severní Koreou a také svými krásnými panoramatickými výhledy na oceán.

Nejlepší způsob, jak se dostat do Vladivostoku, je letadlem. Letiště Vladivostok se nachází asi 44 kilometrů od města a nabízí vynikající spojení s mnoha ruskými i mezinárodními destinacemi.

Letenky na trasu Rusko Vladivostok lze koupit u řady leteckých společností, v této oblasti využívají své služby tři hlavní letecké společnosti: Aeroflot, S7 Airlines a Ural Airlines. Tyto společnosti nabízejí jak přímé, tak i jedno nebo více mezipřistání na trase.

Začněme u leteckých společností, které nabízejí přímý let z Moskvy do Vladivostoku.

- Aeroflot: Aeroflot je největší leteckou společností v Rusku a nabízí denně přímé lety z Moskvy do Vladivostoku. Let trvá přibližně 8 hodin.

- S7 Airlines: S7 Airlines je druhou největší leteckou společností v Rusku a nabízí také přímé lety z Moskvy do Vladivostoku. Let trvá přibližně 8 hodin.

- Ural Airlines: Ural Airlines nabízí méně přímých letů než Aeroflot nebo S7 Airlines, ale stále provozuje několik přímých letů týdně na této trase.

Pokud hledáte levnější letenek, můžete zvažovat varianty s mezipřistáními. Ty mohou být nejen cenově výhodnější, ale také můžete navštívit v cestě další zajímavé destinace.

Mezi nejoblíbenější destinace s mezipřistáními na trase Rusko Vladivostok patří kromě Moskvy např. také Irkutsk, Novosibirsk, Khabarovsk, Jekatěrinburg, Vladikavkaz nebo Kaluga.

Cena letenky Rusko Vladivostok se liší v závislosti na délce letu, letecké společnosti, způsobu rezervace a mnoha dalších faktorech. Nicméně průměrná cena přímého letu z Moskvy do Vladivostoku se pohybuje kolem 15 000 - 20 000 RUB (200 - 270 USD).

Vladivostok je město, které rozhodně stojí za to navštívit. Má spoustu zajímavých památek a krásné výhledy na oceán. A začnout cestu na letadlo, je bezpochyby nejlepší způsob, jak se dostat tam.


Dovolená Rusko Vladivostok


Vladivostok, hlavní město Primorského kraje na Dálném východě Ruska, nabízí neuvěřitelně krásnou krajinnou scenérii, fascinující kulturu a rozmanité aktivity. Tato destinace tedy představuje skvělou volbu pro ty, kteří chtějí objevovat nové místa a zároveň prožít dobrodružství u moře.

Město Vladivostok se nachází na poloostrově Murav'jeva-Amurského a jeho název přeložen z ruštiny znamená "vládce východu". Místo má historii jako důležitý přístav na Transsibiřské magistrále, nejdelší železniční trase na světě, která spojuje Moskvu s Vladivostokem.

Jedním z nejvýznamnějších turistických míst ve Vladivostoku je Východní zahrada, oblast plná zeleně a květinových záhonů. Toto místo je také oblíbené pro pohledy na město a moře. Pokud hledáte něco ještě výjimečnějšího, vydejte se na vrchol města, na kopec Vladivostokská věž. Tato konstrukce vypadá trochu jako Eiffelova věž, ale je o něco nižší a nabízí úchvatné pohledy na celý Vladivostok a oceán.

Další zajímavé místo, které rozhodně stojí za návštěvu, je Rusko-japonské sídlo v Arsenjevu. Toto místo je historickým symbolem rusko-japonských vztahů a nabízí jedinečný pohled do minulosti Dálného východu. Na základech Západoevropského domu zde byl v roce 1889 vystavěn ruský obchodní dům, jenž se stal významným centrem mezinárodního obchodu s obilovinami, tuky a hedvábím.

O víkendech se v místním Národním divadle pořádají různá vystoupení, takže pokud se chystáte do Vladivostoku na konci týdne, určitě si zarezervujte vstupenky na divadelní představení.

Kromě kulturních akcí a historických památek má Vladivostok také bohatou a rozmanitou gastronomii. Pokud si rádi vychutnáváte ryby a mořské plody, pak tuto oblast nemůžete minout. Místní trhy nabízejí ryby a mořské plody přímo z Tichého oceánu. Najdete zde odrůdy lososa, ústřice, krevety a další lahůdky.

Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, Vladivostok je tou správnou volbou. Prozkoumejte místní kulturu, ochutnejte místní kuchyni a užijte si nádherné výhledy na oceán.


Počasí Rusko Vladivostok


Vladivostok se nachází v ruském kraji Primorskij kraj a je to východní konec Transsibiřské magistrály. Město Vladivostok, ležící na pobřeží Tichého oceánu, má podnebí subarktického typu s velkými výkyvy teplot během roku.

Léto v Vladivostoku

Léto v Vladivostoku začíná v červnu a trvá až do září. Průměrná teplota v období červenec - srpen je asi 18-19 stupňů Celsia. Rare najdeme teplotu nad 25-26 stupňů Celsia. Během tohoto období se tedy nacházíme v období monzunů. Město bývá pohlceno vlhkým a teplým počasím, což může být velmi nepříjemné.

Podzim v Vladivostoku

Podzim v Vladivostoku je mimořádně krásný. Oblast je známá svými jasnými podzimními barvami. Teplota října se pohybuje v rozmezí od 5 do 10 stupňů Celsia. Poslední listopadové dny jsou již velice chladné a můžeme se setkat s prvním sněhem.

Zima v Vladivostoku

Zima v Vladivostoku je obvykle velmi tvrdá a trvá od října do dubna. Teploty v lednu se mohou snadno dostat až k -25 stupňům Celsia, ačkoliv běžněji se pohybují okolo -10 stupňů Celsia. Během zimy bývá obloha často zatažená a může pršet, sněžit nebo foukat silný vítr.

Jaro v Vladivostoku

Jaro v Vladivostoku začíná v dubnu a trvá až do května. Teploty v tomto období se pohybují okolo 10-15 stupňů Celsia. Příroda se v tomto období pomalu probouzí k životu a je krásné sledovat, jak se okolní krajině vracejí zelené barvy.

Celkově řečeno, počasí v Vladivostoku je velmi nepředvídatelné a je třeba se přizpůsobit. Oblast je krásná, ale může poskytnout i tvrdé podmínky. Ať už cestujete do Vladivostoku kdykoliv během roku, musíte být připraveni na velké výkyvy teplot a nepředvídatelné počasí.


Ubytování Rusko Vladivostok


Rusko je obrovská země, plná nádherných míst k navštívení. Jedním z těchto míst je město Vladivostok, které se nachází na dálném východě Ruska, poblíž rusko-čínské hranice. Město je proslulé svojí bohatou historií, nádhernou přírodou a zajímavými turistickými atrakcemi. Pokud plánujete návštěvu Vladivostoku, musíte si rozhodnout, kde se ubytovat. V tomto článku vám přinášíme přehled míst, kde si můžete zarezervovat ubytování.

1. Hotel Hyundai

Jeden z nejluxusnějších hotelů v Vladivostoku, hotel Hyundai, se nachází na břehu moře v centru města. Tento hotel má několik restaurací, bary a bazén. Každý pokoj má elegantní interiér, klimatizaci a Wi-Fi. Hotel Hyundai je vhodný pro náročné cestovatele, kteří si chtějí dopřát maximální komfort během svého pobytu v Vladivostoku.

2. Hotel Avanta

Hotel Avanta se nachází v klidné čtvrti na okraji Vladivostoku. Tento hotel nabízí pohodlná ubytování za velmi přijatelné ceny. Každý pokoj má klimatizaci, TV, ledničku a Wi-Fi. Hotel Avanta má rovněž k dispozici restauraci a saunu, kterou si hosté mohou pronajmout. Navíc je hotel Avanta ideální pro ty, kteří plánují navštívit přístav, protože se nachází jen několik minut chůze od něj.

3. Hotel Vladivostok

Jeden z nejpopulárnějších hotelů v centru města je hotel Vladivostok. Hotel se nachází jen pár kroků od náměstí Bortsov Revolutsii a nabízí luxusní ubytování za rozumné ceny. Každý pokoj má klimatizaci, TV, minibar a Wi-Fi. Hotel Vladivostok má rovněž k dispozici několik restaurací, saunu, fitness centrum a několik konferenčních místností.

4. Hotel Sibirskiy

Hotel Sibirskiy je velmi oblíbený u cestovatelů, kteří chtějí prozkoumat Vladivostok. Nachází se kousek od vlakového nádraží a nabízí pohodlná ubytování za velmi přijatelné ceny. Každý pokoj má klimatizaci, TV a Wi-Fi. Hotel Sibirskiy má rovněž k dispozici restauraci, saunu a malý obchod s dárky.

5. Otel Gavan

Otel Gavan se nachází ve čtvrti Arsenyev, poblíž přístavu. Tento hotel nabízí jednoduchá, avšak příjemná ubytování za velmi přijatelné ceny. Každý pokoj má klimatizaci a Wi-Fi. Otel Gavan má rovněž k dispozici restauraci, bar a konferenční místnost.

Vladivostok nabízí mnoho možností ubytování pro každého. Od luxusních hotelů až po skromná motela, každý z cestovatelů najde to, co hledá. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z výše zmíněných možností, můžete být jisti, že máte zajištěný pohodlný pobyt ve městě Vladivostok.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky