Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kostarika Drake Bay

Ubytování Kostarika Drake Bay


Kostarika je země zejména pro svou neuvěřitelnou přírodu a divoký život. Drake Bay, nacházející se na severozápadním pobřeží země, není výjimkou. Toto úžasné místo nabízí návštěvníkům fantastické zážitky, jako jsou potápění v divokém oceánu, procházky v tropických lesích a pozorování místních zvířat.

Pokud hledáte ubytování v tomto rajském koutu Kostariky, můžete zvolit z mnoha možností, které Drake Bay nabízí.

Hostely jsou populární volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze. Hostely v Drake Bay nabízejí levné, ale čisté a příjemné ubytování. Tyto hostely obvykle nabízejí společné pokoje a koupelny. Pokud tedy nehledáte luxusní ubytování a máte rádi společnost, určitě vám bude tento typ ubytování vyhovovat.

Pro ty, kteří si chtějí užít více komfortu, jsou k dispozici hotely. Tyto hotely nabízejí více soukromí a větší pohodlí než hostely. Většina hotelů vysokou kvalitu ubytování i služeb. Pokud si přejete mít v Drake Bay extra komfort, na což máte rozpočet, určitě je pro vás hotel tou pravou volbou.

Další volbou jsou chaty a bungalovy. Tyto ubytovací jednotky nabízejí skvělý zážitek z přímého styku s přírodou Kostariky. Chuty a bungalovy se obvykle nacházejí v lese nebo v blízkosti pláže. Tyto ubytování jsou skvělou volbou pro páry, kteří hledají romantiku a soukromí nebo pro rodiny s dětmi.

Nakonec jsou tu ješte luxusní vily. Tyto ubytovací jednotky jsou nabízeny pro ty, kteří si přejí zvláštní zážitek. Tyto ubytovací jednotky jsou vybaveny luxusním nábytkem a dekorací, prostornými ložnicemi a elegantními koupelnami. Vily jsou zpravidla ve větší vzdálenosti od centra města, čímž zajistí více soukromí.

V Drake Bay na vás čeká spousta zábavy, spoustu možností, jak strávit pohodlnou noc a mít tak dostatek energie na další den. Zvolte si ubytování, které vám bude vyhovovat nejvíce a užijte si toto krásné místo.


Dovolená Kostarika Drake Bay


Dovolená na Kostarice může být nevšední zážitek, který si budete pamatovat po celý život. Drake Bay je jedno z míst, kde můžete zažít to nejlepší z Kostariky.

Drake Bay se nachází v jižní části Kostariky a je oblíbeným místem pro turisty, kteří hledají odpočinek na krásných plážích, ale také dobrodružství v deštném pralese.

Nejlepším způsobem, jak se dostat do Drake Bay je letecky z hlavního města San José. Letadla jsou relativně malá, protože dráha v Drake Bay není dlouhá. Cesta letem trvá zhruba hodinu a vy letíte nad deštným pralesem, což je zážitek sám o sobě.

Po příletu se můžete ubytovat v jedné z mnoha lodge, které nabízejí pohodlné a stylové ubytování s výhledem na pláže v okolí.

Jednou z nejpůsobivějších věcí o Drake Bay je scenérie. Zdejší pláže jsou křišťálově čisté a spousta z nich je skryta za lesy a kopcemi. Cestou na pláž si můžete projít deštným pralesem a setkat se s neuvěřitelně barevnými druhy zvířat.

V Drake Bay se také nachází Corcovado National Park, který se rozkládá na velké ploše deštného pralesa. Park je domovem množství druhů zvířat včetně jaguárů, pum, vlků a mnoho dalších.

Jedním z dalších zážitků, který si můžete vychutnat, je potápění. Kostarika nabízí některé z nejkrásnějších potápěčských lokalit na světě a Drake Bay není výjimkou. Pod hladinou moře můžete obdivovat různé druhy žraloků, exotických ryb a koralových útesů.

Když se to všechno stane příliš krušné, můžete se uklidnit a odpočinout si při pozorování místních delfínů a velryb. V některé z lokálních vyhlídkových lodí můžete sledovat delfíny, kakofoje a další mořské živočichy.

A jaká je to dovolená bez dobrého jídla? V Drake Bay se nachází mnoho restaurací, které nabízejí nejčerstvější ryby a další místní speciality.

Celkově lze říci, že dovolená v Drake Bay je nezapomenutelným zážitkem. Toto místo nabízí krásné scenérie, kde se spojují pláže, deštný prales a mnoho exotických druhů zvířat. Můžete tady trávit čas relaxováním na pláži nebo si užít dobrodružství v přírodě. V každém případě si zde určitě najdete něco pro sebe.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Drake Bay


1. Jak se dostanu do Drake Bay z San Jose?
Můžete se dostat do Drake Bay vlakem, autobusem nebo letecky. Let je nejrychlejší, trvá asi 50 minut.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Drake Bay?
Nejlepší čas navštívit Drake Bay je od prosince do dubna, což je sušší období. Nicméně, druhá polovina roku může být také pěkná.

3. Může se v Drake Bay potápět?
Ano, v Drake Bay je mnoho míst, kde se můžete potápět. Existuje několik potápěčských center nabízejících kurzy, výlety a pronájem vybavení.

4. Kde se nachází nejlepší místa pro pozorování živočichů v Drake Bay?
Nejlepší místa pro pozorování živočichů jsou v okolí Corcovado National Park. Můžete zde vidět mnoho druhů ptáků, opic, plazů, hadů, želv a mnoho dalších druhů.

5. Jaký je typický druh jídla v Drake Bay?
Kostarická kuchyně se skládá ze základních potravin jako je rýže, fazole a masa (nejčastěji vepřové, hovězí nebo kuřecí). Existuje také mnoho rybích specialit, jelikož Drake Bay leží u pobřeží. Kokosové mléko a tropické ovoce jsou také velmi oblíbené.

6. Kde se dá v Drake Bay ubytovat?
V Drake Bay najdete mnoho hotelů, penzionů a privátních ubytování. Mnoho z nich se nachází v blízkosti pláže. Doporučujeme si místo rezervovat předem, jelikož Drake Bay je velmi oblíbená destinace.

7. Existují v Drake Bay nějaké možnosti pro adrenalinové aktivity?
Ano, v Drake Bay jsou možnosti pro rafting, zip-line, kajak, surfování a výlety do džungle. Existuje mnoho turistických agentur nabízejících tyto aktivity.


Počasí Kostarika Drake Bay


Kostarika je krásná země s neuvěřitelnou přírodou a krásnými plážemi. Jedním z nejkrásnějších míst na jihu Kostariky je Drake Bay. Toto místo nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže, ale také tropickou přírodu a mnoho aktivit pro dobrodružné duchy. Před návštěvou Drake Bay je důležité informovat se o počasí, aby bylo možné naplánovat si návštěvu co nejlepším způsobem.

Drake Bay se nachází v západní části Kostariky, kde panuje tropické klima. Toto klima se vyznačuje vysokými teplotami a vysokou vlhkostí po celý rok. Průměrná teplota v Drake Bay je kolem 30 °C během dne a 23 °C v noci. To znamená, že návštěvníci by měli být připraveni na horké počasí a měli by být vybaveni vhodným oblečením a ochrannými prostředky.

V Drake Bay se vyskytuje dvě období dešťů. První období je od května do listopadu a druhé období je od prosince do dubna. Během období dešťů může být počasí nevyzpytatelné a deštivé. To ale neznamená, že by návštěva Draky Bay měla být dobu dešťů tuto obelhát. V konečném důsledku, během deštivých měsíců se vytváří nádherná zeleň a je možné vidět mnoho druhů zvířat a rostlin, které jsou běžně viditelné pouze během dešťových období.

V období dešťů mohou být pláže v Drake Bay mnohem méně přístupné. Během dešťových období se mohou na pláži objevit silné vlny a podmínky pro surfování, takže mnoho dobrodruhů stále ráda návštěvy Drake Bay v této době. Během denních hodin mohou být ale deště silné a návštěvníci by proto měli být připraveni na náhlou změnu počasí.

V období sucha jsou pláže v Drake Bay mnohem přístupnější a mohou být využívány k opalování a koupání. Toto období je velmi populární mezi turisty a nabízí mnoho aktivit jako šnorchlování, potápění a jízdu na koni.

Celkově vzato, počasí v Drake Bay může být nevyzpytatelné, ale návštěva tohoto krásného místa je vždy zajímavým zážitkem a nabízí mnoho příležitostí pro dobrodružné duchy. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit Drake Bay, je důležité být připraven na horké počasí a velkou vlhkost po celý rok.


Letenka Kostarika Drake Bay


Pokud hledáte exotické dovolenkové destinace, Kostarika by mohla být tou správnou volbou. Tuto středoamerickou zemi obklopují dvě moře, na každé straně se nachází idylické pláže s nádhernými korálovými útesy, ale také deštné pralesy s tropickými rostlinami a zvířaty. V Kostarice se dá i potápět, surfovat, horolezit, procházet se po přírodní rezervaci nebo se kochat roztomilými místními krokodýly.

Ale co si o této zemi říct z letadla? Pokud budete chtít navštívit jedno z nejkrásnějších a nejuzavřenějších míst v Kostarice, budete muset využít letenku do letiště Drake Bay. Toto letiště leží v Národním parku Corcovado, jednom z největších národních parků Kostariky, který je pokrytý pralesem a na pobřeží hostí velký vodopád.

Co se týče přístupu, Drake Bay je poměrně izolovaná a těžko dostupná oblast. Z letiště San Jose, hlavního města Kostariky, se můžete dostat do Drake Bay téměř výhradně v letadle. Existuje několik leteckých společností, které létají do této oblasti, včetně Sansa Airlines a Nature Air, což jsou dvě z největších leteckých společností v Kostarice.

Let do Drake Bay trvá přibližně jednu hodinu a je to opravdu nádherná letová trasa, která nabízí skvělé výhledy na Kostariku ze shora. Pokud chcete zažít nejkrásnější oceánový výhled, zarezervujte si sedadlo na levé straně letadla, kdy budete mít okno s výhledem na Tichomoří.

Jakmile přijedete do letiště Drake Bay, uvítají vás tropické deště, horko a vlhkost. Vzdálenost od letiště k plážím a srázcům zde není dlouhá a dá se vyjít pěšky nebo vzít taxi. Existuje několik hotelů v této oblasti, které nabízejí ubytování na samotě v deštném pralese, ale i luxusní hotelské komplexy s výhledem na oceán.

Celkově se let do Drake Bay Kostariky může stát nezapomenutelným zážitkem. Pokud hledáte cestování mimo obvyklé turistické trasy a máte rádi exotické dovolenky, Drake Bay je skvělou volbou. Připravte se na neprobádané divočiny, úžasné pláže a zvířata, která jinde neuvidíte.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky