Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie)

Dovolená Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie)


Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie) patří mezi nejkrásnější místa světa a rozhodně by se nemělo nechat ujít těm, kteří touží po dobrodružství a nezávislosti. Ningaloo Reef poskytuje mnoho možností pro pozorování zvířat a přírodních krás v této oblasti.

Ningaloo Reef je místo, kde se setkává Indický oceán s Australským kontinentem. Tento úžasný útes je dlouhý přes 260 km a je druhým největším korálovým útesem na světě. Pod vodou se nachází obrovské množství živočichů, včetně žraloků, krokodýlů, delfínů, kytovců, množství ryb a dalších mořských živočichů.

Ningaloo Reef nabízí mnoho atrakcí pro plavce, potápěče a šnorchlaře. Tyto aktivity umožňují návštěvníkům důkladně prozkoumat korálový útes a jeho skryté hnízdiště. Potápění a šnorchlování jsou v závislosti na osobní zkušenosti a dovednosti vhodné i pro začátečníky.

V Ningaloo Reef jsou také pláže pro ty, kteří se chtějí opalovat a relaxovat. Pláže jsou čisté a málo navštěvované, takže je ideální místo pro ty, kteří se chtějí v klidu odpočinout.

Aby návštěva Ningaloo Reef byla dokonalá, není nic lepšího, než strávit několik dní v kempu. Kempování je v této oblasti zbytečně příliš drahé, ale díky možnosti kempování, které je vybavené veškerým zázemím a základním vybavením, je to dobrou volbou pro ty, kteří hledají nezávislost a blízkost k přírodě. Kampování možnosti nejen ušetří peníze, ale také umožní návštěvníkům strávit více času v přírodě a pokochat se krásami Ningaloo Reef.

Ningaloo Reef je pro každého, kdo touží po dobrodružství, ideálním cílem. Krása podvodního světa, plážové aktivity a kempování v přírodě poskytuje nezapomenutelný zážitek plný nevšedních zážitků. Pokud se rozhodnete pro návštěvu Ningaloo Reef, určitě neprohloupíte a odnesete si neskutečně silný zážitek.


Letenka Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie)


Pokud plánujete návštěvu Austrálie a máte rádi aktivní dovolenou, určitě byste neměli vynechat západní pobřeží Austrálie a především oblast Ningaloo Reef. Tento korálový útes leží u západního pobřeží Austrálie, mezi městy Exmouth a Coral Bay, a je nejenom krásnou přírodní scenérií, ale také vynikajícím místem pro potápění a šnorchlování.

Z letišť v Perthu a Brisbane je možné se dostat na letiště v Exmouth, nebo do města Coral Bay. Ideálními měsíci pro návštěvu Ningaloo Reef jsou říjen a listopad, kdy jsou podmínky pro potápění a šnorchlování nejlepší. Navštívíte-li Ningaloo Reef v průběhu sezóny, můžete se těšit na mnoho aktivit, jako například plavání s velrybami, žraloky nebo delfíny, potápění do útesů a korálových zahrad, nebo pozorování mořských želv.

Pro ty, kteří upřednostňují výlety na pevnině, jsou k dispozici různé výlety do národního parku Cape Range, kde můžete vidět úžasné geomorfologické útvary a překrásnou nezkrocenou přírodu.

Pokud jste milovníky živočišné říše, zaručeně si přijdete na své. V oblasti Ningaloo Reef žije mnoho různých druhů ryb, korálů a jiných druhů živočichů, jako například rejnoci, žraloci, delfíni nebo různé druhy želv.

Ningaloo Reef je bezpočetným zdrojem zážitků, které nikdy nezapomenete. Každý, kdo návštěvu západní Austrálie plánuje, by měl zvážit výlet na tento úchvatný korálový útes. Dovolená v této oblasti splní očekávání náročných cestovatelů a především výpravy do korálových útesů budou zážitkem plným adrenalinu.

V oblasti Ningaloo Reef není nedostatek přírodních zdrojů krásy a zábavy. Vynikající kombinace krásy nad ale i pod hladinou opravdu přirozeně zaručuje dokonalou dovolenou.


Ubytování Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie)


Austrálie Ningaloo Reef nabízí jedno z nejkrásnějších míst k potápění a pozorování korálových útesů na celém světě. Tento útes se nachází v Západní Austrálii a je celý zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud se chystáte navštívit tento úžasný kraj, měli byste se zabývat otázkou ubytování.

Existuje mnoho možností, jak si můžete užít tuto krásnou oblast, ať už hledáte luxusní ubytování, turistické chatky nebo kempování. Zde je několik možností, mezi kterými můžete vybírat.

1. Eco Safari a plážový kemp - Pokud hledáte autentickou zkušenost s kempováním, musíte zkusit tento ekologický safari a kemp. Provozovatelé nabízejí prakticky všechny vybavení, které potřebujete (od stanů až po kuchyňské potřeby) a navíc si můžete užít úžasný výhled na pláž a moře z vašeho stanu.

2. Ningaloo Eco Retreat - Tento luxusní zážitek nabízí ohromující pohled na Ningaloo Reef z vašeho soukromého balkonu. Pokojné a klidné prostředí, které nabízí tento resort, poskytuje špičkovou restauraci, spa a přirozeně ochranu před nežádoucí záplavou návštěvníků.

3. Ningaloo Bed and Breakfast - Tento elegantní pobyt poskytuje šest různých ložnic a poblíž Ningaloo Reef samotného. Tyto pokoje nabízejí nejen pohodlnou postel a prostornou koupelnu, ale také speciální vstup do romantické zahrady.

4. Sal Salis Ningaloo Reef - Pokud máte rádi všeobecný dojem obývání v lese, ale stále chcete poznávat všechny krásy Ningaloo, pak byste mohli zvážit ubytování v tomto luxusním kempu. Kempy nabízejí speciální eko-stany a soukromou kuchyni.

Ningaloo Reef v Západní Austrálii nabízí mnoho možností ubytování pro milovníky přírody, turisty i rodiny. Je to skutečně jedno z nejkrásnějších míst na světě a zaslouží si být zažité plně v takové podobě, jakou preferujete. Ale jedno je jisté, jaké ubytování si vyberete, určitě si užijete úžasnou zkušenost, kterou tato oblast nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie)


1. Kde se nachází Ningaloo Reef?
Ningaloo Reef se nachází na Západním pobřeží Austrálie, mezi městy Exmouth a Coral Bay.

2. Jak se dostat na Ningaloo Reef?
Nejlépe se na Ningaloo Reef dostanete letecky z města Perth do města Learmonth, které se nachází asi hodinu cesty autem od Exmouth. Alternativou je pronajmout si auto a projet se po Západním pobřeží.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Ningaloo Reef?
Nejlepší čas na návštěvu Ningaloo Reef je od června do října, kdy je klidnější moře a ideální podmínky pro šnorchlování a potápění.

4. Jaký je život pod vodou v Ningaloo Reef?
Ningaloo Reef je domovem mnoha obyvatel podmořské říše, včetně žraloků, želv, různých druhů ryb, korálů a krásných mant, což jsou největší ryby až 7 metrů dlouhé.

5. Můžu plavat s velrybami v Ningaloo Reef?
Ano, v období od března do července se v okolí Ningaloo Reef vyskytuje velké množství velryb, se kterými je možné plavat na speciálních zážitkových lodích.

6. Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Ningaloo Reef?
Mezi nejlepší pláže v okolí Ningaloo Reef patří Coral Bay, Turquoise Bay a Ned's Beach.

7. Jakou aktivitu si nemůžu nechat u Ningaloo Reef ujít?
Jedinou aktivitou, kterou by si návštěvníci Ningaloo Reef určitě neměli nechat ujít, je šnorchlování nebo potápění v průzračných vodách tohoto fantastického korálového útesu.


Počasí Austrálie Ningaloo Reef (Západní Austrálie)


Ningaloo Reef je světoznámým turistickým centrem na Západním pobřeží Austrálie, a to díky svým podmořským přírodním krásám, které lákají turisty z celého světa. Nicméně, stejně jako všude v Austrálii, i zde lze očekávat různé druhy počasí a klimatické podmínky.

Ningaloo Reef se nachází v oblasti se suchým tropickým podnebím, kde se teploty vyšplhají až k 40 °C během léta, a klesnou na 20 °C v zimě. Na konci léta a na podzim dochází k období dešťů, které trvá zhruba od března do května. V tuto dobu může být počasí deštivé, ale zároveň také vlhké a místy dokonce horké. To může být problematické pro turisty, kteří chtějí plavat a potápět se v moři, ale dešťové období může být ideální pro turisty, kteří chtějí obdivovat krásné krajiny.

Ze začátku a ke konci dešťového období je oblast rekreačního parku Ningaloo přístupnější, protože listnaté stromy a džungle jsou oživeny svou květinovou krásou. Kvůli vyššímu počtu turistů v tuto dobu je však třeba si ubytování rezervovat předem.

Začátek zimy, od května do září, je klidnější, suchý a velmi příjemný se stálým modrým nebe nad hlavou a odpočinkem na plážích je již v té době příjemnější. Je však důležité si přinést teplejší oblečení, protože se teploty mohou snížit až na 15 °C v noci.

Celkově lze říci, že Ningaloo Reef je turistickou oblastí, kterou můžete navštívit po celý rok, ale záleží na tom, co chcete vidět a zažít. Pokud se chcete vyhnout davům turistů a nevadí vám mírné snížení teplot, březen a duben mohou být skvělou dobou na plánování svého výletu. Nicméně, pokud se chcete potápět a plavat v úžasném podmořském světě, léto bude pro vás nejlepší období, ale počítejte s vysokými teplotami a občasnými dešti.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky