Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Šalamounovy ostrovy Isabel Island

Ubytování Šalamounovy ostrovy Isabel Island


Isabel Island je ostrov nacházející se v Pacifiku vysokle nad hladinou oceánu. Tento ostrov patří mezi Šalamounovy ostrovy a je druhým největším ostrovem v této skupině. Isabel Island je krásné místo, o kterém se v poslední době mluví stále více jako o turistickém cíli. Pokud se chystáte navštívit tento ostrov, bude pro vás užitečné informovat se o možnostech ubytování.

Pronájem ubytování na Isabel Island

Nabídka pronájmu ubytování na Isabel Island je velmi rozmanitá. K dispozici jsou hotely, penziony, hostely i soukromé apartmány, záleží tedy na vašich preferencích a finančním rozpočtu. Pokud hledáte levnější ubytování, můžete se rozhodnout pro hostel, který nabízí přespání na společných pokojích. Pokud však upřednostňujete soukromí, můžete si zajistit pronájem apartmánu či pokoje v hotelu.

Jaké jsou nejpopulárnější hotely na Isabel Island?

Na Isabel Island si můžete najít různé typy hotelů, které se liší svými službami a cenovou dostupností. Nejvíce doporučované hotely jsou:

- Solomon Kitano Mendana Hotel: Tento luxusní hotel se nachází v hlavním městě ostrova, Honiara. Nabízí moderní elegantní pokoje s klimatizací a výbornou gastronomii. Hotel také poskytuje služby jako masáže, fitness centrum a správu výletů.

- Fatboys Resort: leží na západním pobřeží ostrova a je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci u moře. Nabízí stylové bungalovy, plážový bar, bazén a velký výběr vodních sportů.

- Agnes Lodge: Tento hotel se nachází poblíž Gizo okolo 800km od Honiary. Agnes Lodge nabízí pohodlné, čisté a prostorné pokoje s většinou výhledem na oceán. Od hotelu je možné si pronajmout lodě, kajaky, boards a provozovat různé vodní sporty.

- Sanbis Resort: Tento luxusní resort je ideální pro ty, kteří chtějí zažít luxusný odpočinek v exotickém prostředí. Resort nabízí soukromé vily a bungalovy s vlastním bazénem a nejmodernější technologií. K dispozici je také plážový bar a kuchyně.

Co můžete dělat na Isabel Island?

Isabel Island nabízí návštěvníkům krásnou přírodu, nezávisle na tom, zda hledáte relaxaci či dobrodružství. Na ostrově je možné podniknout různé turistické výlety, výlety na lodích a navštívit zátoky a pláže. Na poznání ostrova se můžete zúčastnit pěších túr nebo plavání s delfíny a želvami. Mezi populární aktivity patří také potápění v korálových útesech a surfování.

S ohledem na to, že Isabel Island je stále neturisticky zaplněná destinace, můžete si být jisti, že budete mít jedinečný a nezapomenutelný zážitek ve více než překrásném prostředí. Tak neváhejte a odjeďte ochutnat tento kus exotické krásy!


Dovolená Šalamounovy ostrovy Isabel Island


Isabel Island je největší ze Šalamounových ostrovů a leží v jihozápadní části Tichomoří. Tato ostrovní skupina je zahrnuta v rámci Papuy Nové Guiney a patří mezi nejkrásnější a nejzajímavější turistické destinace. Isabel Island je oblíbenou destinací pro milovníky přírody, kteří chtějí užít si tropickou atmosféru v srdci nedotčené přírody.

Na Isabel Island se všude kolem rozprostírají nádherné pláže, které lákají ke koupání a opalování. V blízkosti pláže jsou k dispozici turistické služby, jako jsou vodní sporty a plavba na šnorchlu, kde najdete úžasnou podmořskou faunu a flóru. Turisté mohou také navštívit horu Tahuata, nejvyšší horu ostrova s výškou 738 metrů, kde si mohou užít nevšední zážitky z horských túr.

Isabel Island je vynikajícím místem pro pozorování druhů vyskytujících se jen na Šalamounových ostrovech, jako jsou zoborožce, papoušci, obrovské netopýry a mnoho jiných druhů. Ostrov je také domovem pro několik endemických druhů, jako jsou Isabelové hlemýždi a několik druhů orchidejí. Pro ty, kteří chtějí vidět zvířata v přirozeném prostředí, jsou výlety do deštných lesů a do národního parku velmi doporučené.

Místní kultura a historie je pro turisty velkým lákadlem pro návštěvu Isabel Island. Na ostrově najdete řadu historických památek, jakými jsou sochy, pevnosti a starobylé vesnice, které se dochovaly tisíce let. Tato místa vám nabízí vhled do kultury a tradic těchto ostrovů, které jsou nejdůležitější součástí života místních obyvatel.

Isabel Island je přírodní ráj pro turisty, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst na světě. S jasnou modrou oblohou nad hlavou, bílými písečnými plážemi a tropickým klimatem, Isabel Island nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka. Zájemci o turistiku, kulturu, historii a gastronomii se zde mohou bez obav dočkat nekonečného množství zážitků. Pokud ještě nevíte, kam na své další dovolené vyrazit, určitě zvážte Isabel Island jako vaši cílovou destinaci, která vám zaručeně nezklame!


Nejčastější dotazy a odpovědi Šalamounovy ostrovy Isabel Island


1. Jak se dostat na Isabel Island?
- Lze se na Isabel Island dostat lodí z nejbližšího města Buala.

2. Co je nejlepší čas na návštěvu ostrova?
- Nejlepší čas na návštěvu je od května do října, kdy je teplé a suché počasí.

3. Co je možné vidět nebo dělat na Isabel Island?
- Na ostrově je možné se věnovat vodním aktivitám jako např. šnorchlování a potápění, procházkám po plážích či v lese, pozorování místních živočichů a rostlin.

4. Je na ostrově možné najít ubytování?
- Ano, na ostrově je několik ubytovacích možností - hotely, penziony a další.

5. Jaké jsou nejlepší pláže na Isabel Island?
- Mezi nejlepší pláže na Isabel Island patří Gupuna Beach, Sunfly Beach a San Jorge Beach.

6. Je na Isabel Island bezpečno?
- Isabel Island je poklidné místo, kde lze cítit bezpečně. Nicméně, je vždy dobré být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

7. Jaké jsou možnosti stravování na Isabel Island?
- Na ostrově je několik restaurací, kde lze ochutnat místní kuchyni a různé druhy jídel.

8. Jaké jsou nejlepší turistické trasy na Isabel Island?
- Některé z nejlepších turistických tras na Isabel Island jsou procházky po národním parku Isabel Range, procházky po plážích a skalnatém pobřeží, a výlety na ostrov Tahuata.


Letenka Šalamounovy ostrovy Isabel Island


Pokud hledáte místo, které ještě není zasaženo turistickým ruchem a lze se zde těšit z nedotčené přírody a bohatého podmořského světa, tak by vás mohly zajímat Šalamounovy ostrovy. Mezi ně patří i Isabel Island, na kterou se můžete dopravit letenkou.

Isabel Island je součástí Šalamounových ostrovů, které se nachází v Tichomoří. Tento ostrov byl pojmenován podle španělské královny Isabely II. a patří mezi méně navštěvované cíle turistů. To však neznamená, že by zde nebyly zajímavé věci ke vidění.

Ostrov je poměrně rozlehlý (asi 4 000 km²) a svou polohou je ideálním místem pro potápění, šnorchlování a pozorování života pod mořskou hladinou. Všude kolem Isabel Island se nachází korálové útesy a podmořské hory, kde můžete objevovat mořské tvory jako delfíny, žraloky, krevety, úhoře a mnoho dalšího.

Jestliže vás více zajímá procházení se po pevnině, tak Isabel Island nabízí nádherné trekkingové stezky, které vedou přes tropické lesy a přes řeky. Na výlety se doporučuje vydat se v doprovodu místních průvodců, kteří vás provedou po nejkrásnějších místech a ukážou vám zdejší flóru a faunu.

Isabel Island není sice zdaleka tou nejznámější destinací na Šalamounových ostrovech, ale nabízí mnoho příležitostí k relaxaci a odpočinku. Zdejší příroda a podmořský svět vás určitě nadchnou a zanechají nevymazatelné zážitky. Pokud se rozhodnete pro návštěvu Isabel Island, tak si zarezervujte letenku na nejbližší letiště, které se nachází na ostrově Honiara v Guineji.

Závěrem lze říci, že Isabel Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají nepoznané lokality a milují přírodu. Pokud zvažujete návštěvu této krásné destinace, tak neváhejte a zarezervujte si svou letenku právě teď!


Počasí Šalamounovy ostrovy Isabel Island


Šalamounovy ostrovy, na kterých se nachází Isabel Island, jsou součástí jižního Pacifiku. Isabel Island se nachází východně od ostrova Bougainville a patří do provincie Isabel na řetězci Šalamounových ostrovů. Klima na Isabel Island je tropické, což znamená, že zima není ani příliš chladná a léto není příliš horké. Protože se ostrovy nacházejí poblíž rovníku, jsou zde většinou velmi vysoké teploty.

Léto na ostrově je obdobím od prosince do února. Průměrná teplota během této doby se pohybuje kolem 30 °C a nocí se ochlazuje na 20 °C. V tuto dobu dochází na ostrově k nejvyšším srážkám a průtržím mnohdy doprovázenými bouřemi. Srážky bývají intenzivní, ale zároveň krátkodobé.

Zima na Isabel Island přichází od května do října, kdy průměrná teplota klesá na 25 °C. Nocí se ochlazuje na 18 °C. Zimní měsíce jsou suché a srážky jsou v této době minimální.

Podnebí na Isabel Island může být velmi změnlivé a je ovlivněno zejména El Niñem, což může způsobit extrémní podmínky v podobě sucha, nebo naopak přílišného deště, což má následně dopad na obyvatele a ekonomiku ostrova.

Na Isabel Island se nachází horský masiv, který ovlivňuje větrné podmínky na ostrově. Na západě ostrova jsou dominantní pasáty, které způsobují srážky na západě ostrova. Na východě jsou pasáty, které jsou suché a jsou často doprovázeny bouřemi.

Celkově lze říci, že Isabel Island má tropické podnebí s vysokými teplotami, vlhkostí a vysokými srážkami v období letních měsíců. Zimní období je sušší s minimálními srážkami. Obyvatelé ostrova se adaptují na místní klimatické podmínky a využívají suchoodolné plodiny jako je kukuřice, rýže a hurikánky na zemědělskou produkci.

Celkově lze říci, že Isabel Island má nevyzpytatelné klimatické podmínky, které mohou mít vliv na obyvatele a zemědělské produkce ostrova. Nicméně, mohou zde být krásné slunečné dny a teploty příjemné pro turisty, kteří se chtějí dostat k obyvatelům ostrova a prozkoumat krásy tohoto místa.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky