Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Paraguay Coronel Oviedo

Ubytování Paraguay Coronel Oviedo


Paraguay je země s mnoha krásami a jednou z nejvýznamnějších atrakcí je město Coronel Oviedo. Toto město je hlavním městem departementu Caaguazú a nabízí mnoho krásných turistických atrakcí. Pokud plánujete návštěvu tohoto města, rádi bychom vám představili několik ubytování, které vám mohou poskytnout pohodlný pobyt.

První na seznamu je hotel El Quijote, který se nachází na ulici Teniente Rojas Silva. Tento hotel má 30 pokojů a 3 apartmány, které jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi a satelitním televizorem. Pokoje jsou prostorné a dobře zařízené a jsou ideální pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování v centru města. Hotel nabízí také snídaně a večeře v restauraci, která je otevřena po celý den.

Další možností je Hotel Coronel Oviedo, který se nachází na ulici Mcal. Estigarribia. Tento hotel nabízí 32 pohodlných pokojů s klimatizací, Wi-Fi, satelitní televizí a minibarem. Pokoje jsou prostorné a dobře zařízené a nabízejí vynikající pohodlí. Hotel má k dispozici také restauraci, dětský koutek, posilovnu a bazén.

Hotel Coronel Oviedo

Další možností je Hotel Hill de Coronel Oviedo, který se nachází na ulici Cerro Cora. Tento hotel nabízí 28 pohodlných pokojů s klimatizací, Wi-Fi, satelitní televizí a minibarem. Pokoje jsou prostorné a dobře zařízené a nabízejí vynikající pohodlí. Hotel má k dispozici také restauraci a bazén.

V neposlední řadě je zde Hotel Las Vaquerías, který se nachází na ulici Capitán Miranda. Tento hotel má 23 pokoje s klimatizací, Wi-Fi, satelitní televizí a minibarem. Pokoje jsou prostorné a velmi dobře zařízené. Hotel má k dispozici také bazén a restauraci.

Pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování v městě Coronel Oviedo, jsou výše zmíněné hotely dobrým výběrem. Tyto hotely nabízejí dobré ubytování a služby za rozumné ceny. Budete si moci užít krátkou cestu do města až do večera a těšit se na pohodlné snídani a večeři v hotelové restauraci. Ať už se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt, tyto hotely jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování v Coronel Oviedo v Paraguayi.


Dovolená Paraguay Coronel Oviedo


Paraguay je zemí, která není v turistickém povědomí tolik známá jako jiné jihoamerické destinace. Avšak právě to jí dává speciální kouzlo, skryté v malých městech a vesnicích, daleko od turistických center. Jedním z těchto malých měst je Coronel Oviedo, které má všechny ingredience pro skvělou dovolenou v Jižní Americe.

Coronel Oviedo se nachází ve středozápadní části Paraguaye, v departementu Caaguazú. Je to malé město s okolo 60 tisíci obyvateli, které ale nabízí spoustu kulturních a přírodních památek. Základem tvoří hlavní náměstí, které je obklopené malými obchůdky a restauracemi. Zde se můžete projet na rikše nebo si užít místního jídla jako je například asado de tira (grilované žebírko).

Mimo město se pak vám nabízí řada přírodních scenérií. Dojezdovou vzdáleností je například Národní park Ybycuí, kde se můžete projít v deštném lese, navštívit vodopády nebo se vypravit na trekking v horách. Dále pak můžete navštívit jezero Ypacaraí, kde si můžete pronajmout kajak a proplout si krásné krajinou.

Paraguayská kultura pak nabízí bohatý kulturní program. Interesantní jsou například místní trhy s místními produkty, jako je slavná lichořeřišnice yerba mate, z níž se vyrábí populární paraguayský nápoj Tereré, ale také skvělá řemesla a výrobky z místního kožedělnictví.

Pokud hledáte dovolenou daleko od turistických center a západního způsobu života, Coronel Oviedo může být skvělým místem pro váš další výlet. Nabízí kulturní bohatství spolu s nádhernou přírodou, a to vše aniž byste museli přepočítávat bankovky, jak je tomu v jiných turistických destinacích. Takže, co ještě váháte? Vyzkoušejte Coronel Oviedo, a určitě nebudete litovat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Paraguay Coronel Oviedo


Je mi líto, jako strojový překladatel nemohu odpovědět na otázky týkající se konkrétního města v Paraguayi Coronel Oviedo. Mohu vám však poskytnout několik obecných dotazů a odpovědí:

1. Jaká je oficiální měna v Paraguayi?
Odpověď: Oficiální měnou v Paraguayi je guarani.

2. Jaký je průměrný roční teplotní rozsah v Paraguayi?
Odpověď: Průměrný roční teplotní rozsah v Paraguayi je kolem 20-30 °C.

3. Jaká je nejvyšší hora v Paraguayi?
Odpověď: Nejvyšší hora v Paraguayi se nazývá Cerro Tres Kandú a její výška je 842 metrů nad mořem.

4. Jaká je nejrozšířenější náboženská víra v Paraguayi?
Odpověď: Nejrozšířenější náboženskou vírou v Paraguayi je římskokatolické křesťanství.

5. Jaké jsou nejznámější turistické atrakce v Paraguayi?
Odpověď: Mezi nejznámější turistické atrakce v Paraguayi patří například vodopády Salto Cristal, historické město Concepción, národní park Ybycuí a mnoho dalších.


Letenka Paraguay Coronel Oviedo


Paraguay je krásná jihoamerická země ležící uprostřed kontinentu, která se může pochlubit nádhernou přírodou a bohatou kulturou. Jestliže se chystáte na cestu do této exotické destinace, je dobré vědět, jaká letenka je pro vás nejvhodnější.

Mnoho cestovatelů, kteří se rozhodnou navštívit Paraguay, se zaměřuje na město Coronel Oviedo, které je hlavním městem departementu Caaguazú. To nejlepší budete mít z pobytu v této malebné oblasti, pokud si pořídíte letenku, která vás co nejrychleji přivede do Paraguaye.

Dostupnost letenek závisí na mnoha faktorech. Základním parametrem, který ovlivňuje cenu letenek, je obvykle sezóna, kdy plánujete vaši cestu. Průměrná cena letenky z Evropy do Uruguaye se pohybuje okolo 800-1200 eur, přičemž značně ovlivňuje atraktivita destinace a samozřejmě přepravce.

Avšak letenka Paraguay Coronel Oviedo se může zdát neobyčejně drahá. Vzhledem k tomu, že Coronel Oviedo není velké město, sezóna zde není tak výrazná a nedojdete k mnoha preferencím, od zdroje odletu, sezóny až po dobu vašeho pobytu. Nejlepší cesta, jak získat výhodnou letenku, je pravidelné sledování různých online slevových nabídek a porovnávání cen různých leteckých společností. Na trhu existuje mnoho různých letových společností, mezi nimiž se lze orientovat podle osobních preferencí a potřeb.

Mezi největší letecké společnosti létající do Paraguaye patří Air Europa, LAN Airlines a Argentinian Airlines. Tyto společnosti nabízejí pravidelné spojení přímo do hlavního města Asunciónu s krátkým letovým časem. Zde lze lehce najít spoje i do Coronel Oviedo stejně jako další oblasti Paraguaye.

Na závěr bych chtěl doporučit, abyste si dlouho neváhali a spojili své sny s plány! Paraguay naléhavě očekává vaši návštěvu a úžasné zážitky vás jistě nebudou čekat!


Počasí Paraguay Coronel Oviedo


Paraguay Coronel Oviedo je město ležící na východě Paraguaye. Toto město má tropické podnebí, tedy horké a vlhké po většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje od 20 do 30 stupňů Celsia.

Na jaře, od září do listopadu, jsou teploty mírnější a příjemnější. Nicméně vlhkost zůstává vyšší a i když se nejedná o nejhorkější období roku, stále je vhodné připravit se na vyšší teploty a vlhkost.

Během léta, od prosince do února, jsou teploty nejvyšší a vlhkost na vrcholu. Místní léto je velmi horké a vlhké, což znamená, že se můžete potit i při nejmenší aktivitě. Pokud plánujete návštěvu v tomto období, je třeba dbát na dostatečné hydrataci a ochranu před sluncem.

Na podzim, od května do srpna, se začínají snižovat teploty a vlhkost a počasí je příjemnější. To je období, kdy jsou teploty nejpříjemnější a ideální pro venkovní aktivity.

V obecném pohledu tedy můžeme říct, že Paraguay Coronel Oviedo má vyšší teploty a vlhkost po většinu roku. Proto je nezbytné, aby turisté přizpůsobili svůj pobyt této specifické klime a dbali na dostatečnou ochranu před sluncem a hydrataci. Od března do listopadu je ideální doba pro návštěvu města Coronel Oviedo, kdy můžete zažít velmi příjemné počasí.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky