Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort

Letenka Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Pokud hledáte místo, kde se můžete zcela odpojit od stresu a naplno si užít pohodu a krásnou přírodu, neváhejte a vyražte na Maledivy do Olhuveli Beach & Spa Resort.

Tento luxusní resort se nachází v jižní části Malediv, v atolu Malé, a nabízí skvělé podmínky pro relaxaci a pobyt v tropickém ráji. Resort se rozkládá na soukromém ostrůvku a nabízí úchvatné pohledy na maledivský oceán.

Olhuveli Beach & Spa Resort má pro své hosty k dispozici celkem 225 pokojů a vil, které jsou vybaveny vysokým standardem a nabízejí veškeré pohodlí. Kromě klimatizace, minibaru, trezoru a bezplatného Wi-Fi připojení nabízí také výhled na moře a soukromé terasy, kde si můžete užít soukromí.

Resort nabízí hostům širokou škálu aktivit, které si mohou vychutnat včetně šnorchlování, potápění, jízdy na vodních skútrech a vodních lyžích. Pro ty, kteří mají raději klidný pobyt, je k dispozici také wellness centrum a spa. Tady si můžete užít širokou škálu masáží a procedur, které vám pomohou plně relaxovat.

Pokud jde o jídlo, Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí hostům širokou škálu gastronomických zážitků. Každý den můžete ochutnat jiné pokrmy z celého světa v jedné z několika restaurací. Některé z restaurací nabízejí i možnost posezení u moře.

Pobyt v Olhuveli Beach & Spa Resort bude pro vás zcela bezstarostný, protože personál se postará o všechny vaše potřeby. Pro hosty je k dispozici 24 hodinový concierge service, který vám pomůže s jakýmkoliv požadavkem.

Pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek a uvolnění, Olhuveli Beach & Spa Resort je tou nejlepší volbou. Můžete si zde užít krásné písečné pláže, úžasnou přírodu a neuvěřitelné zážitky. Rezervujte si letenku na Maledivy a užijte si svůj vysněný pobyt v Olhuveli Beach & Spa Resort.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Dotazy:

1. Jak se dostanu na Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort?
2. Je zajištěn transfer z letiště na resort?
3. Jaké jsou možnosti stravování na resortu?
4. Mám-li nějaké potřeby speciálního stravování, je možné je zajistit?
5. Existují na resortu aktivity pro děti?
6. Je možné zajistit potápění a další vodní aktivity na resortu?
7. Jaké jsou pobytové možnosti na resortu?
8. Je možné na resortu využít wellness a spa služby?
9. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu resortu?
10. Jak je zajištěna bezpečnost na resortu?

Odpovědi:

1. Na Maledivy se dostanete letecky z většiny světových letišť s přestupem v zemích jako jsou Dubaj nebo Dillí. Letenky si můžete zarezervovat u letových společností.

2. Ano, transfer ze letiště na resort je zajištěn. Po příletu na letiště se můžete obrátit na personál resortu, kteří vám zajistí přepravu.

3. Na resortu máte několik možností stravování, včetně restaurací, barů, a stánků s rychlým občerstvením. Jídla jsou zaměřena na mezinárodní kuchyni.

4. Ano, resort je schopný zajistit speciální stravování pro hosty s alergiemi nebo jinými omezeními.

5. Ano, na resortu jsou aktivity pro děti, včetně dětských bazénů, hřišť a dětského klubu.

6. Ano, na resortu jsou k dispozici potápěčské centra a další vodní aktivity, jako jsou šnorchlování, jízda na kajaku a plachtění na prknech.

7. Na resortu máte několik možností pobytu, včetně bungalovů nad vodou a v přízemí, rodinných apartmánů a vil na pláži.

8. Ano, resort má wellness a spa centrum, kde si hosté mohou užít různé masáže a léčebné procedury.

9. Nejlepší doba pro návštěvu Malediv je od prosince do března, kdy jsou teploty příjemné a slunečno. V tomto období je však také nejvyšší sezóna a ceny jsou vysoké.

10. Bezpečnost na resortu je vysoká a personál je vždy ochotný pomoci v případě potřeby. Na plážích však platí zásady opatrnosti, jako je například nedoporučování plavání v noci nebo v zónách, které nejsou hlídány.


Ubytování Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort je luxusní rekreační středisko nacházející se na ostrově Olhuveli na Maledivách. Toto odlehlé místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v krásném tropickém ráji, kde se můžete potápět v průzračných vodách Indického oceánu a užívat si slunce na bílých písečných plážích.

Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí širokou škálu ubytování včetně elegantních vil nad vodou, bungalovů na pláži a pokojů s výhledem na zahradu, které jsou vybaveny veškerým potřebným komfortem pro dokonalou dovolenou. Všechny pokoje jsou prostorné a moderní, s vlastním balkonem nebo terasou, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na oceán.

Středisko nabízí široké spektrum aktivit pro návštěvníky, včetně vodních sportů jako jsou potápění, šnorchlování, windsurfing, kajak a podobně. Hosté mohou také si užít volného času v posilovně, na tenisovém kurtu, nebo se zúčastnit některé z nabízených aktivit, jako je yoga, pilates, nebo kurz kuchařského umění.

Kromě toho, středisko nabízí také bohatý program pro děti, včetně heren s odbornou péčí a programy uzpůsobené pro všechny věkové skupiny.

Když se jedná o jídlo a nápoje, Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí celou řadu restaurací a barů s fantastickou kuchyní a širokým výběrem koktejlů a nápojů, včetně místní speciality. Restaurantová nabídka střediska vychází ze surovin dodávaných z lokálních zdrojů a má co nabídnout každému hostu.

Za zvláštní zmínku stojí také luxusní spa v Olhuveli Beach & Spa Resort, které nabízí širokou škálu procedur a masáží, které revitalizují a regenerují vaše tělo a duši, a poskytují dokonalý zážitek veřejnosti.

Celkově řečeno, Olhuveli Beach & Spa Resort je dokonalé místo pro ty, kteří hledají klid, krásu a oddych v pravé flóře tropické přírody. Luxusní ubytování, jedinečná lokalita a další nabídka, zaručuje nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách, která vám přinese vzpomínky, které si budete pamatovat po celý život.


Dovolená Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších tropických rájů na zemi, a proto se jedná o jednu z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou. Jedním z nejlepších míst k pobytu na Maledivách je Olhuveli Beach & Spa Resort. Tento resort se nachází na ostrově Olhuveli, který leží v Jižních Maledivách, a nabízí návštěvníkům neuvěřitelně luxusní a pohodlný pobyt.

Resort Olhuveli Beach & Spa je velmi oblíbený pro své nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Tyto pláže jsou ideální pro odpočinek, opalování a koupání. Kromě toho poskytuje resort mnoho vodních aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, rybolov, surfing a mnoho dalšího. Návštěvníci si mohou také vychutnat luxusní plavby na tradičních maledivských lodích a pozorovat divokou zvěř a korálové útesy.

Zážitky z Olhuveli Beach & Spa Resortu nekončí jen u vodních aktivit. Zde naleznete velký a moderní fitnesscentrum, velký venkovní bazén a mnoho relaxačních a wellness služeb, jako jsou masáže nebo spa procedury. Kromě toho, resort nabízí úžasné restaurace, kde si návštěvníci mohou vychutnat tradiční maledivskou kuchyni a také mezinárodní gastronomii.

Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí ubytování v luxusních a dobře vybavených bungalovech na pláži, v bungalovech nad vodou a v luxusních vilech. Všechny ubytovací jednotky jsou prostorné a stylově zařízené tak, aby zajistily co nejvíce pohodlí pro hosty. Bungalovy nad vodou jsou obzvláště populární, protože zde můžete mít úžasný výhled na oceán a vidět mnoho různých druhů ryb a dalšího mořského života přímo z vašeho pokoje.

V Olhuveli Beach & Spa Resort naleznete naprosté luxusní zážitky. Více než úplně vybavený resort a jeho krásné okolí nabízí možnost odpočinku a aktivit pro každého. Věříme, že tuto destinaci zamilujete, jako mnozí před Vámi.


Počasí Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Olhuveli Beach & Spa Resort na Maledivách nabízí jedinečný zážitek, kterým je kvalitní prázdninový pobyt. Jedním z důležitých faktorů při plánování dovolené je počasí. Jaké tedy bývá počasí na Maledivách a co mohou hosté očekávat během svého pobytu?

Maledivy jsou tropickým rájem s celoročně teplým klimatem. Průměrná roční teplota se pohybuje mezi 26 - 31 °C. Nejteplejší období jsou obvykle od prosince do dubna a naopak nejchladnější od května do listopadu. I když jsou rozdíly mezi teplotami minimální, stejně je dobré zohlednit předpověď počasí.

Hlavním faktorem ovlivňujícím počasí na Maledivách je monzunový režim. Vrchol sezóny s turbulencemi přichází s monzunem ze severovýchodu v listopadu a trvá do března a dubna. Během této doby se často objevují silné větry, deště a vlny, což může narušit plány turistů spojené s vodními sporty nebo potápěním.

Od května do října se na Maledivách setkáme s monzunem z jihozápadu. Během této doby se mohou objevovat občasné výkyvy počasí, ale bývá klidnější, s menším množstvím srážek a větrů.

Celkově lze říci, že období od prosince do března a dubna je nejlepší pro plavání, potápění. Během léta je pak nejlepší čas pro surfování a windsurfing.

Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí svým hostům širokou škálu aktivit a zajišťuje, aby byl každý den nezapomenutelný. V hotelu jsou k dispozici vodní sporty jako šnorchlování, potápění, windsurfing, nebo jachting. V případě nepříznivého počasí je k dispozici krytý bazén a fitness centrum vybavené moderními stroji. Hosté si mohou užívat wellness procedury nebo se projít po nádherných plážích. Olhuveli Beach & Spa Resort má také vlastní delfinárium, kde si mohou hosté prohlédnout neuvěřitelnou show delfínů.

Maledivy jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci dokonalého počasí a krásy přírodního prostředí. Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí svým klientům luxusní prostředí a množství aktivit, které se mohou vypořádat s libovolnou změnou počasí. Hosté mohou užít skvěle stráveného času v každém období roku.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky