Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Madagaskar Amber Mountain National Park

Nejčastější dotazy a odpovědi Madagaskar Amber Mountain National Park


1. Co je Amber Mountain National Park?
Amber Mountain National Park je národní park, který se nachází na severu Madagaskaru. Je to populární turistická destinace díky své různorodé flóře a fauně, vodopádům, jezerům a překrásné krajině.

2. Jak se tam dostat?
Návštěvníci se tam mohou dostat buď cestou přes město Antsiranana nebo letadlem z Antananariva. Cesta trvá asi 30 minut, když se jede z Antsiranana a asi hodinu, když se létá z Antananariva.

3. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Amber Mountain National Park?
Nejlepší doba pro návštěvu parku je v období sucha, které trvá od června do září. V tuto dobu je pravděpodobnost dešťů nejnižší a krajina je krásně zelená.

4. Co mohu vidět v Amber Mountain National Park?
Park nabízí mnoho možností pro sledování zvířat, toulání se po přírodě a prozkoumávání vodopádů a jezer. Mezi nejznámější druhy zvířat patří lemur, jemeni a endemické druhy ptáků.

5. Co si vzít s sebou?
V parku je třeba mít dobrou obuv a oblečení, které nás chrání proti hmyzu a vlhkosti. Rovněž jsou důležité sluneční brýle, klobouk a případně repelent proti hmyzu.

6. Je nutné požádat o povolení k návštěvě parku?
Ano, je nutné získat povolení od místních autorit před návštěvou parku. Místní průvodci, kteří znají oblast a mají zkušenosti s vedením turistů, jsou také k dispozici.


Ubytování Madagaskar Amber Mountain National Park


Madagaskar Amber Mountain National Park: Kam odpočinout a užít si nejkrásnějších zážitků

Madagaskar Amber Mountain National Park se nachází v nejsevernější části Madagaskaru a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat krásy tropického pralesa a užít si nezapomenutelné zážitky.

Jedním z hlavních důvodů, proč navštívit park, je jeho rozmanitá fauna a flóra. Na území parku se nachází přes 75 druhů ptáků, včetně velkých přešlapů, malých ptačích druhů a endemických druhů madagaskarských kachněk. Toto místo je kromě ptáků také domovem mnoha dalších zvířat, jako jsou lemúři, chameleoni, luskouni a afričtí plaménáci.

Navíc, Amber Mountain National Park je známý svými vodopády a krásnými vodními cestami, kde se mohou návštěvníci ochladit a užít si příjemné zážitky výletu. Mezi nejkrásnějšími vodopády v parku patří Antomboka, Antampona a Antakarana.

Pokud se chcete projít a poznat více o místní fauně a flóře, nezapomeňte navštívit mistrovskou cestu se zastávkou na nedalekém jezeře Andraikiba. Tato cesta vás zavede do nejkrásnějších koutů parku a nabídne vám příležitost spatřit krásné pohledy na okolní oblasti.

Pokud se rozhodnete ubytovat v parku, můžete si užít jedinečnou zkušenost s ubytováním v chatkách nebo bungalovech, které jsou prostorné, pohodlné a uzpůsobené tak, aby „splnily“ nejvyšší nároky návštěvníků.

Navíc, v Amber Mountain National Park se nachází nejkrásnější přírodní koupaliště Madagaskaru - Lac d`Antalibe, což je ideální místo k relaxaci a ochlazení se v horkých letních dnech. Toto koupaliště je přístupné pěšky a nabízí překrásné vodopády, kde si můžete užít klid a krásu přírody.

Ať už jste přírodovědec, turista nebo jen dobrodruh, Amber Mountain National Park je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. Nabízí nádhernou přírodu, jedinečnou flóru a faunu, a to vše doplněné o jedinečné zážitky z ubytování. Přijďte a zjistěte sami, co tento park může nabídnout.


Počasí Madagaskar Amber Mountain National Park


Madagaskar je známý jako ostrov s nespočetnými druhy rostlin a živočichů a Amber Mountain National Park (Národní park Amber Mountain) je jedním z míst, kde můžete tyto neopakovatelné druhy najít. Park se nachází v severozápadní části Madagaskaru, blízko města Antsiranana (bývalé Diego Suarez) a pokrývá plochu více než 185 km². Park je obklopen deštnými lesy, které byly vytvořeny vysokými horami, s vrcholkem ve výšce přes 1475 metrů nad mořem.

Počasí v Amber Mountain National Parku je tropické, s vysokou vlhkostí a celoročními vysokými teplotami. Průměrná teplota v parku se pohybuje kolem 20-27 °C během dne a 16-20 °C v noci. V létě (prosinec-únor) můžou být teploty přes 30 °C. V zimě (červenec-august) jsou teploty mírnější, s nízkými teplotami okolo 15 °C v noci. Průměrná roční srážka v parku je kolem 2000 mm.

Období od listopadu do března je charakterizováno jako deštivá sezóna, ale i během této období má své světlé stránky. V mokrém období rostou rostliny a květiny a zvířata jsou aktivní. Hvězdnatá noční obloha bývá více viditelná v důsledku méně stromů při dešti a zároveň přináší častěji výskyt duhových lesklých ještěrů. Sušší období od dubna do října bývá ideální pro turisty, co chtějí poznat krásu parku, protože můžou vidět více divokých zvířat a otevřené vrstvy lesa.

Amber Mountain National Park nabízí celou řadu aktivit pro turisty. Park je známý svými vodopády, gejzíry, jezírky a krásnými cestami pro turisty. Můžete navštívit také nedaleké pláže a laguny, které jsou obklopeny korálovými útesy. Park je také domovem mnoha druhů zvířat, včetně chameleónů, lemurů, luskounů a v poslední době byl zřízen také areál, kde lze pozorovat ty vzácné druhy lemurů, které se jinak těžko potkávají.

V Amber Mountain National Parku si můžete vychutnat krásy deštného pralesa Madagaskaru a uvidět zde neuvěřitelnou diverzitu rostlin a živočichů. Pokud vás zajímá Madagaskar a jeho krásy, Amber Mountain National Park by neměl chybnout na seznamu míst, které musíte navštívit!


Dovolená Madagaskar Amber Mountain National Park


Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, krásné přírody a nezapomenutelných zážitků, pak byste měli zvážit jako cíl vaší cesty kouzelný ostrov Madagaskar a jeho národní park Amber Mountain.

Národní park Amber Mountain je známý svojí nádhernou tropickou krajinou se strmými kopci, nádhernými vodopády a dlouhými řekami. Oblast se též chlubí mnoha endemickými druhy rostlin a živočichů, z nichž mnohé jsou velmi vzácné. Tento park je jedním z nejvýše položených míst na Madagaskaru a nachází se asi 30 km na západ od Diego Suarezu.

Vstup do parku je zpoplatněn, avšak za tuto cenu obdržíte mnoho skvělých služeb. Pro začátek si můžete najmout místního průvodce, který vám pomůže s navigací a ukáže vám ty nejlepší místa v parku. Pokud jste příznivcem trekkingu, určitě oceníte rozsáhlou síť stezek, které vás provedou celým parkem. Stezky jsou dobře udržované a poskytují neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí Amber Mountain National Parku je Garde de l'Eau, kde se nacházejí nádherné vodopády. Toto místo je ideální pro koupání v čerstvých vodách a relaxaci na slunci. Pokud máte štěstí, můžete zde také pozorovat některé z mnoha druhů místních živočichů, jako jsou lemuri, chameleoni a mnoho dalšího.

Národní park Amber Mountain je rozhodně ideálním místem pro milovníky přírody. Nabízí mnoho možností pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat a objevit tuto nádhernou část Madagaskaru. Budete mít možnost pozorovat endemické druhy zvířat a rostlin, a také se potěšit tradiční místní kuchyní. V Amber Mountain National Parku vás čekají dobrodružství, krásná příroda a nezapomenutelné zážitky. Tak co ještě váháte? Vyrazte na dovolenou na Madagaskar!


Letenka Madagaskar Amber Mountain National Park


Madagaskar je jedinečné místo s bohatou faunou a flórou. Jedním z nejvýznamnějších biologických rezervací v oblasti je Amber Mountain National Park. Nachází se v severní části ostrova Madagaskar a stal se oblíbeným místem pro turisty i vědce.

Národní park Amber Mountain se nachází v blízkosti řeky Diego v oblasti Montagne d'Ambre v provincii Antsiranana. Oblast nabízí bohaté a rozmanité množství fauny a flóry, včetně endemických druhů jako lemury a stromové okružáky.

Turistické aktivity jsou v Amber Mountain National Park rozšířené a nabízejí mnoho pěších stezek, vodopádů a krásných lesů, které jsou většinou neporušené a tvoří útočiště pro mnoho živočišných druhů, včetně mnoha druhů ptáků.

Mezi hlavní turistické atrakce v této oblasti patří prohlídka lesa, návštěva velkého množství krásných vodopádů a procházka po pěších stezkách.

V Amber Mountain National Park jsou k dispozici možnosti ubytování v mnoha kempových místech a hotelích, které jsou velmi populární pro turisty a ochránce přírody.

Pokud se rozhodnete navštívit Amber Mountain National Park, musíte vzít v úvahu, že pouze místní turistické společnosti mohou poskytovat služby průvodce. Tyto služby jsou však velmi přijatelné, a proto je návštěva Amber Mountain National Park skvělou volbou pro ty, kteří si přejí poznat Madagaskar a jeho rozmanitou a unikátní faunu a flóru.

Například při návštěvě Amber Mountain National Park, se turisté mohou potkat s unikátními druhy jako lemuři, plazy, hady a více než 75 druhy ptáků, které obývají oblast.

Letenky do Madagaskaru jsou dnes přístupné pro všechny turisty, kteří si přejí poznat krásu této oblasti. Přepravní společnosti nabízejí denně přímé lety z mnoha velkých měst po celém světě, včetně evropských měst jako Paříž, Frankfurt, Peking a New York.

Ceny letenek se liší podle sezony, ale pro turisty a ochránce přírody má Amber Mountain National Park mnoho co nabídnout a mnohem víc. Od rozmanitých druhů živočichů a rostlin po krásné vodopády a úchvatné pohledy na Madagaskar.

V Amber Mountain National Park se budete cítit jako v ráji na zemi, kde můžete zažít jedinečné zážitky a zároveň přispět k ochraně přírody.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky