Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jamajka Lime Cay

Dovolená Jamajka Lime Cay


Pokud hledáte dokonalé místo pro dovolenou, které nabízí průzračné modré moře, bílé písečné pláže a krajové scenérie, pak by měla být Lime Cay na Jamajce na vašem seznamu.

Lime Cay je malý, neobydlený ostrov nacházející se jen pár kilometrů od pobřeží Jamajky. Tento ostrov je dosud téměř nedotčen turistickým průmyslem, což jej činí ideálním místem pro odpočinek a relaxaci kdykoliv v roce. Písečné pláže jsou ideální pro plážové pobyty a pro milovníky potápění nabízejí mnoho zajímavých míst, která stojí za vidění.

Ostrov Lime Cay měří jen několik kilometrů čtverečních a je obklopen průzračnými vodami karibského moře. S jemným pískem a palmami na pobřeží se stává oblíbeným místem pro romantické západu slunce a pro pikniky s rodinou. Ostrov má také mnoho křišťálově čistých lagun ideálních pro plavání, kajak, šnorchlování a rybaření.

Lime Cay se stává oblíbeným místem pro návštěvníky, kteří chtějí utéct od přepadání turistů a tlačenice na plážích. Na ostrově není možné ubytování, ale z Jamajky se sem dá snadno dostat lodí. Existuje mnoho různých lodních služeb, které nabízejí výlety na ostrov, což je skvělý způsob, jak zažít Lime Cay jako součást dovolené.

Pokud hledáte místo na relaxaci, což je zároveň ideální pro potápění a další vodní aktivity, potom byste měli Lime Cay zahrnout na svoje bucket listy. Jamajka nabízí celou řadu dalších míst plných mimořádné přírody a krás, ale návštěva ostrova Lime Cay je zcela jedinečným zážitkem, který si určitě nenechejte ujít!


Počasí Jamajka Lime Cay


Jamajka Lime Cay je jednou z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších pláží v západním Karibiku. Tato malá ostrovička, která se nachází asi 8 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Jamajky, Kingstonu, nabízí úchvatné scenérie modrého moře a bílého písku.

Jamajka Lime Cay má tropické klima, které se vyznačuje horkým a vlhkým počasím po většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C během dne a okolo 22 °C v noci. Srážek je obvykle více na jaře a v září a říjnu, ale i v ostatních měsících mohou přijít deště. Během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu, mohou být podmínky nebezpečné a turisté by měli být opatrní.

Lime Cay je nejčastěji navštěvována turisty a místními obyvateli o víkendu. Turisté si mohou pronajmout kajaky a paddleboardy, aby si prohlédli okolí, nebo si mohou jednoduše užít pláže, relaxovat a slunit se. Podél pláže najdete několik restaurací a stánků s občerstvením, které nabízejí místní jídla, koktejly a další nápoje.

Vzhledem k tomu, že Lime Cay je malá a omezená oblast, není zde mnoho ubytování. Nicméně, turisté mohou najít několik luxusních hotelů a vil v blízkosti pláže. Pokud hledáte více možností a nabídek, Kingston vám poskytne širokou škálu možností ubytování.

Celkově vzato, Jamajka Lime Cay je skvělou volbou pro ty, kteří hledají oddech a relaxaci na krásné pláži v tropickém prostředí. Pláž je ideální pro milovníky slunce, plavání, potápění a další vodní aktivity, ale je také skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat jamajskou kulturu a místní kuchyni. Pokud hledáte luxusní a exkluzivní zážitek v Karibiku, určitě byste měli navštívit Jamajka Lime Cay.


Letenka Jamajka Lime Cay


Jamajka Lime Cay je jednou z nejkrásnějších a nejméně obydlených malých ostrovů v Karibiku. Nachází se 8 km jihovýchodně od hlavního města Jamajky, Kingstonu a obklopuje ji dokonalý azurový karibský oceán.

Lime Cay je vytvořen z korálů a je domovem několika překrásných pláží, které jsou ideální pro milovníky slunce a vodních sportů. Z ostrova je možné vidět kokosové palmy, křišťálově čisté vody a bohaté ryby a žraloky.

Pro ty, kteří chtějí vidět víc, je možné se vydat na výlet do okolních korálových útesů, kde si mohou vychutnat nádherné podvodní scenérie. Pro milovníky vodních sportů jsou zde ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a rybaření.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na Lime Cay, je letecké spojení. Z letiště v Kingstonu je možné si rezervovat letenku s malou soukromou společností, která zajistí transfer přímo na Lime Cay. Cesta trvá přibližně 20 minut a nabízí úchvatné pohledy na celý ostrov.

Vzhledem k tomu, že se jedná o malý ostrov, není zde žádná veřejná doprava, takže je nejlepší se dopravit pouze soukromým letem. Hosté si mohou pronajmout vlastní loď nebo se zúčastnit soukromé lodní exkurze, aby si prohlédli ostrov a okolní města.

Pokud hledáte dokonalou oasis, kde můžete uniknout od všedního dne a relaxovat v překrásném prostředí, není možná žádné místo lepší než Lime Cay v Jamajce. Navštivte tento ostrov a uvidíte, proč se stal oblíbeným cílem pro milovníky přírody a vodních sportů.


Ubytování Jamajka Lime Cay


Jamajka je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Nachází se zde mnoho krásných pláží, tropického klimatu a přátelských lidí. Jedno z míst, které si nesmíte nechat ujít, je ostrov Lime Cay. Tento malý ostrov se nachází asi 45 minut jízdy lodí od centra Kingstonu, což z něj dělá ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Když dorazíte na ostrov Lime Cay, budete okouzleni jeho krásnou pláží, průzračnou vodou a tropickou vegetací. Na ostrově najdete jen několik malých chat, které jsou ideální pro ty, kteří hledají klid a ticho. Ubytování na Lime Cay je jednoduché, ale velmi pohodlné. Chatky jsou vybaveny postelemi, ventilátory a koupelnou s teplou vodou. Většina chat má také malou kuchyň a terasu.

Když si pronajmete chatku na Lime Cay, můžete si užít dokonalého odpočinku a relaxace. Ostrov je daleko od rušného města Kingston a jeho okolí je téměř neobydlené. Můžete si užít soukromí a klidnou atmosféru, kterou nabízí ostrov.

Lime Cay je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Na ostrově je k dispozici půjčovna vodních skútrů, loděk a dalšího vodního vybavení. Můžete si také vychutnat dharmu, potápění, šnorchlování nebo kajakáření.

Pokud máte rádi rybaření, Lime Cay je dokonalým místem pro vás. Na ostrově je k dispozici loď a můžete si s sebou vzít své rybářské vybavení. V okolí ostrova je mnoho ryb a můžete si tak užít dokonalé rybářské dobrodružství.

Celkově je Lime Cay skvělým místem pro ty, kteří hledají odpočinek, klid a ticho. Ubytování na ostrově je jednoduché, ale pohodlné, a ostrov nabízí nekonečné množství zážitků pro milovníky vodních sportů a rybaření. Zároveň je ostrov daleko od rušného města, takže si můžete užít dokonalou atmosféru ostrova. Pokud plánujete cestovat do Jamajky, rozhodně byste neměli minout návštěvu Lime Cay!


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Lime Cay


1. Jak se dostat na Lime Cay?

Na Lime Cay se dostanete pouze lodí. Častý odjezd pozdních odpoledních hodinách z "Luminotal" nebo z "Port Royal" každou sobotu a neděli.

2. Jaké jsou ceny lodní dopravy na Lime Cay?

Ceny lodní dopravy na Lime Cay se mohou lišit a jsou v závislosti na typu lodě a jejích podmínkách. Běžné ceny se pohybují mezi 20 až 30 USD za osobu.

3. Může se na Lime Cay najít ubytování?

Lime Cay nenabízí žádné ubytování. Je to vyhrazené pro denní návštěvy a pikniky. Ubytování můžete najít v blízkosti města Kingston.

4. Může se na Lime Cay najít restaurace?

Na Lime Cay se nenachází žádná restaurace ani obchod. Musíte si přinést vlastní jídlo a pití, pokud si chcete užít celý den na ostrově.

5. Je možné na Lime Cay najít toalety a sprchy?

Na Lime Cay se nacházejí veřejné toalety a sprchy, které jsou k dispozici pro návštěvníky.

6. Jakou je délka pobytu na Lime Cay?

Délka pobytu na Lime Cay není omezena, můžete zůstat tak dlouho, jak budete chtít. Nicméně, vzhledem k tomu, že se jedná o ostrov bez ubytování, je vhodné se vrátit zpět do Kingstonu do večera před západem slunce.

7. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Lime Cay?

Nejlepší doba pro návštěvu Lime Cay jsou jarní a letní měsíce, kdy je hezky a teplé počasí. V období září a října mohou být hrozny tropické bouře a hurikány.

8. Co je nejzajímavější na Lime Cay?

Lime Cay je známá pro své krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Vhodná je pro neformální pikniky a odpočinek. Je to ideální způsob, jak si užít relaxaci a izolovat se od městského života.

9. Je možné na Lime Cay provozovat vodní sporty?

Ano, je možné na Lime Cay provozovat různé vodní sporty jako například plavání, potápění, šnorchlování, windsurfing nebo kajaking.

10. Je bezpečné navštěvovat Lime Cay?

Ano, Lime Cay je základní turistická destinace. Nicméně, jako v během návštěvy cizí země byste měli být obezřetní a chránit své cennosti. Pokud si budete dávat pozor na své věci, nemusí být žádné obavy během návštěvy ostrova.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky