Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Crooked Island

Ubytování Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou známé svými krásnými plážemi, modrou vodou a teplým klimatem. Jednou z nejvíce odlehlých a tichých destinací těchto ostrovů je Crooked Island.

Crooked Island se nachází v jihovýchodní části Baham, a je největším z ostrovů které tvoří Ragged Island Chain. Sundej se z letadla a ocitneš se v malé rybářské vesnici, kde uprostřed nicoty zjistíš, jak tady atmosféra působí uklidňujícím dojmem. Nedovolíš si mluvit nahlas, neboť by to mohlo rušit harmonii ostrova.

Ubytování na Crooked Island se nachází nedaleko pobřeží a nabízí překrásný výhled na moře. Na výběr máš z několika druhů ubytování, včetně malých a útulných kabin, které jsou ideální pro páry a malé rodiny. Pokud hledáš větší komfort, můžeš zvolit bytové domy, které nabízejí moderní vybavení a soukromí.

Jídlo na ostrově je také velmi dobré, s důrazem na čerstvé ryby a plody moře, a samozřejmě můžeš ochutnat i tradiční bahamskou kuchyni se svými sladkokyselými omáčkami a kořením. Ve vesnici najdeš také malé obchody, kde si můžeš koupit základní potraviny a další potřeby.

Co se týče aktivit na ostrově, nabízí Crooked Island skvělé podmínky pro rybolov, potápění a snorklování. Můžeš si také vzít kajak a plynně se proplouvat krásnými vodami nebo se vydat na výlet po ostrově a navštívit místními obývané chrámy, muzeum nebo ruiny historických budov.

Celkově je ubytování na Bahamách, a zejména na Crooked Island, skvělou volbou pro ty, kteří chtějí užít si klid a pohodu daleko od davů turistů. Ostrov nabízí nádherné scenérie a místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní. Pokud tedy hledáš ideální útočiště k odpočinku a relaxaci, bahamský Crooked Island je to pravé místo pro tebe.


Dovolená Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších turistických cílů na světě a přitahují návštěvníky z celého světa. Jedním z nejzajímavějších míst, které byste měli navštívit, je Crooked Island.

Crooked Island je jedním z 700 ostrovů, které tvoří Bahamy. Ostrov leží na jihozápadě řetězu ostrovů, kolem 320 km od hlavního města Nassau. Crooked Island je spojen s dalšími ostrovy pontonovými mosty.

Crooked Island je malý ostrov, který si zachoval svou původní krásu. Ostrov má pouze jedno město s názvem Colonel Hill s asi 350 obyvateli. Návštěvníci se mohou těšit na malebné bílé pláže, kde mohou relaxovat a užít si nezapomenutelný západ slunce.

Jedním z největších přínosů Crooked Island pro turisty je potápění. Voda kolem ostrova je neuvěřitelně čistá a čirá, takže viditelnost při potápění je fantastická. Kromě toho se pod hladinou nachází úžasné korálové útesy, kde se obvykle skrývají různé druhy ryb.

Pro ty, kteří nechtějí trávit svou dovolenou na potápění, Crooked Island nabízí další aktivity. Můžete si například půjčit kajak a prozkoumat ostrov z jiné perspektivy, nebo se vydát na procházku, během které budete mít možnost pozorovat různé druhy ptáků, včetně pelikánů.

Pokud plánujete návštěvu Crooked Island, měli byste si uvědomit, že není tam mnoho možností ubytování. Naštěstí si však můžete pronajmout domy nebo apartmány, které jsou pronajímány přímo od místních obyvatel.

Celkově vzato, Crooked Island je krásné a unikátní místo, které stojí za návštěvu. Ostrov nabízí spoustu aktivit a krásnou přírodu, kterou si můžete užít. Takže pokud chcete na své dovolené objevovat něco nového a neotřelého, neváhejte a navštivte Crooked Island na Bahamách!


Počasí Bahamy Crooked Island


Bahamy patří k nejkrásnějším místům na světě a hned vedle nich se nachází i ostrov Crooked Island. Tento ostrov slibuje návštěvníkům spoustu krásných pláží s bílým pískem, teplou turkizní vodou a dokonale čistým nebezem. Nicméně, jaký je průměrný stav počasí Crooked Island?

Klima Crooked Island

Crooked Island se může pochlubit klimatem, které bude pro návštěvníky příjemně teplé po celý rok. Teploty během dne většinou dosahují 30°C a v noci klesají na přibližně 20°C. Ostrov Crooked Island se nachází v subtropické zóně, což znamená, že v létě může být velmi horko, ale přesto to bude pro většinu turistů ještě příjemné. V období od prosince do března nejsou teploty tak vysoké a mohou klesnout až na 18°C.

Srpnové a zářijové hurikány

Hurikány jsou běžným jevem v této oblasti a mohou se vyskytnout v období od června do listopadu. Srpen a září jsou obdobím nejvyššího rizika hurikánů. Je důležité monitorovat počasí a plánovat návštěvu tak, aby nedošlo k nebezpečnému střetu s některým z těchto bouří.

Srpen je také nejteplejším měsícem s vysokými teplotami a vlhkostí. Návštěvníci by měli na ostrově Crooked Island k dispozici vodní zdroje a chránit se před přehřátím.

Nejlepší období pro návštěvu ostrova

Naprostá většina lidí se do Crooked Island vydává za účelem užívání si dovolené na pláži. Vzhledem k tomu, že jsou pláže Crooked Island otevřené po celý rok, není těžké vybrat si správné měsíce pro návštěvu. Období od října do května je nejvhodnější období k návštěvě, protože prší méně a teploty nejsou tak vysoké. Září a říjen nabízejí celkově příjemné počasí a zároveň bývají mimo sezónu, což znamená, že ubytování bývá levnější a méně turistů.

Závěr

Crooked Island je skvělým místem pro ty, kteří hledají svůj únik před každodenním životem a chtějí si užít plážovou dovolenou. Více než 300 dní slunce a teploty v průměru 25-30°C zajišťují, že bude vaše dovolená nezapomenutelnou zkušeností. Jak se říká, Neexistuje špatné počasí, pouze špatná příprava. Proto bez ohledu na počasí, chystejte se na pláž a užijte si krásy Crooked Island!


Letenka Bahamy Crooked Island


Krásné bílé pláže, tyrkysová voda a nádherné slunce - to jsou Bahamy! Tato oblíbená turistická destinace leží v Karibiku a každý rok láká tisíce turistů z celého světa. Pokud se chystáte na konkrétní ostrov, který se ještě nezdál, vzvažte pro svou další dovolenou letenku na Bahamy - Crooked Island.

Crooked Island se nachází v jižních vodách Bahamského souostroví a představuje malebné pobřeží s palmovými háji, křišťálovými zálivy a klidným životem v tropech. Kromě přírodní krásy je Crooked Island také plná historie a kultury. Ostrov byl původně osídlen Arawaky, poté Hočtí a nakonec kolonizován Španěly v roce 1648. Během tohoto období byli na ostrově založeny mnohé historické památky, jako jsou kameny s daty, zbytky starých komínů a ruiny mnoha starých budov.

Turisté, kteří hledají klid a pohodu, zjistí, že Crooked Island je ideální destinací pro plážová dobrodružství a klidné procházky. Na ostrově najdete celou řadu aktivit na volném vzduchu, jako jsou běhání, šnorchlování, přistávání v divočině a pikniky na plážích. Návštěvníci si také mohou užít vodní sporty, jako je windsurfing, vodní lyžování, rýžování s čluny a další.

Pro milovníky přírody, Crooked Island nabízí také možnost pozorování ptáků, zejména v oblasti potápěk a fauny. Ostrov je také domovem mnoha druhů orchidejí, mechy a kapradin.

Když hledáte letenky na Crooked Island, nejbližší letiště se nachází na ostrově San Salvador, odkud si můžete pronajmout auto nebo taxi a pohodlně se dostat na Crooked Island. Existuje také možnost přistát na malém letišti, které slouží pouze pro soukromé lety.

Pokud hledáte relaxaci, klid a překrásnou přírodu, Crooked Island je perfektní destinací pro vaši další dovolenou. Zde se můžete projít po prohlídkách, koupaná se v turkysovém moři, užít si vodní sporty a pozorovat fascinující druhy ptáků. Neváhejte a rezervujte si letenku na Crooked Island na Bahamách ještě dnes!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Crooked Island


1. Jak se dostat na Crooked Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Crooked Island, je letecky z Nassau nebo mezinárodním letiště v Providenciales na Turks a Caicos. Existuje také trajektové spojení ze San Salvador.

2. Kde se dá ubytovat na Crooked Island?
Odpověď: Na Crooked Island najdete několik malých hotelů, penzionů a vil. Můžete také pronajmout soukromý byt nebo dům.

3. Jaké jsou hlavní atrakce na Crooked Island?
Odpověď: Hlavní atrakce na Crooked Island jsou krásné pláže, šnorchlování a potápění v korálových útesech, rybaření a návštěva historických památek, jako je například Fort George.

4. Existují na Crooked Island restaurace a obchody?
Odpověď: Ano, na Crooked Island najdete několik restaurací a malých obchodů. Nicméně, doporučuje se si s sebou přinést zásoby potravin.

5. Jaké jsou počasí a nejlepší doba k návštěvě Crooked Island?
Odpověď: Počasí na Crooked Island je tropické s teplotami kolem 25-30°C. Nejlepší čas pro návštěvu je od listopadu do května, kdy jsou nižší teploty a menší šance na hurikány.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky