Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Vietnam Tam Coc - Bich Dong

Letenka Vietnam Tam Coc - Bich Dong


Letenka Vietnam Tam Coc - Bich Dong

Vietnam je nádhernou zemí plnou kulturálních a historických památek a přírodních krás. Mezi nejpopulárnější turistické atrakce patří město Tam Coc a chrámový komplex Bich Dong. Tyto dvě destinace se nacházejí blízko sebe v provincii Ninh Binh a jsou ideální pro jednodenní výlet.

Pro návštěvu Tam Coc - Bich Dong si nejprve musíte zakoupit letenku do Vietnamu. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Hanoje, největšího města Vietnamu. Poté se můžete dostat do Ninh Binh autobusem, vlakem nebo taxíkem.

Tam Coc je známé také jako Halong Bay na souši. Je to krásné údolí obklopené zelenými vrcholy, které se skládá z mnoha krasových jeskyní a zátok. Nejlepší způsob, jak prozkoumat toto místo, je plavba na lodi po řece Ngo Dong a podél malebného krasového údolí.

Chrám Bich Dong, který se nachází asi 2 km od Tam Coc, je jedním z nejkrásnějších chrámových komplexů v provincii Ninh Binh. Chrám se skládá ze tří částí - Horního, Středního a Dolního chrámu. Chrám má krásné zahrady a stromy a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Celkově lze říci, že návštěva Tam Coc a Bich Dong je nezapomenutelný zážitek. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy Vietnamu a relaxovat v klidném a příjemném prostředí. Tak neváhejte a rezervujte si letenku do Vietnamu ještě dnes!


Ubytování Vietnam Tam Coc - Bich Dong


Vietnam je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v jihovýchodní Asii. Země plná kultury, historie a neuvěřitelných přírodních krás. Jednou z těchto krás jsou Tam Coc a Bich Dong, dvě malebné vesničky, které leží mezi vodními terasami a vysokými vápencovými skalami na jihu země.

Tam Coc a Bich Dong jsou oblíbenými turistickými ubytovacími destinacemi, nejen pro jejich přírodní krásu, ale také pro jejich bohatou historii a kulturu. Pokud hledáte cenově dostupné a kvalitní ubytování v této oblasti, máte na výběr několik možností.

Většina ubytování v Tam Coc a Bich Dong se nachází v blízkosti vodních teras a skal. Najdete zde romantické hotely a malé penziony, ale také apartmány a hostely pro cestovatele s menším rozpočtem. Cena ubytování se liší v závislosti na typu a vybavení, ale většina z nich nabízí základní vybavení jako klimatizaci, Wi-Fi připojení a topení.

Jeden z nejoblíbenějších typů ubytování v této oblasti jsou bungalovy a chatky. Ty vám nabídnou jedinečný zážitek při pobytu uprostřed přírody. Bungalovy jsou obvykle postaveny z tradičních materiálů a jsou obklopeny zelení, která se táhne až k okrajům řeky.

Pokud hledáte něco luxusního, přímo u řeky jsou k dispozici luxusní hotely se vším vybavením, jako jsou klimatizace, plně vybavené koupelny, možnosti masáží a další luxusní vybavení. Náklady na takové luxusní hotely v Tam Coc a Bich Dong se samozřejmě liší v závislosti na druhu vybavení a službách, ale zůstanou cenově dostupné.

Pokud hledáte přijatelnější ceny, můžete si vybrat ubytování v blízkosti turistických atrakcí, jako jsou Tam Coc nebo Bich Dong. Tyto oblasti nabízejí spoustu cenově dostupných možností, včetně hostely s jednoduchými podmínkami a komfortními pokoji.

Celkově lze říci, že ubytování v Tam Coc a Bich Dong nabízí návštěvníkům příležitost prožít nezapomenutelný zážitek při pobytu v srdci jihovýchodní Asie. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít možnost naplno si užít krásy tamní přírody a zároveň se seznámit s místní kulturou a historií.


Počasí Vietnam Tam Coc - Bich Dong


Vietnam je země plná krásných přírodních památek a zajímavých míst. Mezi nejpopulárnější turistické atrakce patří město Tam Coc, které se nachází v blízkosti Ninh Binh. Tam Coc je malá vesnice obklopená zelenými horami a rýžovými poli. Mnoho turistů si toto místo oblíbilo díky jeho překrásné krajině, která je mnohokrát nazývána jako Halong Bay na souši.

Tam Coc je známé díky své zvláštní krajině, která se skládá z výškových hor a tekoucích řek, které protékají nekonečnými rýžovými poli. Tam Coc si můžete prohlédnout vám nejvhodnějším způsobem - na lodích. Tyto lodě jsou speciálně navrženy tak, aby se snadno proplétaly mezi skalami a procházely pod skalními oblouky. Právě na palubě těchto lodí se můžete nechat unést nádhernou krajinou a můžete si vychutnat pohledy na nezapomenutelné scenérie.

Během plavby se můžete těšit na zelené a úrodné údolí s vysokými vápencovými horami, které se vynořují z této úžasné a krásné krajiny. Must-see atrakce je skalní hora s názvem Mua Cave Rock, což je jeden z nejpopulárnějších výhledů, který je oblíbený mezi turisty. Můžete si zde vychutnat krásnou panoramatickou vyhlídku na celé město Tam Coc.

Bich Dong je další neuvěřitelně krásné místo, které stojí za to navštívit. Bich Dong zahrnuje chrám a klášter postavený vedle nádherné jeskyně. Jeskyně byly vytvořeny oddalující se vrstevnatě uloženou vápencovou horninou, díky čemuž vytvářejí krásnou krajinnou scenérii. Mnoho turistů navštěvuje toto místo, aby viděli a vstoupili do nádherných skalních jeskyní a následovali schody, které vedou na vrchol kopce. Vrchol kopce je vybaven panoramatickou vyhlídkou, ze které si můžete prohlédnout celou krásnou krajinu.

Co se týče počasí v Tam Coc, nejlepší období pro návštěvu je mezi říjnem a prosincem nebo mezi březnem a květnem, kdy se teploty pohybují okolo 25-30 °C a srážky jsou nízké. Nicméně, pokud navštívíte Tam Coc v letních měsících, můžete se setkat s občasnými dešti a vysokými teplotami, které mohou být pro někoho příliš náročné.

Celkově lze tedy říci, že Tam Coc a Bich Dong jsou krásnými a fascinujícími místy, které stojí za to navštívit, pokud plánujete cestu do Vietnamu. Tento překrásný kout světa vám poskytne zážitky, které si budete pamatovat celý život. Ať už se tam vydáte kdykoli během roku, jistě si odnesete nezapomenutelné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Vietnam Tam Coc - Bich Dong


1. Kde se nachází Vietnam Tam Coc - Bich Dong?
- Tam Coc - Bich Dong se nachází v provincii Ninh Binh, asi 100 km jižně od Hanoie.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak se tam dostat?
- Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je autobusem nebo vlakem z Hanoie nebo dalších měst v okolí.

3. Jak dlouho trvá cesta z Hanoie?
- Cesta trvá asi 2-3 hodiny autobusem nebo 2 hodiny vlakem.

4. Kolik stojí vstupenka do Vietnam Tam Coc - Bich Dong?
- Vstupenka stojí asi 120 000 VND (přibližně 5 USD).

5. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Tam Coc - Bich Dong?
- Nejlepší čas na návštěvu je od října do dubna, kdy je počasí suché a slunečné.

6. Jaký je hlavní atrakce v Tam Coc?
- Největší atrakcí v Tam Coc jsou lodní výlety po řece a okolních jeskyních.

7. Jak dlouho trvá lodní výlet a kolik stojí?
- Lodní výlet trvá asi 2 hodiny a stojí asi 300 000 VND (přibližně 13 USD) za loď pro dvě osoby.

8. Co dalšího je v okolí Vietnam Tam Coc - Bich Dong?
- V okolí Tam Coc je mnoho dalších zajímavých turistických atrakcí, jako jsou chodby bojovníků, Pagoda Bich Dong nebo Ninh Binh National Park.

9. Jsou zde restaurace a obchody?
- Ano, v Tam Coc jsou mnoho restaurací a obchodů s turistickými suvenýry.

10. Mluví se zde anglicky?
- Většina lidí v turistických oblastech mluví anglicky, ale mimo to jsou angličtinou ovládány spíše jen základy.


Dovolená Vietnam Tam Coc - Bich Dong


Vietnam je země, kterou by si měl určitě každý z nás užít na vlastní kůži. Pokud se ale rozhodujete, kam na dovolenou v této zemi vyrazit, mohu vám vřele doporučit návštěvu Tam Coc – Bich Dong.

Tam Coc - Bich Dong se nachází asi tři hodiny jízdy od hlavního města Vietnamu, Hanoje. Tato lokalita vás okouzlí svojí krásou a lahodným klidem. Tam Coc – Bich Dong je jednou z nejnavštěvovanějších lokalit v provincii Ninh Bình díky nejkrásnějším scenériím, které budete moci na vlastní oči vidět.

Jedním z největších lákadel pro turisty, kteří si vyberou tuto lokalitu jako cíl, jsou bezesporu krásné krajiny, které si zde můžete užít. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Tam Coc – Bich Dong jsou lodě, kterými se můžete vydat na projížďku po řece. Navštívit můžete řadu jeskyní, které jsou v blízkosti řeky. Tyto jeskyně jsou naprosto úchvatné a turisty sem přitahují svým tajemstvím a krásou.

Další neméně atraktivní památkou jsou komplexní chrámy Bich Dong, postavené ve vrcholové části kopců a dvě jeskyně, kde se uctívá Buddha a další duchovní postavy. Bich Dong je známý jako nejstarší pagoda v oblasti národního parku Cuc Phuong. Obklopený kopcemi, lagunami, vodopády a údolími, Vám tento chrám nabízí nádherný výhled z vrcholu a nabíjí Vás pozitivní energií a klidem.

Pokud máte rádi procházky v přírodě a toužíte po neméně krásných výhledech, budete nadšeni z možnosti objet celou oblast na kole. Oblast Tam Coc - Bich Dong je bohatá na zelené údolí, prudké kopce, krásné pole rýže a mnoho dalších zajímavých přírodních útvarů.

Tam Coc – Bich Dong je pro všechny, kteří se rádi ponoří do krásné a uklidňující přírody, ideální možností pro dovolenou. Tato lokalita je nabita nádhernými krajinnými scenériemi a pozitivní energií, která uvolní Vaši mysl a odvede Vás od všedních starostí.

Navštivte Tam Coc – Bich Dong a užijte si nezapomenutelnou dovolenou, kterou si budete pamatovat celý život.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky