Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Vietnam Nha Trang

Nejčastější dotazy a odpovědi Vietnam Nha Trang


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Nha Trangu?
Nejlepší pláže v Nha Trangu jsou Tranh, Doc Let a Bai Dai.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Nha Trangu?
Nejlepším časem na návštěvu Nha Trangu je v období od ledna do října, kdy je nejstabilnější počasí.

3. Je v Nha Trangu bezpečno cestovat?
Ano, Nha Trang je považován za relativně bezpečné destinace pro turisty.

4. Jaké jsou nejlepší aktivity v Nha Trangu?
Nejlepšími aktivitami v Nha Trangu jsou potápění, plavání, návštěva historických míst a tradičních trhů.

5. Kdy je nejlepší čas na potápění v Nha Trangu?
Nejlepším obdobím pro potápění v Nha Trangu je od února do září, kdy jsou vody nejjasnější a nejteplejší.

6. Jaké jsou nejlepší restaurace v Nha Trangu?
Mezi nejlepší restaurace v Nha Trangu patří Lanterns Vietnamese, Louisiane Brewhouse a Nha Trang View.

7. Jak se dostat z letiště do Nha Trangu?
Z letiště v Nha Trangu se můžete dostat do města taxíkem, nebo můžete využít transfer od svého ubytování.

8. Můžu použít kreditní kartu v Nha Trangu?
Ano, v mnoha restauracích, obchodech a hotelích v Nha Trangu jsou přijímány kreditní karty.

9. Jaké jsou nejlepší hotely v Nha Trangu?
Mezi nejlepší hotely v Nha Trangu patří The Anam Resort, Vinpearl Luxury Nha Trang a Sheraton Nha Trang Hotel & Spa.

10. Jaké oblečení si vzít na dovolenou do Nha Trangu?
Během léta je doporučeno lehké oblečení, jako jsou trička, šortky a plavky. V zimě berte teplejší oblečení, jako jsou svetry a bundy. Doporučuje se nosit oblečení na zakrytí ramen, pokud navštívíte svatyně a chrámy.


Dovolená Vietnam Nha Trang


Dovolená v Vietnamu

Pokud hledáte perfektní ráj, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu, navštivte Nha Trang - město na jihovýchodě Vietnamu. Nha Trang je nejen městem s bohatou historií a silnou kulturou, ale také nabízí impozantní pláže s neuvěřitelným podmořským světem a neopakovatelnou atmosférou.

Turistické aktivity

Nha Trang má co nabídnout pro každého návštěvníka. Národní park Ba Ho je ideální pro milovníky trekkingu a horských stezek. Potomstvo si zde může užít milostnou atmoféru při procházce romantického místa Long Son Pagoda. Sportovci se mohou vydat na golfové hřiště Vinpearl Golf Club, nebo si vyzkoušet vodní sporty jako jetové lyžování, windsurfing a bungee jumping.

Pláže

Ale hlavní lákadlem Nha Trangu jsou pláže! Po celé délce pobřeží naleznete bílé písky a teplé vody v moři. Nha Trang je místem slunečních západů a relaxace, a tuto atmosféru si návštěvníci mohou užít i v místních restauracích a barech, který jsou přímo na pobřeží.

Potápění

Od séravy různých druhů ryb, přes hlavonožce, koralové útesy až po žraloky a velryby. Podmořský svět zde je jedním z nejkrásnějších na světě a není divu, že Nha Trang je zároveň jedním z nejnavštěvovanějších míst pro potápění a snorklování. Pro ty, kteří preferují suchou variantu, zde je možnost vstoupit do Aquarium Khanh Hoa, které nabízí bohatou kolekci místního podmořského světa.

Místní památky

Historii a kulturu můžete prozkoumat v muzeu Alexandre-Yersin, které je umístěné v objektu, kde léta pobýval známý francouzský lékař se jménem stejného jména, a který zde prováděl výzkum a léčil místní obyvatele. Pak můžete navštívit Chrám Katedrála Christa Krále, který je jedním z nejznámějších míst v městě. Budova se nachází na západ od řeky Cai, je to chrám stejnojmenného křesťanského Boha, který byl kdysi hlavní postavou v místní kultuře.

Kam se ubytovat?

V Nha Trangu návštěvníci najdou nespočetné množství možnosti ubytování, od luxusních hotelů a resortů až po levné hostely a penziony. Pokud hledáte pobyt v centru města s nádherným výhledem na pláž, doporučuji hotel Sunrise Nha Trang Beach. Pokud se chcete ubytovat mimo centrum města, je k dispozici spousta krásných vil a resortů u vnitra zátoky.

Jak sem cestovat

Do Nha Trang můžete zletět mezinárodním nebo vnitrostátním letištěm. Vzdálenost od města do letiště je přibližně 30 kilometrů. Z centra města lze do letiště dojet také taxíkem nebo místním autobusem.

Závěr

Nha Trang je nepochybně jedním z nejatraktivnějších míst v Vietnamu. Je to místo plné nádherných pláží, krásného podmořského světa, sportovních aktivit nebo zkrátka relaxace. Navíc si můžete užít krásu místní kultury a tradice a potkat velmi příjemné lidi. Pokud se chystáte na dovolenou a hledáte něco originálního, Nha Trang se vám určitě zalíbí.


Ubytování Vietnam Nha Trang


Pokud hledáte krásné místo pro svou následující dovolenou, určitě byste měli zvážit Vietnam a jeho pláž Nha Trang. Toto město se totiž může pochlubit nejen krásným pobřežím, ale i širokou nabídkou ubytování pro různé typy cestovatelů.

Pro ty, kteří hledají luxusní zážitek, nabízí Nha Trang několik pětihvězdičkových resortů a hotelů. Mezi nejznámější patří například InterContinental Nha Trang, který má vynikající polohu přímo na pláži a nabízí skvělé služby. Dalším luxusním hotelem je Evason Ana Mandara Nha Trang, kde se můžete ubytovat v elegantních vilech a vychutnat si neomezené množství místních specialit v jejich restauraci.

Pro rodiny s dětmi nebo ty, kteří chtějí ubytování s větší soukromí, je tu možnost pronájmu apartmánu. Jedním z nejlepších míst je The Costa Residence, který nabízí nadstandardní apartmány s vybavenými kuchyněmi a úchvatnými výhledy na moře.

Pokud chcete za svou dovolenou nezaplatit moc a hledáte ubytování pro backpackery nebo hostely, i pro vás je v Nha Trangu dostupná nabídka. K nejlevnějším patří Memento Country Home a Backpack Hostel, které nabízí různé typy pokojů a společných prostor.

Co se týče lokalizace, nejlepší oblastí pro ubytování je oblast Tran Phu, která se nachází přímo na pláži a je plná různých hotelů a restaurací.

Celkově lze říci, že v Nha Trangu je ubytování pro každého. Stačí si jen vybrat podle svých preferencí a nechat se unášet krásou a klidem této malebné oblasti.


Letenka Vietnam Nha Trang


Vietnam Nha Trang – buďte svědkem jedinečného spojení exotiky a pohodlí

Vietnam je zemí, která okouzluje svými přírodními krásami, kulturním bohatstvím a nezapomenutelnými zážitky. Nha Trang, je považováno za perlu vietnamského pobřeží a jedno z nejoblíbenějších turistických míst v této zemi. Díky nádherným plážím s bílým jemným pískem, klidným mořským vodám a fantastickému podmořskému světu zde najdete vše, co potřebujete k odpočinku a relaxu. Letenka Vietnam Nha Trang vám umožní prožít jedinečnou dovolenou a nezapomenutelné zážitky.

Nha Trang leží na jižním pobřeží Vietnamu a je hlavním městem provincie Khanh Hoa. Nachází se zde nejvíce luxusních letovisek, stylových hotelů a dalších turistických atrakcí. Pokud tedy toužíte po relaxaci na bílých plážích s křišťálově čistou vodou, neváhejte a s námi si zarezervujte letenku do tohoto exotického ráje.

Nha Trang nabízí mnoho možností, jak si užít svůj pobyt. Nemůžete vynechat návštěvu jednoho z nejznámějších buddhistických chrámů Long Son Pagoda, postaveného v 19. století. Pokud máte rádi historii, je pro vás určen Nha Trangnš National Oceanographic Museum. Největší turistickou atrakcí je však zdejší podmořský svět. Potápěči najdou spoustu možností, jak si užít tuto aktivitu, oblast je známa díky fantastickým korálovým útesům v pěti ostrovních oblastech.

Souběžně s těmito turistickými atrakcemi je v Nha Trangu povinností užít si tradičního vietnamského jídla. Asijská gastronomie je plná rozmanitosti a ostrých chutí. Kromě exotických pokrmů je nutno vyzkoušet také místní pivo a ovoce.

Letenka Vietnam Nha Trang – jak si ji zarezervovat?

Cestování se stalo dnes již běžnou věcí. Snadné vyhledání a rezervace letenek v dnešní době nabízené online umožňuje mnoho příležitostí pro cestovatele. Pokud tedy uvažujete o vycestování do Vietnamu a chtěli byste navštívit Nha Trang, neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost nabízí letecké spojování na mnoho exotických destinací. S námi je snadné najít a zarezervovat si tu pravou letenku k letovisku Nha Trang, nechte nám naše cestovní agenty vše zařídit.

Závěr

Vietnam Nha Trang je přímo ideální destinací pro ty, kdo hledají výjimečné spojení zážitků a odpočinku. Krásné pláže s jemným pískem, klidné a čisté mořské vody a vynikající výjimečná kuchyně a kulturní bohatství této země, budou podněcovat všechny vaše smysly. Naplánujte si dovolenou v Nha Trangu s námi, a budete mít jistotu, že si z této cesty odnesete nezapomenutelné zážitky.


Počasí Vietnam Nha Trang


Vietnamské město Nha Trang se nachází na východním pobřeží Vietnamu a je známé svými krásnými plážemi, ostrovy a korálovými útesy. Nha Trang je také znám jako "Riviéra Východního moře" pro svůj teplý a slunečný podnebí po většinu roku.

Podnebí v Nha Trangu je tropické, s vysokou vlhkostí a mírněmi změnami teploty v průběhu roku. Nejteplejší měsíce jsou od května do září, kdy teploty dosahují až 35°C a vlhkost může být velmi vysoká. V těchto měsících je nejlepší vyhýbat se aktivitám na přímém slunci a raději vyhledat stín nebo využít vodních aktivit.

Nejchladnější měsíce jsou od listopadu do ledna, kdy teploty klesají na přibližně 20 °C a vlhkost je nižší. Tyto měsíce jsou ideální pro podnikání výletů do místních hor, které nabízejí krásné výhledy a osvěžující chlad.

V období dešťů (od května do listopadu) se může v Nha Trangu vyskytovat pravidelné deště, zvláště během monzunových období. V těchto měsících se doporučuje být připraven na deštivé dny a mít s sebou ochrannou obuv a oblečení.

Nejlepší měsíce pro návštěvu Nha Trangu jsou od února do dubna, kdy teploty jsou mírnější a vlhkost nižší. Tento čas je ideální pro aktivitám, jako jsou potápění, plavání, západ slunce a turistické výlety.

Celkově lze říci, že počasí v Nha Trangu je typické pro tropickou oblast, s vysokou vlhkostí a téměř po celý rok teplé, slunečné počasí. Bude-li návštěvník dbát na správné oblečení a vyvarovat se přímému slunci v nejteplejších měsících, bude si moci užít krásy tohoto nádherného města.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky