Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Švýcarsko Thurgau

Nejčastější dotazy a odpovědi Švýcarsko Thurgau


Několik běžných dotazů a odpovědí týkajících se Švýcarska Thurgau:

1. Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v Thurgau?

V Thurgau najdete mnoho krásných míst k návštěvě, jako je zřícenina zámku Alt-Schloss am Bodeensee, klášter St. Gallen, na kterém je zapsán do jazykového dědictví UNESCO nejstarší dosud působící kodex sv. Zákoníka, hrad Hohenklingen, pěší stezky podél Bodamského jezera nebo cyklotrasy podél řeky Rýn.
2. Jaké jsou nejlepší restaurace v Thurgau?

V Thurgau najdete mnoho restaurací a kaváren s nabídkou tradiční švýcarské kuchyně s množstvím rybích specialit. Mezi nejlepší restauranty patří Zum goldenen Löwen v Frauenfeldu, Roter Ochsen v Münsterlingenu nebo Capriccio v Konstanzu.
3. Jaké jsou nejlepší hotely v Thurgau?

V oblasti Thurgau jsou k dispozici různé hotely a ubytování pro každou potřebu. Mezi nejlepší hotely patří Hotel-Restaurant Seegarten-Marina v Gottliebenu, Hotel Bad Horn v Hornu, Hotel Felsenau v Kreuzlingen-nebo Hotel Frauenfeld.
4. Jaké jsou nejlepší aktivity v Thurgau pro děti?

V regionu Thurgau najdete mnoho aktivit pro děti, jako jsou zábavní parky, hry na vodě nebo muzea. Mezi nejlepší aktivity pro děti patří visit Aqua Thurgau, hrad Hohenklingen, Adventure Park Kreuzlingen nebo Conny-Land am Bodamském jezeře.
5. Jak se dostanu do regionu Thurgau?

Nejjednodušší způsob, jak se dostat do regionu Thurgau, je letadlo, autobus nebo vlak do Curychu. Odtud můžete pokračovat veřejnou dopravou do měst v oblasti Thurgau. Také je možné použít vlastní automobil nebo zapůjčit auto v mnoha cestovních kancelářích.


Letenka Švýcarsko Thurgau


Letenka Švýcarsko Thurgau: Cesta do srdce švýcarských Alp

Pokud hledáte dovolenou v srdci Švýcarských Alp, oblast Thurgau je pro vás tou správnou volbou. Tato krásná krajina se nachází v oblasti mezi Bodamským jezerem a úpatím Appenzellu, jejíž kouzlo splyne s přírodou a nabízí nejkrásnější panoramata s vůní květů a loukami vyjímající se jak z pohledu země, tak v pohledu z letadla. Pokud se chcete dostat do osvěžujícího klidu a přírody s výhledem na alpské masivy, letenka Švýcarsko Thurgau je způsob, jak toho dosáhnout.

Letenka je nejrychlejší a nejpopulárnější dopravní prostředek pro cestování do Thurgau, díky čemuž můžete přeskočit například použití nákladnějších a méně příznivých druhů dopravy, jako jsou taxi nebo autobus. Letmé spojení s letištěm v Zürichu vede přes atraktivní destinace, jako jsou Bern, Lucern a mnoho dalších míst připravených na plné využití vaší dovolené.

Pro milovníky přírody Thurgau nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, jako jsou horská cyklistika, pěší túry, lyžování nebo snowboarding. Ať už chcete zažít scenérie v zimě nebo v létě, Thurgau má bohatou nabídku skvělých outdoorových aktivit, které vás přenesou do středověkých měst Vídně a Salzburgu.

V Thurgau také najdete mnoho kulturních památek z různých období země, jako je kostel v městě Frauenfeld, který pochází z 13. století, nebo muzeum techniky a průmyslu, které poskytuje velké množství informací o způsobech, jakými se průmysl švýcarské krajiny vyvíjel v průběhu historie.

S letenkou Švýcarsko Thurgau máte nejen jedinečnou příležitost prozkoumat krásu Švýcarska, ale také najít klid a vyhnout se přeplněným místům. Skvělý zážitek a spousty možností vám nabídne větší komfort, než budete čekat, ať už se cestujete na dovolenou nebo na víkendový výlet.

V Thurgau najdete jedinečné místo, kde se můžete skvěle bavit a odpočívat v jednom. Objevování nevšední krásy Švýcarska a přírody bude nezapomenutelnou zkušeností, na kterou budete vždy rádi vzpomínat. Využijte příležitost letenek Švýcarsko Thurgau a zapojte se do jedinečného zážitku uprostřed úchvatné krajiny.


Počasí Švýcarsko Thurgau


Švýcarsko leží v centrální Evropě a má charakteristické alpské klima. Nicméně, když se podíváme na počasí v kantonu Thurgau, který se nachází v oblasti východního Švýcarska, zjistíme, že je zde mírnější a teplejší počasí než v oblasti Alp.

Jaro v Thurgau se obvykle začíná v březnu a trvá až do května. Teploty se postupně zvyšují a mohou dosáhnout až 20 stupňů Celsia. Je to ideální období pro turisty, kteří chtějí navštívit Thurgau.

Léto je období s nejvyššími teplotami a trvá od června do srpna. Průměrné teploty se pohybují kolem 25 stupňů Celsia a mohou dosáhnout až 30 stupňů. Většina obyvatel i turistů se proto vyhýbá přímému slunci a hledají útočiště v chladných místech.

Podzim v Thurgau se obvykle objevuje v září a trvá až do listopadu. Teploty se postupně snižují a mohou dosáhnout až 20 stupňů Celsia. Podzimní období je zde krásné s listnatými lesy, které se mění v různé barvy.

Zima v Thurgau je velmi chladná a trvá od prosince do února. Průměrné teploty se pohybují okolo 0 stupňů Celsia, ale v noci mohou klesnout až k -10 stupňům. Místní obyvatelé a turisté si užívají zimní sporty, jako je lyžování, snowboarding a bruslení.

Celkově lze říci, že počasí v Thurgau je příjemné po celý rok. Ať už je to teplé jaro, horké léto, krásný podzim nebo zima s mnoha sněhovými radovánkami, Thurgau je výborným místem pro dovolenou v každém ročním období.


Dovolená Švýcarsko Thurgau


Švýcarsko je nádherná země, která si získala srdce mnoha turistů svými malebnými krajiny, historickými městy a alpskými vrcholky. Pokud hledáte místo pro svou příští dovolenou, neváhejte navštívit kanton Thurgau.

Thurgau se nachází na východě Švýcarska, nedaleko Bodamského jezera. Tento kanton nabízí nádhernou přírodu, kde se snoubí jezera, lesy, pole a kopce. Pokud máte rádi cykloturistiku nebo vycházky, neváhejte vyrazit na dvoukolku nebo pěšky po mnoha kilometrech cyklostezek a turistických tras.

Mimo krásné přírody však Thurgau nabízí mnoho dalších atrakcí. Pokud máte rádi historii, navštivte historická města jako je Frauenfeld, které se nachází na úpatí kopce Kurzdorfu a nabízí spleť úzkých uliček, starých domů a historických památek. Další zajímavý výlet nabízí město Kreuzlingen, které se nachází na břehu Bodamského jezera a je známé svými krásnými parky, na kterých můžete trávit čas s rodinou.

Pro milovníky vody je ideální pro relaxaci jezera, která lemují kraj. Bodamské jezero je největší jezero v Německu, které se táhne do Švýcarska a Rakouska. Je to ideální místo pro koupání, vodní sporty nebo jen na procházky kolem břehů jezera.

Thurgau je také známý svou gastronomií, kde můžete ochutnat místní speciality, jako jsou například ryby z Bodamského jezera nebo místní sýry. Tento kanton je známý svou vínařskou produkcí, zejména se jedná o odrůdy Müller-Thurgau a Pinot Noir.

Celkově řečeno, Thurgau je krásné místo pro vaši příští dovolenou. Pokud máte rádi přírodu a historii, tento kanton vám nabízí to nejlepší z obou světů. Můžete si užít relaxaci u jezera, probdělé noci v malebných historických městech a ochutnat skvělé místní speciality. Tak proč nezkusit tento nádherný kanton a objevit jeho krásy?


Ubytování Švýcarsko Thurgau


Thurgau je kanton v severovýchodním Švýcarsku a leží úplně u hranic s Německem. Je známý svým malebným venkovem, bohatou historií, krásnými jezery a přírodními parky. Pokud tedy hledáte místo, kde se můžete odpočinout od shonu velkého města, Thurgau určitě stojí za návštěvu.

Co se týče ubytování, kanton Thurgau nabízí mnoho možností od luxusních hotelů až po tradiční horské chaty. Zde je pár tipů na to, kde se můžete ubytovat v Thurgau:

1. Best Western Hotel Rebstock – Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru Konstance, což je město na břehu Bodamského jezera, které leží přímo na hranicích Švýcarska a Německa. Hotel nabízí moderní a vkusně vybavené pokoje, vynikající restauraci a přátelský personál.

2. Hotel Hoeri am Bodensee – Tento hotel se nachází v krásném prostředí mezi jezerem a horami, v obci Gaienhofen. Nabízí komfortní pokoje, relaxační zónu a soukromý vstup na břeh jezera, kde si můžete užít slunce a plavání.

3. Bed and Breakfast Alpenblick – Pokud hledáte něco útulného a osobního, může být toto B&B v obci Berg právě pro vás. Starostlivá majitelka se postará o to, abyste se v jejím domě cítili jako doma. Snídaně se zde podávají na terase s nádherným výhledem na údolí.

4. Campingplatz Seeblick – Pokud zrovna nemáte náladu řešit rezervaci hotelu, můžete si pronajmout stan na tomto kempu v obci Berlingen. Kemp se nachází přímo u jezera a nabízí přístřeší, grilování a možnost zapůjčení různých sportovních vybavení.

Nepřehlédněte také tradiční horské chaty, které se nacházejí v Thurgau a nabízejí jedinečný zážitek ubytování ve Švýcarských Alpách. Většinou se v nich nabízí i možnost stravování a sportovních aktivit.

V Thurgau najdete ubytování pro každou kapsu a pro každého typu cestovatele. Ať už hledáte luksus nebo útulnost, přírodní krásy nebo kulturní zážitky, v Thurgau si určitě najdete to své.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky