Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Spojené arabské emiráty Umm Al Quwain

Dovolená Spojené arabské emiráty Umm Al Quwain


Spojené arabské emiráty jsou známé jako jedna z nejluxusnějších destinací na světě. Mezi nejpopulárnější destinace v této oblasti patří i město Umm Al Quwain. Pokud si plánujete dovolenou v této oblasti, město Umm Al Quwain je definitivně skvělou volbou.

Umm Al Quwain se nachází na severozápadě Spojených arabských emirátů a je jedním z nejmenších emirátů této země. Je to ideální místo pro ty, kteří se chtějí vzdálit od shonu a ruchu velkých měst a užít si klidné a relaxační dovolenou.

Jednou z největších atrakcí Umm Al Quwainu je legendární Akvapark Dreamland. Tento park je ideální pro rodiny s dětmi, ale zábava zde najde i dospělá populace. Akvapark nabízí několik různých druhů skluzavek, vodopádů a bazénů, kde si každý najde způsob, jak si užít. V parku je k dispozici také několik různých restaurací, kde si můžete vychutnat skvělá jídla a nápoje.

Další nevšední zážitek nabízí tradiční arabské safari v poušti, které je nezapomenutelným zážitkem. Během výletu si můžete užít jízdu na velbloudů nebo terénních vozech v písečných dunách.

Umm Al Quwain se může pochlubit také zábavným centrem Marine Club, které nabízí širokou škálu vodních sportů a aktivit, např. jetové lyže, windsurfing, wakeboarding a jachting.

Pro ty, kteří mají rádi zábavu na pláži, má Umm Al Quwain několik pláží s krásným bílým pískem a čistou vodou, například emirátskou pláž nebo pláž Khor Al Bidiyah.

Umm Al Quwain nabízí také mnoho kulturních zážitků, jako je například etnografické muzeum, kde si můžete prohlédnout tradiční oděvy, domy a zvyky. Kromě toho je zde také starobylý hrad Umm Al Quwain Fort, který je znám svým neobvyklým architektonickým stylem.

Pokud se rozhodnete navštívit Umm Al Quwain, nezapomeňte ochutnat tradiční arabské jídlo, které je plné koření a exotických přísad. Labneh, hummus, shawarma a falafel jsou jen některá jídla, která byste měli v této oblasti ochutnat.

Umm Al Quwain nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí pro každého, proto je to ideální místo pro ty, kteří hledají luxus a relaxaci v krásném arabském prostředí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Umm Al Quwain


1. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Umm Al Quwain?
Nejlepší čas na návštěvu Umm Al Quwain je od listopadu do dubna, kdy jsou teploty příjemnější a méně vlhké.

2. Jak se dostanu do Umm Al Quwain?
Lze se dostat do Umm Al Quwain autem nebo autobusem z Dubaje. Také je možné letět do letiště Sharjah a odtud se dostat do Umm Al Quwain.

3. Které jsou nejlepší pláže v Umm Al Quwain?
Nejlepší pláže jsou Al Rafaah Beach, Dreamland Beach a Khor Al Beidah Beach.

4. Jaké jsou nejlepší aktivity v Umm Al Quwain?
Mezi nejlepší aktivity patří návštěva Fortu Umm Al Quwain, vodní sporty na pláži a návštěva Muzea Umm Al Quwain.

5. Je v Umm Al Quwain bezpečno cestovat?
Ano, Umm Al Quwain je považován za bezpečné místo k cestování. Je však důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je péče o cennosti a používání oficiálních taxislužeb.


Počasí Spojené arabské emiráty Umm Al Quwain


Spojené arabské emiráty jsou zemí s horkým a suchým klimatem. Město Umm Al Quwain se nachází na severovýchodě země, v oblasti nazývané Severní emiráty. V této oblasti jsou teploty velmi vysoké, s minimálními srážkami během celého roku.

Zima v Umm Al Quwain je krátká a mírná, s průměrnými teplotami kolem 18 až 23 stupňů Celsia. Většina dní je slunečných a jasných, ale v noci mohou být teploty chladnější až kolem 10 stupňů. V lednu a únoru se také vyskytuje vlhkost, což může mít za následek mlhu a brumění.

Letní měsíce, zejména červenec a srpen, jsou extrémně horké s průměrnými teplotami přes 40 stupňů Celsia a teploty mohou často dosáhnout až ke 50 stupňům. V kombinaci s vysokou vlhkostí může horko být neúnosné a značně ohrožující zdraví. Proto je doporučeno vyhýbat se venkovním aktivitám během dnů, kdy jsou teploty nejvyšší, a zůstat hydratovaný v dostatečném množství.

Podzim a jaro jsou sezóny, kdy jsou teploty mírné a příjemné. V této době jsou také některé srážky, ale obvykle to bývají krátké rozbřesky, které nejsou příliš výrazné.

Celkově lze říci, že počasí v Umm Al Quwain je velmi horké a suché, obzvláště během letních měsíců. Je důležité dodržovat doporučení, jak udržovat hydrataci a vyhnout se intenzivním venkovním aktivitám během nejteplejšího období. Nicméně, pokud se rozhodnete navštívit město v méně teplých měsících, můžete si užít příjemné a slunečné počasí bez přehnaného horka.


Ubytování Spojené arabské emiráty Umm Al Quwain


Umm Al Quwain je jedno z menších emirátů Spojených arabských emirátů, ale přesto nabízí mnoho možností pro ubytování pro návštěvníky této oblasti. Pobřeží Umm Al Quwain lemuje směs pláží a může se pochlubit překrásnými výhledy na Omanský záliv. Dále je zde také mnoho kulturních a historických památek, jako jsou starověké pevnosti, mešity a tradiční arabské domy.

Když přemýšlíte o ubytování v Umm Al Quwain, máte několik možností. Pokud hledáte luxusní zážitek, nejlepší možností pro vás může být některý z hotelů s pěti hvězdičkami v oblasti. Tyto hotely nabízejí nejvyšší standardy v oblasti ubytování, s vysokou úrovní pohodlí a vybavení včetně bazénů, fitness center, spa a mnoha dalších služeb. Mezi takové hotely patří například Barracuda Beach Resort, Royal Residence Resort a Flamingo Beach Resort.

Pro turisty, kteří hledají možnosti levnějšího ubytování, jsou zde také menší hotely a apartmány, jako například Pearl Hotel and Apartment a Palma Beach Resort. Tyto ubytovací zařízení nabízejí základní pohodlí a vybavení, ale stále jsou velmi přijatelné ceny a můžou představovat dobrou volbu pro turisty, kteří tráví v Umm Al Quwain jen krátkou dobu.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v kontaktu s přírodou během svého pobytu v Umm Al Quwain, jsou tu k dispozici kempy. Tyto kempy často nabízejí možnost ubytování v pohodlných stanech nebo karavanech a většinou jsou situovány blízko pláží s vodními sporty a dalšími aktivitami.

Celkově lze říct, že Umm Al Quwain nabízí širokou škálu možností pro ubytování pro různé cestovatele. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní 5hvězdičkový hotel, levnější apartmán nebo neformální kempování, v Umm Al Quwain najdete to, co hledáte. Dovolujeme si doporučit výlet do této části Spojených arabských emirátů a věříme, že zde strávíte nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Spojené arabské emiráty Umm Al Quwain


Spojené arabské emiráty jsou fascinující zemí, která láká mnoho turistů z celého světa. Pokud váháte, kam vyrazit na svou další dovolenou, možná by vás mohlo zaujmout město Umm Al Quwain.

Toto město se nachází na severu Spojených arabských emirátů a může se pyšnit krásnými plážemi, kde můžete slunit nebo se koupat v teplém Perském zálivu. Umm Al Quwain je také známé pro své zajímavé historické památky, jako je hrad Umm Al Quwain, který byl postaven v 18. století.

Pokud se rozhodnete navštívit Umm Al Quwain, nezapomeňte si koupit letenku. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do této oblíbené destinace. Mezi ně patří Emirates, Etihad Airways a flydubai.

Letání s Emirates vám nabídne luxusní zážitek, který může být vhodný pro ty, kteří si chtějí dopřát něco extra. Společnost nabízí lety z mnoha světových destinací do Dubaje, kde si můžete pronajmout auto nebo vzít taxi do Umm Al Quwain.

Etihad Airways je další společnost, která nabízí lety do Umm Al Quwain. Můžete si vybrat ze tří tříd – ekonomické, prémiové ekonomické nebo první třídy. Etihad Airways má vynikající pověst pro své vynikající jídlo a pití na palubě a pro svou pohostinnost.

flydubai je nákladově efektivní společnost, která provozuje přímé lety do Umm Al Quwain. Pokud chcete cestovat za velmi dobrou cenu, možná by byla flydubai pro vás to pravé řešení.

Pokud máte zájem cestovat do Spojených arabských emirátů a navštívit město Umm Al Quwain, nezapomeňte si rezervovat svou letenku co nejdříve. Můžete si vybrat z mnoha leteckých společností, které nabízejí lety do této oblasti, a užít si nezapomenutelnou dovolenou v zemi, kde spočívají krásné pláže a fascinující historie.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky