Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Španělsko Mallorca Colònia de Sant Jordi

Dovolená Španělsko Mallorca Colònia de Sant Jordi


Španělsko je výborná volba pro dovolenou, a Pokud hledáte místo pro klidnou a relaxační dovolenou, pak by měla být Colònia de Sant Jordi na Mallorce jedním z vašich prvních výběrů. Ležící na jižním pobřeží ostrova, tato oblast nabízí velmi krásné pláže, uklidňující atmosféru a spoustu možností k odpočinku.

Jednou z hlavních předností Colònie de Sant Jordi je množství pláží, které můžete navštívit. Patří k nim Es Trenc, Ses Covetes a Platja de sa Ràpita. Es Trenc je považován za jednu z nejkrásnějších pláží celého Španělska a rozhodně stojí za návštěvu. Bílý písek a průzračná voda tvoří idylické plážové prostředí, které můžete užít i během březnových měsíců. Pokud hledáte větší klid, Ses Covetes nabízí prázdnější pláže a je také daleko méně plný turistů než Es Trenc.

Colònia de Sant Jordi také nabízí mnoho možností k odpočinku a relaxaci. Můžete si vybrat mezi krásnými procházkami podél pobřeží, návštěvou místního trhu a ochutnat tam místní speciality nebo si užít večer v jedné z mnoha restaurací s výbornou kuchyní. Poznávání místní kultury a tradic je další částí, kterou můžete užít na své dovolené.

Colònia de Sant Jordi je ideálním místem pro všechny, kteří hledají klidné prostředí pro svou dovolenou a touží po bílých plážích a krásném slunečném počasí. Navštěvovat město mimo sezónu má také své výhody. Můžete si užít méně turistů a tiché atmosféry, což znamená, že si můžete skutečně odpočinout.

Celkově platí, že Colònia de Sant Jordi je skvělým místem pro klidné odpočinkové dovolené, které vám umožní sblížení s lokalitou a místním životem. Můžete si užít krásné moře a slunce, vynikající jídlo a víno a také se dát do formy po celodenním lenošení na pláži. Jednou z nejlepší věcí o Mallorce a Colònia de Sant Jordi je to, že tam můžete mít uvolněnou dovolenou, kterou si budete pamatovat po celý váš život.


Ubytování Španělsko Mallorca Colònia de Sant Jordi


Španělsko je naprosto úžasná destinace pro dovolenou, a to zejména díky svému slunci, kultuře, krásné architektuře a přírodě. Z nabídky španělských ostrovů je Mallorca určitě tou nejpopulárnější a nejvyhledávanější destinací, která láká tisíce turistů z celého světa. V tomto článku se podíváme na jedno z mnoha míst, které Mallorca nabízí – Colònia de Sant Jordi.

Co nabízí Colònia de Sant Jordi?

Colònia de Sant Jordi je malebné pobřežní městečko na jihu Mallorky. Má krásné písečné pláže, krystalově čisté vody a úchvatné scenérie, což všechno dělá z tohoto místa ideální destinaci pro dovolenou s rodinou nebo s přáteli. Městečko nabízí také mnoho aktivit pro turisty, jako jsou vodní sporty a výlety na lodích, ale nechybí zde ani nabídky pro relaxaci, jako například wellness a masáže.

Ubytování

Co se týče ubytování v Colònia de Sant Jordi, máte na výběr z několika možností, jako jsou hotely, vily, apartmány, nebo tábory. Městečko je plné luxusních hotelů, ale zároveň má také přijatelné ceny pro ty, kteří chtějí ušetřit na ubytování a raději utratí více za místní aktivity.

Jedním z nejlepších ubytování v Colònia de Sant Jordi je nezávislý hotel Es Turo. Tento krásný komplex nabízí plnou polopenzi, bazén, saunu a fitness centrum. Je ideální pro páry, rodiny s dětmi i pro sólové cestovatele. Hotel má také krásný pohled na moře a na záliv Sant Jordi, takže si zde můžete vychutnat krásy Mallorky v pravém stylu.

Dalšími dobrými volbami pro ubytování jsou hotely Isla Mallorca & Spa a Lindner Hotel & Spa Mallorca. Tyto hotely se pyšní moderním designem, spas, restauracemi a fitness centry, což zajisté přispěje k příjemnému pobytu na Mallorce.

Závěr

Colònia de Sant Jordi je krásné místo pro všechny, kteří hledají klidné a idylické prostředí na své dovolené. Nabízí širokou škálu aktivit a luxusního ubytování pro turisty. Pokud se chystáte navštívit Mallorku, určitě byste neměli minout tuto krásnou oblast!


Počasí Španělsko Mallorca Colònia de Sant Jordi


Španělsko je zeměm kontrastů a různorodosti a jedním z nejoblíbenějších míst, která turisty lákají, je Mallorca. Tato krásná středomořská ostrovní destinace se nachází v západní části Středozemního moře a je známá svými krásnými plážemi, jídelními zvyky a kulturními tradicemi.

Mezi mnoha idylickými letovisky, která turisté mohou na Mallorce navštívit, je Colònia de Sant Jordi, malé přímořské městečko na jihu ostrova. Tento kousek krásy nabízí naprosto úžasné počasí s vysokými teplotami a slunečním svitem po většinu roku.

Během letních měsíců jsou průměrné teploty v Colònii de Sant Jordi příjemně vysoké, s maximy, které se pohybují okolo 30°C, a minimy, které se mohou snížit na 20°C během noci. Díky tomu se mohou turisté v klidu vydat na procházky po plážích, relaxovat na slunci nebo si užít různé vodní sporty.

Jaro a podzim jsou také fantastickým obdobím pro návštěvu Colònie de Sant Jordi, když teploty poklesnou na příjemných 20 až 25°C. Pozdní podzim může být na ostrově chladnější, ale i tak se mohou turisté těšit na hezké slunečné dny.

Zimní měsíce nejsou naprosto ideální pro plážové dovolené, ale turisté mohou stále využívat příjemného počasí s teplotami kolem 15 až 20°C. Kromě toho se mohou těšit na kulturní akce, jako je Fira de Santanyi, který je organizován na konci ledna a zahrnuje trhy, koncerty a kulturní aktivity.

Celkově Španělsko a Mallorca jsou známy svým příjemným počasím a Colònia de Sant Jordi se těší na vysoké teploty a nízkou vlhkost po většinu roku. Pokud tedy toužíte po sluníčku a teple, tak by mělo být Vaším cílem právě toto krásné letovisko.


Letenka Španělsko Mallorca Colònia de Sant Jordi


Mallorca je krásný španělský ostrov, který si oblíbili turisté z celého světa. Centrum turistického dění je sice Palma de Mallorca, ale když chcete zažít ostrov opravdu autenticky, měli byste zamířit do Colònie de Sant Jordi. Toto malé přímořské městečko leží na jižním pobřeží ostrova a kromě nádherných pláží nabízí mnoho dalších zajímavostí.

Pokud chcete do Colònie de Sant Jordi vyrazit z Česka, budete potřebovat letenku. Letecké společnosti nabízejí pravidelné lety z Prahy nebo Brna, na Mallorcu se ale dostanete také z Vídně nebo Mnichova. Cena letenek se pohybuje od 1500 Kč v závislosti na termínu cesty a výběru přepravce.

Po příletu na letiště v Palma de Mallorca si můžete pronajmout auto a vydávat se po objevování ostrova. Colònia de Sant Jordi je od letiště vzdálená asi 45 minut jízdy. Pokud cestujete s menšími dětmi nebo nechcete řídit, můžete využít také taxislužby nebo autobusovou dopravu.

Co byste v Colònii de Sant Jordi neměli minout? Určitě si vychutnejte krásné pláže, jako je trenc nebo dolc a zhlédněte místní přístav, kde se každé ráno po vyplutí závodí o nejlepší úlovek. V městečku najdete také několik malých muzeí, jako je muzeum mořeplavecké historie nebo muzeum botaniky. Pro fanoušky cyklistiky nebo běhání je zde dostupně několik běžeckých stezek a cyklotras, které Vás zavedou do nejkrásnějších koutů ostrova.

Když už jste na ostrově Mallorca, neměli byste vynechat ani návštěvu ostrovních hlavních měst, jako je právě Palma de Mallorca nebo starobylé město Alcudia. Cestou zpět na letiště si užijete celkový pohled na ostrov a zkrátka si celou cestu užijete zcela naplno.

Celkově je Mallorca ideální destinací pro ty, kteří chtějí užít si slunce, moře a zároveň poznat krásy jednoho z nejkrásnějších ostrovů ve Středozemním moři. Colònia de Sant Jordi je skvělým východiskem pro objevování ostrova a malé městečko s atmosférou minulosti Vám poskytne útočiště a klid po celodenním výletu po ostrově.


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Mallorca Colònia de Sant Jordi


1. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Colònie de Sant Jordi?

Nejlepší doba ke návštěvě je od dubna do října, kdy je počasí nejstabilnější a teploty kolem 25-30 °C.

2. Jaká je nejlepší cesta, jak se dostat na Mallorcu a do Colònie de Sant Jordi?

Nejlepší cesta je letecky přímo do Palmy de Mallorcy a poté cestovat autobusem nebo si pronajmout auto.

3. Jsou v Colònii de Sant Jordi k dispozici pláže?

Ano, Colònia de Sant Jordi má několik pláží, včetně pláže Platja d'Es Trenc, která patří mezi nejlepší pláže na Mallorce.

4. Které aktivity a památky jsou v okolí Colònie de Sant Jordi k dispozici?

V okolí Colònie de Sant Jordi jsou k dispozici aktivity jako potápění, jízda na kajaku a jízda na kole, stejně jako různé památky, jako například zámek Santueri a klášter Sant Salvador.

5. Kde mohu najít nejlepší restaurace v Colònii de Sant Jordi?

Nejlepší restaurace lze najít hlavně v centru města, poblíž pláží a na přilehlých ulicích. Mezi nejlepší restaurace patří Restaurante Salicornia, Es Molí de Sal, Restaurante Sa Finca a Restaurante Ses Salines.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky