Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Slovinsko Rogla

Dovolená Slovinsko Rogla


Slovinsko je země plná přírodních krás a rozhodně stojí za to ji navštívit. Jedním z nejkrásnějších míst, které Slovinsko nabízí, je Rogla. Rogla je horské středisko v pohoří Pohorje, které se nachází v srdci Slovinska. Rogla se proslavila nejen svými nádhernými horskými scenériemi, ale také díky množství aktivit, které zde můžete podniknout.
Rogla je ideální místo pro dovolenou nebo výlet s rodinou nebo přáteli, protože nabízí mnoho zábavy a atrakcí pro všechny věkové skupiny. Pro lyžaře je tu množství sjezdovek pro každou úroveň dovedností, nejdelší lyžařská trať má více než 7 km a skvělý servis v obchodech se sportovními potřebami a půjčovnách.

Mimo zimní sezónu je Rogla rovněž skvělým místem pro letní dovolenou, nabízející mnoho turistických a cyklistických tras. Turistické trasy vedou přes nádhernou přírodu a kopce a cyklisté si mohou užít horské cyklistické tratě a sjezdy v přírodním parku. Mimo to Rogla poskytuje mnoho dalších zábavných aktivit jako golf, jízda na koni, adrenalinové sporty a mnoho dalších.

Když se dny změní v noci, můžete se pokochat neuvěřitelně jasnou oblohou, která je v Rogle velmi oblíbená mezi milovníky hvězdného nebe. Můžete si zde půjčit teleskop a podívat se na hvězdy s průvodcem, který vám ukáže a vysvětlí všechny neuvěřitelné detaily vesmíru.

Pro ty, kteří se chtějí odpočinout a relaxovat, je tu wellness centrum, které poskytuje širokou škálu masáží, sauny, bazény a dalších služeb.

Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, Rogla je pro vás tou správnou volbou. Skvělá kombinace nádherných přírodních scenérií a mnoha zábavných aktivit vám umožní odpočinout si a odrazit se po několika náročných měsících. Rogla poskytuje také špičkové ubytování a vynikající služby s velkým důrazem na pohodlí a pohostinství.

Takže, pokud hledáte ideální místo pro dovolenou v přírodě plné zábavy a relaxace, navštivte Roglu, nebudete litovat!


Počasí Slovinsko Rogla


Slovinsko Rogla je turistická destinace, která přitahuje návštěvníky svými krásnými krajinnými scenériemi a aktivitami, jako jsou horské túry, cyklistické výlety, lyžování a snowboarding. Vzhledem k poloze této oblasti v koruně pohoří Pohorje je zde počasí mírně odlišné od ostatních míst ve Slovinsku.

Podnebí v regionu Rogla je mírné a vlhké, s mírnými zimami a mírnými lety. Teploty se pohybují mezi 15°C v létě a −1°C v zimě. Zima začíná v listopadu a trvá až do března. Nejchladnější části dne jsou brzké ranní hodiny, kdy teploty klesají až k −10°C. Občasným zimním roztokem může být sněhová nadílka. Během zimního období je na Rogle mnoho silnic uzavřeno pro přístup kvůli výskytu sněhu a ledu.

Na jaře teploty začínají stoupat a průměrná denní teplota v březnu je kolem 10°C. V dubnu a květnu jsou teploty přívětivější a v během těchto měsíců vzduch a země zpětně absorbuje sluneční energii, čímž se zlepšuje kvalita půdy pro zemědělství a lesnictví.

Léto na Rogle je příjemné, s teplotami kolem 25°C v červenci a srpnu. Večery jsou chladnější a často se ochlazují na 10 - 15°C, což umožňuje příjemné spaní. Během léta je více slunečných dnů a návštěvníci mohou užívat aktivit na venkovních plochách, jako jsou pěší túry a cyklistické výlety, stejně jako rafting a kanoistiky po řekách v okolí.

Podzim na Rogle je krásný, s množstvím barevných listů, které se začínají objevovat na stromech od poloviny září do konce října. Vejde se zde mnoho aktivit pro ty, kteří chtějí užít si poslední chvíle venku před tím, než zima dorazí.

Celkově řečeno, počasí na Slovinsko Rogla je turbulentní a člověk by měl být vždy připraven udržet si flexibilitu v plánech. Nicméně, návštěvníci zde mohou vždy najít něco zajímavého k dělání, bez ohledu na roční období.


Nejčastější dotazy a odpovědi Slovinsko Rogla


1) Jak dlouho trvá cesta z Ljubljany na Roglu?
Odpověď: Cesta z Ljubljany na Roglu trvá asi 1,5 až 2 hodiny.

2) Jestliže nevlastním vlastní lyže, mohu si je na místě půjčit?
Odpověď: Ano, na Rogle si lze půjčit lyže, snowboardy a další vybavení v místních lyžařských střediscích.

3) Kdy končí sezóna na Rogle?
Odpověď: Sezóna na Rogle obvykle končí v polovině dubna.

4) Kde se nachází nejbližší letiště?
Odpověď: Nejbližší letiště se nachází v Mariboru, asi 40 minut jízdy od Rogly.

5) Je nutné mít speciální povolení k lyžování v noci na Rogle?
Odpověď: Ano, pro noční lyžování na Rogle je zapotřebí mít speciální povolení, které lze zakoupit na místě.

6) Nabízí Rogla i letní aktivity?
Odpověď: Ano, na Rogle lze v letním období provozovat například turistiku, cykloturistiku, golf, řeckou alespoň 60sports a další aktivity.

7) Je možné rezervovat ubytování přímo na Rogle?
Odpověď: Ano, na Rogle je možné rezervovat ubytování v lyžařských střediscích a hotelích.


Ubytování Slovinsko Rogla


Slovinsko může být krásnou destinací pro turisty. Mezi nejpopulárnější oblasti patří také Rogla, která se nachází v pohoří Pohorje. Toto krásné letovisko nabízí mnoho atrakcí nejen v letních měsících, ale také v zimě. V této oblasti se nachází mnoho komfortních hotelů a stylových penzionů, které vám poskytnou ideální zázemí pro váš pobyt v této krásné oblasti.

Rogla je známá pro svoji vyhlášenou lyžařskou areál. Areál je výborně připraven, což umožňuje ideální podmínky pro zimní sporty. V blízkosti lyžařských vleků se nachází velký počet ubytovacích kapacit, které jsou ve výborné kvalitě a za přijatelné ceny. Najdete zde velký počet hotelů, které vám poskytnou výhled na krásné hory a okolní krajinu. Pokud preferujete spíše menší ubytování a více domácí atmosféru, můžete se rozhodnout pro stylový penzion, který často nabízí vybavení pro vaření vlastních jídel.

V létě se můžete těšit z procházkových tras, cykloturistiky a geocachingu. Rogla má pro turisty připraveno spoustu cyklo tras, které vám umožní poznat krásu okolních hor a potoků. Procházkové trasy vedou napříč oblastí, na kterých můžete poznat krásnou rostlinnou a živočišnou faunu. V letních měsících musíte navštívit rozhlednu, která vám nabídne nádherný výhled na okolní krajinu. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat celý život.

Ubytování na Rogle nabízí i řadu relaxačních možností. Můžete si užít masáže, sauny a wellness procedury. Mnoho hotelů nabízí bazény, které často disponují all-inclusive službami. Odpadá tak nutnost hledání vhodných jídelen a snídaně jsou již zahrnuty v ceně ubytování.

V oblasti Rogly najdete ubytování pro každého. Turisté, kteří si chtějí užít trochu luxusu, si mohou zarezervovat pokoj v luxusním hotelu, kde najdou všechny možné pohodlí, které si jen dokážou představit. Pokud vám stačí menší ubytování, pak je pro vás vhodné stylové ubytování, které vám poskytne bezezbytku pohodlí, které potřebujete během vašeho pobytu na Rogli.

Celkově Slovinsko Rogla nabízí spoustu atrakcí a možností pro turisty. V letních měsících si můžete užít ideální atmosféru pro aktivní oddych a v zimě si zase zalyžovat na připravených sjezdovkách. Ubytování na Rogli poskytuje ideální zázemí pro váš pobyt. Záleží jen a jen na vašich preferencích, zda se rozhodnete pro luxusní hotel, stylový penzion, či levnější ubytování. Hurá na dovolenou do Rogly a užívejte si zdejších krás.


Letenka Slovinsko Rogla


Letenka Slovinsko Rogla – skvělá volba pro zimní i letní dovolenou

Slovinsko je nádherná země, která láká turisty z celého světa. Její národní parky, pohoří a lesy jsou ideálním místem pro milovníky přírody. Kromě toho je tu také mnoho možností pro aktivní odpočinek, sportovní a turistické aktivity. A když přijde zima, otevírají se brány lyžařských středisek, která přilákají lyžaře z celé Evropy. Mezi nejvýznamnější patří i středisko Rogla, které se skvěle hodí pro celou rodinu, začátečníky i pokročilé lyžaře.

Jak tedy zabezpečit, aby se zimní dovolená v Slovinsku stala skutečností? Samozřejmě – pořízením letenky Slovinsko Rogla. Letenky lze zakoupit u některého z mnoha leteckých přepravců, jako např. Ryanair, EasyJet, Wizz Air a mnoho dalších.

Letenka Slovinsko Rogla je nejenom skvělou volbou pro zimní dovolenou, ale i pro letní. Rogla totiž nabízí mnoho nových aktivit. Turisté tu mohou objevovat krásy pohlánějící přírody, vychutnávat si horskou atmosféru a relaxovat v termálních lázních. A co více, pro ty nejodvážnější jsou tu možnosti sportovních aktivit, jako např. cyklistika, trekking, horolezectví a další. Pro návštěvníky je také k dispozici mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty, výstavy a zajímavé turistické trasy.

Slovinsko je tedy jedinečné místo, které nabízí mnoho možností pro zimní i letní dovolenou. A jak jsme již zmínili, pořízením letenky Slovinsko Rogla můžete navštívit toto krásné místo kdykoliv v roce. Je to skvělá volba pro celou rodinu, páry nebo skupinu přátel, kteří chtějí mít nohy na zemi a přitom si užívat spoustu zábavy.

Tak neváhejte a vyrazte na Slovinsko! Pořídit si letenku Slovinsko Rogla není dnes již problémem a určitě nebudete zklamáni. Užijete si krásy přírody, skvělou zábavu a relaxaci. Slovinsko Rogla je ideálním místem pro dovolenou plnou zážitků a nezapomenutelných momentů.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky