Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Singapur Singapore River Safari

Počasí Singapur Singapore River Safari


Singapur se může pochlubit mnoha turistickými atrakcemi, ale jednou z nejzajímavějších z nich je bezpochyby Singapore River Safari. Je to jedinečná západní atrakce, která vás zavede do mnoha exotických prostředí.

Ale jaké počasí se dá v Singapuru očekávat při návštěvě takovéto atrakce?

Nejlepší roční období pro návštěvu Singapuru jsou zimní měsíce, kdy počasí není příliš horké a vlhké. Pokud tedy plánujete návštěvu Singapore River Safari, doporučujeme navštívit ho v období od listopadu do ledna. Teploty bývají v té době okolo 24°C a vlhkost vzduchu se pohybuje kolem 80%.

V letním období, v období od dubna do října, se můžete těšit na teploty až 33°C a vlhkost vzduchu kolem 85-90%. Pokud tedy není vaším cílem uniknout před zimním počasím, je dobré být připraven na horké a vlhké podnebí.

A co když přijedete do Singapuru v období dešťů? Singapur je známý svými dešťovými pralesy, a tak se může stát, že se právě v době vaší návštěvy setkáte s deštivými dny. V období dešťů (listopad - leden, květen - říjen) bývají převážně dopoledne slunečné a odpoledne se můžete těšit na vydatné deště. Můžete se tedy těšit na naprosto neuvěřitelné pohledy na přírodu, stejně jako na záplavy, jelikož singapurské řeky mohou v takovém počasí velmi rychle nabobtnat.

V každém případě, bez ohledu na roční období, Singapur vám nabídne překrásné prostředí, neuvěřitelnou přírodu, stejně jako mnoho turistických atrakcí, na které se budete chtít vrátit znovu a znovu.

A pokud hledáte konkrétně tuto exotickou atrakci, Singapore River Safari vám nabídne mnoho zážitků, které jen tak někde nepotkáte. Mezi nejzajímavější patří procházka pod vodopádem Amazonu, sledování tajemného života řeky Mekong nebo procházka mezi posvátnými rybami. Singapur River Safari je tedy jednou z atrakcí, kterou rozhodně nemůžete nechat ujít při návštěvě Singapuru.


Letenka Singapur Singapore River Safari


Singapore River Safari is a fascinating and adventurous experience for wildlife enthusiasts. This attraction is located along the banks of the Upper Seletar Reservoir, and visitors can take a journey through the different regions of the world to see a variety of aquatic animals.

When you visit Singapore River Safari, you must take a boat tour that takes you through the river ecosystem where you'll encounter animals like pandas, manatees, giant otters, and piranhas. The boat ride alone is quite remarkable; you'll experience various terrains and have a chance to see wildlife that you may not get to observe in other parts of the world.

One of the main attractions of the Singapore River Safari is the Panda Forest. This enclosure has been designed to simulate the natural habitat of the giant panda with lush greenery, waterfalls, and bamboo forests. Visitors can observe giant pandas Kai Kai and Jia Jia playing and munching on bamboo shoots, which is their primary food source.

The Amazon Flooded Forest is also a unique, must-see attraction of the Singapore River Safari. This exhibit houses over 30 different species of aquatic life and reptiles - the most significant of which is the manatee. Tourists can see manatees lounging in the water or interacting with visitors at feeding times.

For more adventure, visitors should take a trip to the Amazon River Quest. The Amazon River Quest takes visitors on a 10-minute ride through a simulated Amazon rainforest. Here, you'll meet creatures such as jaguars, capybaras, and several species of birds. If you're lucky, you might even spot a crocodile or two!

The Singapore River Safari offers a unique experience that combines education and entertainment. Visitors can learn about conservation efforts to protect freshwater ecosystems around the world while enjoying the company of freshwater animals from different regions. No wonder it is one of the most popular attractions in Singapore.

In conclusion, if you're planning a trip to Singapore, don't miss the opportunity to explore the Singapore River Safari. It's an excellent way to spend a day and a must-see destination for animal lovers. Book your tickets today for an adventure like no other!


Ubytování Singapur Singapore River Safari


V Singapuru se nachází mnoho turistických atrakcí, ale jednou z nejvíce jedinečných je určitě Singapore River Safari. Jedná se o zoo speciálně zaměřenou na říční faunu a floru.

Pokud se rozhodnete navštívit Singapore River Safari, můžete si být jisti, že budete mít mnoho zábavy, ale také budete chtít mít útulné a pohodlné ubytování. Naštěstí není v Singapuru nedostatek možností.

Jedna z možností je ubytování přímo v blízkosti Singapore River Safari v hotelu U Singapore River. Tento hotel se nachází pouhých pět minut chůze od Safari, což je ideální, pokud chcete maximálně využít svého času na návštěvě této atrakce. Hotel nabízí moderní a elegantní pokoje, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou. V hotelové restauraci si můžete vychutnat speciality singapurské kuchyně.

Další možností je ubytování v Hotelu 81 - Tristar. Tento hotel se nachází pouze 10 minut jízdy od Singapore River Safari a nabízí moderní a pohodlné pokoje s klimatizací, TV a soukromou koupelnou. V celém hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Ve veřejných prostorách hotelu najdete kadeřnictví, restauraci a prádelnu.

Pro milovníky luxusu může být vhodné ubytování v The Fullerton Hotel Singapore. Tento luxusní hotel se nachází na břehu řeky Singapur, pouhých 15 minut jízdy od Singapore River Safari. Hotel nabízí luxusní a elegantní pokoje s klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem a soukromým balkonem s výhledem na řeku. V hotelu najdete také bazén, lázně, fitness centrum, tři restaurace a bary.

V Singapuru najdete mnoho dalších možností ubytování v různých cenových kategoriích. Podle vašich preferencí a finančních možností si můžete vybrat ubytování, které vám nejvíce vyhovuje.

Singapore River Safari je skvělou volbou pro každého, kdo hledá jedinečné zážitky v Singapuru. Pohodlné a útulné ubytování v blízkosti této atrakce vám zajistí, že si svůj pobyt v Singapuru užijete naplno.


Dovolená Singapur Singapore River Safari


Singapur je malý ostrovní stát, ale přesto je domovem některých nejúžasnějších atrakcí na světě. Jednou z mnoha překvapení, která Singapur nabízí, je Singapore River Safari. Tato atrakce se nachází vedle slavného Singapore Zoo a je primárně zaměřena na ochranu a propagaci mnoha druhů ryb a dalších vodních živočichů, kteří obývají řeky po celém světě.

Singapore River Safari se skládá z několika tematických zón s různými druhy vodních živočichů. První částí celého safari je "Rivers of the World", kde můžete prozkoumat nejvíce ikonické řeky na světě jako Amazonka, Mekong nebo Nil. Budete mít možnost vidět mnoho různých druhů ryb, vodních plazů, krokodýlů a dokonce i medvěda koalového.

Další část je "Pandův údolí", což je velmi oblíbená část safari pro malé i velké návštěvníky. Tento okruh se zabývá malými pandemi a je jedním z nejpopulárnějších. Mohou se zde podívat na skvělé mláďata Pandy, stejně jako na další druhy medvědů, kteří jsou některými z nejúžasnějších zvířat, které kdy existovaly.

Poslední částí Singapore River Safari je "Amazonští džungli" - tento okruh je zajímavý, protože se zaměřuje na sibiřského tygra a také na několik dalších druhů zvířat, například tapíry, piraně a několik druhů ptáků. V této části si také můžete prohlédnout zoo zblízka pomocí malých člunů - což je možná jedna z nejzábavnějších věcí, které si na Singapore River Safari můžete vyzkoušet.

Singapore River Safari je vhodné pro celou rodinu. Pro děti nejlepší věcí je vidět některé ze zvířat zblízka, ale pro dospělé je to zase šance vidět jedny z nejskutečnějších a nejúžasnějších druhů zvířat na světě. Pro každého tu najdete něco zajímavého, co si prohlédnout.

Vstupné na Singapore River Safari se pohybuje kolem $30, což se může zdát trochu vysoké, ale za to stojí. Poté se vás celé dobrodružství stane nezapomenutelným zážitkem. Doporučuju navštívit Singapore River Safari především v létě - kdy jsou nejlepší podmínky pro prohlídku této atrakce.

Závěrem bych ráda řekla, že Singapore River Safari je nádherná a jedinečná zážitek. S nevšedním zaplavením zvířat a jedinečnou atmosférou našich řek, je to skvělá volba na celodenní výlet pro celou rodinu. Pokud navštívíte Singapur, určitě neváhejte navštívit Singapore River Safari - bude to nezvykle exotické a krásné dobrodružství, které si budete pamatovat po zbytek svého života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Singapore River Safari


1. Kdy je Singapur River Safari otevřen?

Singapur River Safari je otevřen každý den od 10:00 do 19:00 hodin.

2. Jak se nejlépe dostat do Singapur River Safari?

Lze dorazit k Singapur River Safari veřejnou dopravou jako jsou autobusy nebo MRT a pak využít River Safari Shuttle Bus. Další možností je taxi.

3. Kolik stojí vstupenky do Singapur River Safari?

Vstupenky do Singapur River Safari jsou různé v závislosti na věku návštěvníka a typu vstupenky. Např. za dospělou osobu stojí vstupenka 36 $ SGD, za dítě (3-12 let) stojí 24 $ SGD a za seniory stojí 18 $ SGD. Více informací o cenách vstupenek si můžete najít na webových stránkách River Safari.

4. Jak dlouho trvá prohlídka Singapur River Safari?

Celkově prohlídka Singapur River Safari trvá asi 2-3 hodiny.

5. Které zvířata mohu vidět v Singapur River Safari?

V Singapur River Safari mohou návštěvníci vidět řadu vodních zvířat, jako jsou pandy, krokodýli, plameniáci, říční delfíni, jeskynní ryby, flódní želvy, krokodýlové tygři a další.

6. Existuje možnost prohlídky na lodi po řece?

Ano, existuje možnost prohlídky na lodi po řece. Singapur River Safari je známý také díky svému River Safari Cruise, kdy návštěvníci projíždí kolem zvířat a rostlin po řece.

7. Můžeme projet River Safari tramvají a má to poplatek?

Ano, návštěvníci mohou projet River Safari tramvají a má to poplatek. Tramvaj je ideální pro návštěvníky, kteří si chtějí odpočinout a zároveň si užít výhled na zvířata a rostliny. Cena této služby se však liší podle typu vstupenky.

8. Můžu si do muzea s sebou vzít jídlo?

Do River Safari muzea můžete jídlo vzít s sebou, ale konzumovat je můžete pouze v určených zónách - řečiště klidu a říční restauration.

9. Lze v Singapuru River Safari zaplatit platební kartou?

Ano, lze zaplatit platební kartou a nejsou problémy s použitím platebních karet Mastercard a Visa.

10. Existuje v Singapuru River Safari průvodce nebo audio průvodce?

Ano, v Singapuru River Safari je možné si pronajmout audio průvodce, které návštěvníci mohou používat pro prohlídku. Také jsou k dispozici průvodci, kteří provedou návštěvníky po celé oblasti a poskytnou více informací o zvířatech a rostlinách, které se zde nacházejí.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky