Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Singapur Jurong Bird Park

Počasí Singapur Jurong Bird Park


Singapur je země, jejíž klima je charakteristické sice vysokou teplotou, ale také vysokou vlhkostí. Jurong Bird Park v Singapuru je jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí země, a tak je také důležité vědět, jaké počasí v tomto parku můžeme očekávat.

Průměrná teplota v Singapuru se pohybuje kolem 30 °C během dne a kolem 23 °C v noci. V období největších letních veder může teplota dosáhnout až 34 °C přes den. V období od listopadu do ledna může teplota klesnout na 21-24 °C.

Jedinou nevýhodou podnebí je vysoká vlhkost, která může být velmi obtížná pro mnoho lidí. V období největšího dešťového období, od listopadu do ledna, může průměrné množství srážek dosáhnout až 243 mm, ale jindy se pohybuje okolo 152 mm. Naštěstí v Singapuru trvá většina deštivých dnů jen velmi krátce, takže rychle přejdou.

Jurong Bird Park má většinu atrakcí vevnitř, takže návštěvníci se nemusí bát případného deště. Jen některé prostory jsou venkovní, jako například ptačí show nebo některé výběhy. Nicméně i tam je většinou k dispozici ochrana proti dešti na případné přístřešky.

V létě doporučujeme oblečení ze světlých materiálů a nejlépe s krátkým rukávem. Důležitý je také ochranný prostředek proti slunci a hodně ovoce a tekutin. V zimě je třeba oblečení na přebytí většího množství vody a nízkých teplot v noci.

Celkově je možné říct, že počasí v Singapur Jurong Bird Paradise je do značné míry ovlivněno vlhkostí. Nicméně přesto je tato oblast velmi populární mezi turisty a návštěvníky. Dá se tedy říci, že i přes některé nepříjemnosti je způsob, jakým si návštěvníci užívají tuto oblast, stále velmi příjemný a komfortní.


Dovolená Singapur Jurong Bird Park


Singapur je metropolitním městem, ale přesto má spoustu přírodních atrakcí, mezi které patří i Jurong Bird Park. Toto místo je jednou z nejlepších destinací pro milovníky ptáků a přírody.

Jurong Bird Park je domovem pro více než 5000 ptáků z více než 400 druhů. To znamená, že návštěvníci si mohou užít kouzelnou procházku mezi exotickými druhy ptáků, jako jsou tukani, plameňáci, pštrosi a mnoho dalších.

Park nabízí také několik exkluzivních zážitků pro návštěvníky, jako jsou například ranní procházky parkem, noční prohlídky, kde si návštěvníci mohou vychutnat koncert ptáků a suvenýry s jejich obrazy a také průvodce, kde se návštěvníci mohou dozvědět více o těchto fascinujících tvorech.

Jedním z nejoblíbenějších exponátů v parku je devátý pouštní druh, který pojmenovali po legendárním zpěvákovi Freddie Mercuryovi z kapely Queen. Je to malý, modrošedý pták vyskytující se pouze v oblasti Rúmské pouště a je na seznamu kriticky ohrožených druhů.

Dalším atraktivním prvkem je voliéra Waterfall. Jedná se o jeden z největších vodopádů, který se může pochlubit velkým počtem exotických druhů ptáků žijících v jeho blízkosti.

Pro návštěvníky, kteří rádi fotografují, je park skvělou destinací. Mají tu spoustu příležitostí úchvatných momentů zachycených v obrazu. Například při krmení plameňáků, nebo u ptačího show.

Jurong Bird Park je otevřen od rána do večera po celý rok. Pokud chcete zažít něco naprosto nevídaného, můžete se na speciálních prohlídkách účastnit také nočních vycházek, kde se můžete těšit na koncert ptáků a speciální ptačí show.

Vstupné do parku zahrnuje všechny vystoupení, prezentace a dává vám neomezený přístup do všech expozic.

Jurong Bird Park je skvělou destinací jak pro rodiny s dětmi, tak pro skalní milovníky ptáků. Toto místo nabízí nezapomenutelná setkání s exotickými ptáky, nezapomenutelné zážitky a možnosti podívat se na některé z nejzajímavějších druhů ptáků, které se kdy na našem planetě vyskytovaly.


Ubytování Singapur Jurong Bird Park


Singapur, země moderních technologií a inovativního designu, skýtá návštěvníkům mnoho příležitostí k objevování zábavy a zážitků. Jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v Singapuru je Jurong Bird Park, jedno z největších voliér na světě, kteréme prochází ročně tisíce návštěvníků. Pokud se chystáte navštívit tento park, určitě se vám bude hodit informace o možnostech ubytování.

Vybírejte z velkého množství hotelů

Singapur nabízí mnoho možností, pokud se jedná o ubytování. Pokud hledáte levné ubytování v okolí parku, najdete několik cenově dostupných ubytování v oblíbené čtvrti Jurong East, včetně hotelů jako Genting Hotel Jurong nebo Ibis Budget Singapore West Coast. Tyto hotely nabízejí pohodlné pokoje a snadný přístup k dopravě do parku.

Pokud máte větší rozpočet, můžete si dopřát luxusní ubytování v pětihvězdičkovém hotelu v blízkosti Jurong Bird Park. Mezi nejlepší patří The Ritz Carlton Millenia Singapore, kde naleznete pokoje s výhledem na Marina Bay.

Najděte si ubytování v centru města

Jediným způsobem, jak se dostanete do parku, je použití veřejné dopravy, která je v Singapuru velmi dobře vyvinutá. Doporučuje se si najít ubytování v centru města, což znamená, že budete mít snadný přístup k parku i k dalším turistickým atrakcím. Být v centru města vám umožní také vidět nejzajímavější části Singapuru, jako je Marina Bay Sands a Garden by the Bay.

Využívejte slevových kódů

Ušetřit si můžete i pomocí slevových kódů. Některé online cestovní agentury nabízejí slevy na ubytování v Singapuru, včetně ubytování v blízkosti Jurong Bird Park. Používání slevových kódů je naprosto bezpečné a může vám ušetřit až 30 % ceny ubytování.

Doporučujeme si rezervovat ubytování tak, aby bylo co nejblíže k Jurong Bird Park, a to zejména v případě, že máte omezený čas na návštěvu parku. Prohlídka voliér a útočišť vzácných druhů ptáků vás zcela jistě okouzlí a bude to jedna z nejkrásnějších vzpomínek na vaši cestu do Singapuru.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Jurong Bird Park


1. Jak se dostanu do Singapur Jurong Bird Park?

Singapur Jurong Bird Park se nachází asi 20 minut jízdy autem od centra Singapuru. Do parku se dá dostat také mnoha autobusy a vlaky.

2. Kolik stojí vstupenky do Singapur Jurong Bird Park?

Ceny vstupenek se mohou lišit v závislosti na sezóně a typu vstupenky, ale obecně platí, že vstupenky pro dospělé stojí asi 30 USD a pro děti asi 20 USD.

3. Jaké druhy ptáků najdu v Singapur Jurong Bird Park?

Park je domovem více než 5 000 ptáků a více než 400 druhů. Mezi nejznámější patří ara hyacintový, pelikán růžový a krocan japonský.

4. Jak dlouho trvá návštěva Singapur Jurong Bird Park?

Návštěva parku závisí na tom, kolik času chcete best ednovat v každé expozici. Obvykle trvá asi čtyři až šest hodin.

5. Nabízí Singapur Jurong Bird Park nějaké aktivity pro děti?

Ano, park nabízí různé aktivity pro děti, včetně krmění ptáků, příležitostí na fotografování s ptáky a dalších aktivit.

6. Můžu park navštívit za každého počasí?

Ano, park je otevřený, i když prší. Aktivity jako krmění ptáků se však mohou změnit kvůli nepříznivému počasí.

7. Nabízí park stravování?

Ano, v parku je několik restaurací a stánků s občerstvením. Nabídka zahrnuje místní speciality i mezinárodní jídla.

8. Je nutné si v parku koupit vstupenky předem?

Je to doporučeno, aby se vyhnulo čekání, ale není to nezbytné. Vstupenky lze zakoupit přímo v parku nebo online předem.


Letenka Singapur Jurong Bird Park


Singapur Jurong Bird Park je jedním z nejvýznamnějších parků v Singapuru a jeden z největších voliér na světě. Nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 5000 ptáků z více než 400 druhů z celého světa, včetně ohrožených druhů a exotických druhů, které nejsou k vidění nikde jinde.

Letenky do Singapuru lze zakoupit na různých letištích po celém světě. Park se nachází v západní části města a lze se k němu dostat snadno a rychle z centra města. Park je otevřen celý týden a je ideálním místem pro rodinnou zábavu, pro dospělé, kteří se zajímají o ornitologii a fotografování ptáků, a pro všechny, kdo chtějí strávit příjemný den v přírodě.

Jurong Bird Park se skládá z řady různých zón, které zahrnují různé druhy ptáků. Mezi hlavní atrakce patří Flamingo Lake, kde můžete vidět rozsáhlou kolonii růžových plameňáků, největší voliéru pro papoušky na světě, kde žijí mnoho druhů papoušků včetně arů a kakadu, a krytou voliéru ve stylu amazonského pralesa, kde můžete vidět neuvěřitelné druhy ptáků, jako jsou kotingy, tangary a motýlovci.

Park má také různé programy a představení, které umožňují návštěvníkům prozkoumat ptáky a jejich chování blíže. Mezi hlavní programy patří Wings of Asia, kde můžete vidět různé druhy dravců a sov z Asie, Lory Loft, kde můžete krmit a navázat kontakt s barevnými lorioty, a High Flyers Show, kde můžete vidět ptáky, jak létají, předvádějí své schopnosti a dovádějí dokonalé akrobacie.

Pro náročné návštěvníky, kteří hledají více osobní zážitek, jsou k dispozici i různé zážitkové programy, jako je například snídání s ptáky, kde můžete ochutnat snídani a být obklopen průvodci ptáků a můžete se s nimi i vyfotografovat. Kromě toho park nabízí také další lákavé zážitky, jako je procházka po parku v noci, kdy se otevírají speciální expozice ptáků a park je osvětlený lampiony, což vytváří fantastickou atmosféru.

Jurong Bird Park je nejlepším místem pro návštěvu ptáka v Singapuru a poskytuje návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Letenku do Singapuru a návštěva této atrakce je zárukou pro zábavný a poučný den pro všechny věkové kategorie a unikátní příležitost vidět některé z nejkrásnějších druhů ptáků na světě.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky