Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Senegal Île de N'Gor

Ubytování Senegal Île de N'Gor


Senegal Île de N'Gor je malý ostrůvek ležící v západní Africe. Pokud hledáte upravený kousek ráje, který nabízí klidnou atmosféru a pohodlné ubytování, není lepší volbou než Île de N'Gor.

Toto útočiště se nachází jen 20 minut jízdy od metropole Dakaru. Hlavní město Senegalu může být živé a hektické, ale tento ostrůvek je pravým opakem. Île de N'Gor nabízí klid a harmonii v nádherném, tropickém prostředí.

Jedno z nejlepších ubytování na ostrově je La Demeure Senegalaise. Toto nádherné bed and breakfast se nachází ve dvou podlahách a nabízí cestovatelům mnoho možností k odpočinku a relaxaci. Zasněžené bílé zdi, zahradní ohniště a bazén poskytují vše, co potřebujete k uprostřed svého odpočinku.

Pokojů je k dispozici celkem sedm a všechny jsou prostorné a vkusně zařízené. Kromě toho je k dispozici soukromá terasa s výhledem na moře. Pro cestovatele, kteří hledají soběstačné ubytování, jsou k dispozici plně vybavené apartmány. Ty jsou ideální pro rodiny a ty, kteří chtějí kuchyň a prostornější prostory.

Snídaně je ve cenu za pobyt a je servírované v restauraci hotelu. V nabídce jsou čerstvé koláče, džusy, čerstvý ovocný salát a mnoho dalšího. Na oběd a večeři můžete navštívit restauraci, která nabízí tradiční senegalskou kuchyni, ale i západní jídla a velký výběr místních a dovážených nápojů. Restaurace je otevřená pro veřejnost, takže můžete pozvat i své přátele nasteslovat se a vychutnat si nádherný výhled ze stolu na terase.

Mimo La Demeure Senegalaise, île de N'Gor nabízí mnoho jiných ubytovacích možností, včetně malých hotelů na pláži. Pokud hledáte ubytování s vlastní pláží, neváhejte navštívit Hôtel Du Phare nebo Le Ngor. Tyto hotele nabízejí pohodlné prostorné pokoje, stejně jako odpočinkové prostory na pláži a výhledy na Atlantský oceán.

Celkově řečeno, Île de N'Gor je ideální místem pro ty, kteří chtějí uniknout hektickému životu města a odpočinout si v klidném a příjemném prostředí. La Demeure Senegalaise a další ubytování na ostrově nabízí příjemné prostředí, dobré jídlo a zážitky, které jinde nezažijete. Pokud chcete zažít pravou šanci na relaxaci, určitě navštivte Senegal Île de N'Gor.


Počasí Senegal Île de N'Gor


Senegal je země, která se rozkládá v západní Africe na pobřeží Atlantského oceánu. V Senegalu se nachází mnoho oblastí, kde se může vyskytnout různé počasí. Jedním z těchto míst je také ostrov Île de N'Gor.

Île de N'Gor je ostrov ležící severně od Dakaru na pobřeží Senegalu. Tento ostrov má tropické podnebí, což znamená, že převažují vysoké teploty a vysoká vlhkost. Teploty se pohybují v rozmezí od 22°C do 33°C s malými rozdíly v zimě a v létě.

V období dešťů v Senegalu, které se obvykle vyskytuje v červenci a srpnu, mohou být na Île de N'Gor silné tropické bouře. V tuto dobu mohou být silné větry, záplavy a blesky. Došlo k případům, kdy tento ostrov byl zcela zaplaven v důsledku řeky, která na něm ústí.

V období sucha na ostrově je malá pravděpodobnost srážek. V tomto období se teploty mohou zvednout na 45°C, což může být pro návštěvníky velmi obtížné. Nicméně, návštěva v období sucha může být pro turisty příjemná, protože se mohou koupat v teplém oceánu a užívat si slunce na krásných plážích.

Île de N'Gor je rovněž velmi oblíbenou lokalitou pro surfování pro své ostrůvky. Turisté mohou využít svých volných dnů k navštívení těchto míst a poznat tyto ostrůvky. Kojení může být k dispozici v této oblasti, takže turisté se mohou dlouho koupat v oceánu a bezpečně a pohodlně se vrátit na pláž.

V závěru lze říci, že Senegal Île de N'Gor má pestré počasí, které závisí na ročním období a které může mít vliv na život. Nicméně pro turisty, kteří sem přijíždějí, ostrov nabídne mnoho zajímavých aktivit a skvělou možnost pro odpočinek na krásné pláži při návštěvě tohoto místa.


Nejčastější dotazy a odpovědi Senegal Île de N'Gor


1. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Île de N'Gor?

Nejlepší čas pro návštěvu Île de N'Gor je v období od listopadu do května, kdy je suché období a teploty jsou příjemné.

2. Jak se na Île de N'Gor dostanu?

Île de N'Gor se nachází nedaleko Dakaru, hlavního města Senegalu, a lze se tam dostat trajektem ze soukromého přístavu v Dakaru.

3. Co mohu na ostrově dělat?

Na Île de N'Gor si můžete užívat krásné pláže, surfování, potápění, rybaření a další outdoorové aktivity.

4. Jaký je na ostrově ubytování?

Île de N'Gor nabízí různé možnosti ubytování, jako jsou luxusní hotely, menší apartmány a kempování.

5. Musím mít na ostrově očkování?

Před cestou do Senegalu je doporučeno očkování proti žluté zimnici a dalším chorobám. Je důležité se poradit s lékařem ohledně cestovních očkování a vstupních požadavků.


Dovolená Senegal Île de N'Gor


Senegal je africká země s bohatou historií, kulturou, exotickou faunou a flórou. A právě na jednom z ostrůvků u senegalského pobřeží se nachází malebná plážová destinace Île de N'Gor.

Île de N'Gor je ostrůvek v Atlantickém oceánu, který leží nedaleko od senegalského hlavního města Dakaru. Je ideálním místem pro ty, kdo hledají klid, ticho a odpočinek daleko od ruchu velkoměsta.

Tento malý ostrůvek má vše, co si můžete přát pro příjemnou plážovou dovolenou – bílý písek, křišťálově čistou vodu a řadu vodních aktivit, jako jsou šnorchlování a potápění. Kde jinde si můžete užít barevnou podmořskou říši s množstvím živočichů jako jsou tropičtí ryby, různé druhy korálů a další.

Ostrůvek je přístupný pouze lodí z hlavního města Dakaru a neexistuje zde žádný hotel či rezort. Turisté zde mohou využít mnoho ubytování v blízkých penzionech a hostelech. Ostrůvek také nabízí řadu místních restaurací, které nabízí především místní speciality a čerstvé plody moře.

Île de N'Gor nabízí také řadu kulturních a historických atrakcí. Poblíž se nachází starobylé rybářské vesničky, které jsou perfektním místem pro objevování místní kultury a tradic. Také zde lze navštívit N'Gor Surf Camp, kde se mohou zájemci naučit surfovat na divokých vlnách Atlantiku.

Celkově je Île de N'Gor ideálním místem pro ty, kdo se chtějí bavit na pláži a užívat si přírodní krásy a tradiční senegalskou kulturu. Zdejší klid a pohoda zaručí dokonalý odpočinek a mnoho zajímavých zážitků. Navštivte Île de N'Gor a prožijte africkou dovolenou, na kterou budete rádi vzpomínat.


Letenka Senegal Île de N'Gor


Senegal je krásná země na západě Afriky s exotickou faunou a flórou, úchvatnými plážemi a kulturními západy slunce, které přitahují návštěvníky z celého světa. Jednou z nejoblíbenějších destinací v Senegalu je malý ostrůvek Île de N'Gor, který se těší křišťálově čistému moři, bílému písku a nádherným výhledům.

Letenky do Senegalu jsou snadno dostupné z mnoha evropských měst a lze si je zakoupit u mnoha leteckých společností včetně Air France, Brussels Airlines a Royal Air Maroc. Obvykle se vám bude nejlépe vyplatit zakoupit si letenku s přestupem v jednom z těchto měst, aby byla Vaše cesta co nejlevnější, protože přímé lety do Dakaru, hlavního města Senegalu, bývají dražší.

Po příletu na letiště v Dakaru, se budete muset přesunout na Île de N'Gor, což je poměrně snadná cesta. Z letiště můžete jít na nejbližší přístav a následně se nalodit na trajekt. Trajekty odjíždějí každých 20-30 minut a jízda trvá asi 20 minut.

Po příjezdu na Île de N'Gor začněte objevovat krásy ostrova. Ostrov se nachází v blízkosti města Dakar a je oblíbenou destinací pro surfaře. Na ostrově je několik surfařských škol, kde si můžete pronajmout vybavení a naučit se surfovat. Pokud Surfování není Vaší specializací, můžete se vydat na procházku po ostrově, který je protkán malými stezkami, které Vás provedou zahradami a okouzlujícími výhledy na oceán.

Île de N'Gor také nabízí bohatý život pod mořskou hladinou a na ostrově najdete mnoho potápěčských center, které Vám umožní odhlédnout od světa a prozkoumat život pod vodou.

Přestože na ostrově nejsou žádné luxusní hotely, najdete zde mnoho příjemných ubytovacích zařízení a restaurací, kde si můžete vychutnat místní kuchyni.

Île de N'Gor je skvělá destinace pro všechny, kteří hledají romantiku, dobrodružství a zároveň mohou relaxovat v krásném a klidném prostředí. Navštivte tuto klenotnici jako součást svého cestovního plánu po Senegalu a nebudete litovat!


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky