Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Panama Isla Coibita

Letenka Panama Isla Coibita


Pokud toužíte po dobrodružství a nevšedním zážitku, pak byste měli vyzkoušet let do Panamy na malý ostrůvek Isla Coibita. Tohle místo je jedno z nejkrásnějších a nejméně navštěvovaných v Panamě, což z něj činí výjimečné cílovou destinaci. Tento speciální ostrov je ideálním cílem pro kupání, vodní sporty, potápění a rybaření, ale také pro ty, kteří si chtějí užít uvolněnou atmosféru na pláži.

Vyskytují se zde různé druhy žraloků, barracud a korálů, takže potápěči si zde přijdou na své. Pro rybáře je tento ostrov rájem, neboť tady se nacházejí obrovské přírodní zásoby ryb. Pláže na Isla Coibita jsou naprosto úchvatné, krásný jasný písek a průzračné vody. Vy sami si můžete vybrat, jestli se chcete koupat a slunit na pláži nebo otestovat své vodní dovednosti a zapojit se do nějaké vodní aktivity.

Letenka z většího města Panama City na Isla Coibita není příliš nákladná a trvá pouze asi hodinu letu, takže stačí si zarezervovat půjčovnu aut na letišti a vyrazit na cestu podél pobřeží. Do přístavu lze dojet i loďkou, ale let je nejrychlejší a nejpohodlnější volbou, zejména pro ty, kteří se chtějí zabavit i mimo ostrov.

Potřebujete-li odpočinek a chcete si užít ticho a klid, je tu pro vás Isla Coibita, místo, kde najdete nedotčenou přírodu a celkovou pohodu. K tomu, abyste se tam dostali, potřebujete pouze letenku a trochu odvahy vydat se na neznáme místo, které vás však překvapí svou krásou a nebývalou atmosférou.


Počasí Panama Isla Coibita


Panama Isla Coibita je ostrov nacházející se na pacifické straně Panamy. Tento ostrov je znám svou překrásnou přírodou, podmořským světem a plážemi. Když se ale jedná o počasí na ostrově, je důležité vědět, kdy sem jet a co očekávat.

Na Panama Isla Coibita se vyskytují dva hlavní období - suché období a období dešťů. Suché období trvá od listopadu do května a je charakteristické horkým a suchým počasím. Teploty v této době dosahují až 33°C a nejnižší teplota je okolo 23°C. V tomto období můžete očekávat slunečné dny a nepravděpodobnost srážek.

Období dešťů and pak nastává mezi červnem a říjnem a je charakteristické teplem a vysokou vlhkostí. Teploty v této době se drží kolem 30°C a nejnižší teplota může být okolo 23°C. V tomto období se očekávají pravidelné deště, většinou každý den po dobu 1-2 hodin. Období dešťů v Panamě může být naprosto překvapující vzhledem k tomu, že v průměru vypadne asi 300 až 500 mm srážek za měsíc.

Je důležité vzít na vědomí, že ostrov je velmi opuštěný, bez pochmurných a turistických resortů, takže zásoby vody mohou být čas od času omezeny. Také se doporučuje, abyste si vzali moskytiéru a repelent na hmyz, protože v období dešťů mohou množství komárů být obtížné.

Celkově vzato, Panama Isla Coibita je krásné místo, které si stojí za návštěvu jakékoliv časy v roce. Avšak pokud hledáte slunečné prázdniny na pláži, pak se doporučuje jet během období sucha. Pokud vás však nevadí silné deště, pak pojďte na ostrov v období dešťů a užijte si přírodu v její plné síle.


Dovolená Panama Isla Coibita


Dovolená na Panama Isla Coibita - nejmenší národní park v Panamě

Panama Isla Coibita je nejmenší národní park v Panamě a nabízí návštěvníkům unikátní zážitek z pobytu v největším ostrovním národním parku v zemi. Tento ostrov je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít nádherné pláže, pozorování tropických ptáků a zvířat, stejně jako pro ty, kteří chtějí objevovat podmořský svět tropického korálového útesu.

Ostrov se rozkládá v Adenském zálivu v Tichomoří, a je vzdálen asi 30 km od pevninského pobřeží. Ostrov skýtá jedinen belvédér přírodních krás a kromě luxusních pláží je tu možné najít i deštné pralesy, mangrovové lesy a mořské želvy.

Nejlepším způsobem, jak si užít toto nejvíce odlehlé místo, je se zde ubytovat v luxusních bungalovech, které se nacházejí na pláži, a nabízejí krásný výhled na moře. V těchto bungalovech se můžete cítit jako v ráji a vychutnat si klid a pohodu, které vám toto místo nabízí.

Kromě toho můžete vyrazit na výlet do blízkého deštného pralesa, který je domovem různých druhů zvířat, jako jsou opice, jaguáři, pumy, vydry nebo létající ryby.

Pokud se zajímáte o potápění a snorklování, tak Isla Cobia je přímo ideálním místem pro vás. Ostrov nabízí několik lokalit, kde můžete sledovat život pod hladinou. Korálový útes zde má nedotčenou biodiverzitu a je plný různých druhů tropických ryb.

Isla Coibita je také významnou stanovištěm pro bulbule zlatá a černý kormorán. Kromě toho, v ostrově se nachází mnoho druhů kapradin, mechorostů a lián, které jsou velmi vzácné a těžko dostupné na panamském pevninském území.

Celkově je Isla Coibita nádherným místem pro ty, kteří hledají odpočinek a pohodu, ale také plné zážitků. Tento ostrov vám umožní být s přírodou bez jakéhokoliv zásahu člověka. Pokud plánujete návštěvu Panamy v blízké budoucnosti, určitě neváhejte a vydáte se na ten nejmenší národní park v Panamě - Isla Coibitu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Panama Isla Coibita


1. Jak se dostat na Isla Coibita?

Na Isla Coibita se lze dostat pouze lodí ze západního pobřeží Panamy.

2. Co je nejlepší doba k návštěvě Isla Coibity?

Nejlepší doba k návštěvě Isla Coibity je od ledna do května, kdy je méně pršno a lze vidět více živočichů.

3. Jaké aktivity jsou možné na Isla Coibitě?

Na Isla Coibitě je možné plavat, potápět se, rybařit a procházet se po plážích a džungli.

4. Kde se ubytovat na Isla Coibitě?

Na Isla Coibitě jsou k dispozici malé hotely, hostel a kempy.

5. Je na Isla Coibitě bezpečno?

Isla Coibita je obecně považována za bezpečné místo, ale je dobré dodržovat základní bezpečnostní opatření a vyhnout se nebezpečným oblastem.

6. Jaké ceny lze očekávat na Isla Coibitě?

Ceny na Isla Coibitě jsou obecně vyšší než v jiných částech Panamy, ale záleží na místě ubytování a aktivitách, které chcete dělat.

7. Je nutné si dopředu rezervovat ubytování na Isla Coibitě?

Je doporučeno si dopředu rezervovat ubytování na Isla Coibitě, zejména v hlavní sezóně, kdy se může vše rychle vyprodat.


Ubytování Panama Isla Coibita


Pokud se chystáte navštívit Panamu, rozhodně byste neměli minout návštěvu krásného ostrova Isla Coibita. Tento ostrov se nachází na jihozápadě země v Tichomořském oceánu a nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže a úchvatnou přírodu, ale také mnoho možností pro skvělé ubytování.

Isla Coibita nabízí různé typy ubytování, aby vyhověla potřebám všech návštěvníků. Pokud jste příznivcem kempování, můžete dovolenou strávit v přírodě a využít kempování na pláži nebo v lese. Pro ty, kteří chtějí trochu více komfortu, jsou k dispozici ubytovací zařízení s různými úrovněmi luxusu. V na ostrově Isla Coibita najdete hotele, resorty, bungalovy a chaty.

Jeden z nejznámějších resortů na ostrově je Coiba Dive Center Resort. Tento resort nabízí luxusní a moderní ubytování s nádherným výhledem na oceán a je obklopen krásnou přírodou. Pro milovníky potápění je toto místo naprosto ideální, jelikož resort poskytuje vše, co potřebujete k prožití jedinečného potápěčského zážitku.

Další skvělou možností ubytování je EcoVenao. Tento ekologický resort nabízí ubytování v moderních bungalovech a chatkách postavených z recyklovaných materiálů. Tento resort je skvělou volbou pro ty, kteří hledají přírodní a udržitelnou alternativu ke standardnímu ubytování v hotelu, jelikož nabízí úžasný zážitek z pobytu v blízkosti přírody.

Pokud hledáte levnější a jednodušší variantu ubytování, můžete zvolit hostely v oblasti. Hostely nabízejí cenově dostupné ubytování s dobrým servisem a sociálními zařízeními, takže se nemusíte bát o svůj komfort.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z těchto možností ubytování na Isla Coibita, určitě si užijete krásnou a nezapomenutelnou dovolenou. Ostrov nabízí mnoho aktivit a atrakcí, které se nebudete chtít nechat ujít. Plavání, potápění, surfování, rybaření a pozorování divokých živočichů jsou jen některé z mnoha možností, které ostrov Isla Coibita nabízí. Vyberte si své ideální ubytování a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na tomto krásném ostrově.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky