Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Nizozemsko Bředa

Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Bředa


1. Jak se dostat do Bředy z Amsterdamu?
Existuje několik způsobů, jak se dostat do Bředy z Amsterdamu. Nejoblíbenějšími možnostmi jsou vlak, autobus a auto.

2. Kolik trvá cesta z Amsterdamu do Bředy?
Cesta z Amsterdamu do Bředy trvá přibližně 45 minut vlakem, hodinu autobusem a 30 minut autem.

3. Kolik stojí vlaková jízdenka z Amsterdamu do Bředy?
Cena vlakové jízdenky z Amsterdamu do Bředy závisí na době cestování a typu jízdenky, ale stojí zhruba mezi 7 a 15 eury.

4. Jaké atrakce a památky jsou v Bředě ke shlédnutí?
Bředa nabízí mnoho atrakcí a památek, jako například zámek De Burcht, kostel sv. Petra, Molen De Hoop - větrný mlýn, galerii De Kunstwei a další.

5. Jaká je místní kuchyně v Bředě?
Místní kuchyně v Bředě nabízí mnoho specialit, jako jsou oliebollen (koblihy), kroketten (krokety), poffertjes (palačinky) a další tradiční jídla.

6. Jaké akce a festivaly se v Bředě konají?
V Bředě se pravidelně konají různé akce a festivaly, jako například vinařský festival (het Wijnfeest), letní trhy (zomermarkten), okresní den (gemeenteweekend) a další.

7. Kde se ubytovat v Bředě?
V Bředě je k dispozici několik ubytovacích možností, včetně hotelů, apartmánů a penzionů. Některé z nich jsou například Hotel De Stern, B&B Aan de Singelgracht, Hotel Het Rechthuis a další.

8. Jak je složená místní doprava v Bředě?
V Bředě je k dispozici autobusová doprava, která spojuje různé části města. Dále je možné použít i taxi služby nebo pronajmout si vlastní auto.

9. Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí Bředy?
V okolí Bředy je mnoho aktivit, jako například návštěva města Haarlem, výlet na pláž v Zandvoortu, procházka přírodním parkem Zuid-Kennemerland nebo jízda na kole po krajině.

10. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Bředy?
Bředa je krásná v každé roční době, ale nejlepší čas na návštěvu je v létě, kdy se konají různé festivaly a akce a venkovní památky jsou otevřeny pro turisty.


Dovolená Nizozemsko Bředa


Nizozemsko je země plná krásných měst, malebných vesnic a velkých přírodních parků. Jedním z míst, které určitě stojí za návštěvu, je město Breda.

Breda se nachází v jižní části Nizozemska a je hlavním městem provincie Severní Brabantsko. Je to město s bohatou historií a kulturním dědictvím, které se stalo oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Pokud se chystáte na dovolenou do Nizozemska, Breda je skvělým místem k návštěvě. Můžete tu prožít skvělý čas a objevovat nová místa, prozkoumávat kulturní scénu a okusovat místní kuchyni.

Zde jsou některé z nejlepších aktivit, které můžete v Bredě zažít:

Prozkoumání historického centra města

Centrum Bredy je plné historických budov, tematických muzeí a památek. Nedaleko náměstí Grote Markt najdete několik středověkých kostelů a katedrálu, které jsou považovány za nejstarší památky města. Také stojí za návštěvu hlavní budova radnice, která se nachází na náměstí.

Návštěva uměleckého muzea

Sídlí v něm největší sbírka zlatnictví a stříbrnictví v Nizozemsku. Kromě toho si můžete prohlédnout skvělé sbírky obrazů, soch a keramiky.

Relaxace v parku Valkenberg

Tento park je nejoblíbenějším parkem v centru města, který nabízí krásnou přírodu a spoustu atrakcí pro celou rodinu. Můžete tu například vidět malá zvířátka na zvířetníku, posedět u vodních ramp a těšit se z relaxace mezi krásnými rostlinami.

Chuťovka místní kuchyně

Když už jste v Nizozemsku, nemůžete si nechat ujít místní kuchyni. V Bredě najdete mnoho skvělých restaurací a jídelen, které vám nabídnou tradiční nizozemská jídla, jako jsou hranolky s majonézou, palačinky s ovocem či cibulovou polévku.

Breda je město, které nabízí spoustu zábavy, kulturních a historických míst k návštěvě. Pokud se chystáte na dovolenou do Nizozemska, nevynechejte Bredu. Jestli vás Breda zaujala, můžete se tam s rychlostí pohybovat na vlastní pěst, můžete také využít autobusovou dopravu, která je zajištěna k dojezdu do města Breda.


Počasí Nizozemsko Bředa


Nizozemsko je známé svými zvláštními klimatickými podmínkami. Klima v této zemi je mírné ovlivněné větry z Atlantiku, které přinášejí neustálé srážky a změny počasí. Jedním z míst s typickým nizozemským podnebí je město Breda.

Breda se nachází v jižní části země a patří k nejteplejším oblastem v Nizozemsku. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 23-25 ° C, zatímco v zimě klesne na 2-4 ° C. Protože je Breda nedaleko od pobřeží, mohou být teploty v zimě mírnější než v jiných částech Nizozemska. Zimní měsíce zpravidla trvají od prosince do února a jsou charakterizovány chladným a vlhkým počasím.

Jaro a podzim v Bredě jsou obdobími mírného počasí. Teploty se pohybují v rozmezí 10-20 ° C a srážky jsou stále poměrně běžné. Podzim bývá vlhký a daždivý, s množstvím opadů v řádu stovek milimetrů. V červnu a září mohou být tyto srážky až dvakrát nižší.

V létě je Breda zpravidla teplejší než ostatní části Nizozemska. Letní měsíce jsou nejteplejší a nejsušší období v roce. Průměrná teplota v červenci se pohybuje mezi 23-25 ​​° C a srážky jsou řídké a nepravidelné.

Přestože je počasí v Bredě známé svou proměnlivostí a častými změnami, obyvatelé zde vědí, jak si vychutnat každé období roku. Jeho půvabné městečko a okolní příroda nabízejí nekonečnou řadu venkovních aktivit pro každý roční období. Od procházek podél kanálů a parků ve slunce po návštěvy místních muzeí a galerií v chladných dnech. Breda je také domovem mnoha kulturních akcí a festivalů po celý rok, které přináší do města tisíce návštěvníků z celého světa.


Letenka Nizozemsko Bředa


Nizozemí je jedna z nejkrásnějších evropských zemí, která se vyznačuje svou bohatou historií a kulturou. Mezi její nejvýznamnější města patří samozřejmě i Amsterdam, Rotterdam či Haag, ale existuje řada dalších menších měst, která ocení jak milovníci historie, tak i přírodní krásy. Jedním z nich je i město Breda.

Letenka do Bredy

Pokud plánujete cestu do Nizozemska a chcete prozkoumat i méně známá místa, Breda je ideální volbou. Letenky nejsou nijak drahé a můžete si vybrat z široké nabídky leteckých společností. Například nízkonákladová společnost Ryanair nabízí přímé lety z několika evropských měst, jako jsou Londýn, Dublin, Barcelona, Milán nebo Berlín.

Kdy letět

Nejlepší doba na návštěvu Bredy je v období od dubna do října, kdy jsou teploty příjemné a město žije svým tempem. V létě můžete prozkoumat město na kole nebo si užít jeho kulturního a uměleckého života, který nabízí mnoho zajímavých festivalů a akcí. V zimě je Breda klidnější, ale stále nabízí mnoho možností na procházky a výlety do okolí.

Co vidět a zažít

Breda se může pochlubit mnoha památkami, jako je místní hrad, který kdysi patřil rodu Oranžských, nebo kostel sv. Anny, který se nachází nedaleko náměstí Grote Markt. Na náměstí se také nachází historická radnice, která nabízí nádherné výhledy na město.

Pro milovníky přírody je v okolí města mnoho možností na výlety, například do národního parku De Biesbosch, který nabízí mnoho cyklostezek a turistických tras. Ke sportovnímu vyžití pak můžete využít místní tenisové a golfové kluby.

Breda se také může pochlubit svými muzei, které ukazují historii a kulturu regionu. Ty nejvýznamnější jsou muzeum Breda's Museum, muzeum grafického designu a muzeum moderního umění Stedelijk Museum.

Kde se ubytovat

Breda nabízí širokou škálu ubytování, které splní přání i náročných hostů. Pokud hledáte stylový hotel, jsou tu nabídky od luxusních boutique hotelů až po tradiční hotely. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné apartmány nebo levnější hostely, jako je například International Youth Hostel.

Pokud se chystáte na romantickou dovolenou do Bredy, můžete si zvolit luxusní apartmán, který nabízí nádherný výhled na město a je vybaven moderními zařízeními, jako je například krbová kamna.

Závěr

Pokud hledáte méně známé místo v Nizozemí, Breda je ideální volbou. Nabízí mnoho zajímavých památek, přírodních krás a kulturního a uměleckého života. Letenka tam není nijak drahá a ubytování najdete snadno podle svých představ. Vydejte se tedy na pohádkový výlet do Bredy a objevujte nová místa a zážitky.


Ubytování Nizozemsko Bředa


Břeď je malebné městečko v jižní části Nizozemska, které se nachází na břehu řeky Oude Maasje. Pro turisty představuje ideální výchozí bod pro poznávání krásného jihozápadu Nizozemska. Zdejší ubytování je rozmanité a nabízí se pro každého něco.

Pokud hledáte levné řešení, rádi bychom vám doporučili hostely. Hostel Blaak se nachází v historické budově a nabízí prostorné pokoje s velkými okny a výhledem na město. Ubytování zahrnuje společné sprchy a WC, kuchyňku a obývací místnost. Hostel Blaak je ideální pro cestovníky s nízkým rozpočtem, kteří chtějí být v blízkosti turistických atrakcí.

Pro náročnější hosty nabízí Břeď také řadu hotelů. Hotel Het Scheepshuys se nachází v klidné části města a nabízí moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou a TV. Hotel Liefde se nachází v centru města a nabízí krásně zdobené pokoje s vlastní koupelnou a minibarem. Obě ubytování jsou ideální pro páry a rodiny, kteří hledají pohodlné ubytování.

Pokud chcete prožít netradiční zážitek, můžete si pronajmout domek na vodě. Břeď leží na řece Oude Maasje a je proto ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou u vody. Dům na vodě nabízí prostornou terasu s výhledem na řeku, loď pro romantickou projížďku a vlastní kuchyňku pro vaření. Toto ubytování je ideální pro páry a rodiny, kteří hledají nevšední a romantický zážitek.

Celkově lze říci, že Břeď nabízí široké spektrum ubytování pro všechny typy cestovatelů. Od nízkorozpočtových hostels až po luxusní hotely a domek na vodě. Každé z těchto ubytování má své výhody a vy si můžete vybrat to, které vám nejvíce vyhovuje. Ubytování v Bředi je velmi pohodlné a budete spokojeni s kvalitou a cenou nabízených služeb.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky