Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Nepál Rara Lake

Ubytování Nepál Rara Lake


Nepál je země, která se může pochlubit nádhernou přírodou a jedinečnými místy. Jedním z takových míst je jezero Rara. To se nachází v západní části Nepálu a je považováno za největší jezero v celé zemi. Pokud se rozhodnete navštívit toto jezero, je důležité vědět, co se týče ubytování. Protože v této oblasti není dostatek hotelů a podobných ubytovacích zařízení.

Útulné chatky a bungalovy jsou tím, co poskytuje Rara Lake Lodge. Tyto chalupy nabízejí prostorné a pohodlné pokoje s balkóny. Ty nabízejí krásný výhled na celé jezero Rara. Lodge také má vlastní restauraci, která nabízí různé druhy jídel, které jsou připravovány z místních surovin. Pokud se chystáte na výlet v této oblasti Nepálu, Rara Lake Lodge je pro vás tou nejlepší volbou. Tento hotel je ideální pro ty, kteří touží po klidu a soukromí v jedinečné přírodě.

Jiným možným ubytováním je hotel Rara Dream Guest House, který se nachází přímo u jezera. Tento hotel nabízí různé druhy pokojů. Ty se liší podle velikosti, ale všechny jsou zařízeny moderním stylu. Hotel má také vlastní restauraci a bar, kde se podávají místní speciality a různé druhy nápojů.

Dalším možným ubytováním je Rara Resort. Tento resort se nachází nedaleko jezera a nabízí pokoje a chatky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a balkónem. Kromě toho je zde také venkovní bazén a restaurace, kde se podávají různé druhy jídel. Rara Resort je skvělou volbou pro ty, kteří hledají komfortní a moderní ubytování.

V Nepálu Rara Lake najdeš několik dalších možností, kde se ubytovat, ale tyto výše uvedené jsou pro turisty nejlepší. Pamatujte, že vzhledem k vzdálenosti a přístupnost oblasti, je důležité včas rezervovat si ubytování, aby se vyhnuli jakémukoli problému s ubytováním. Když si zarezervujete svou vhodnou chatku nebo pokoj, můžete se těšit na nádhernou přírodu a klid, které Rara Lake v Nepálu nabízí.


Dovolená Nepál Rara Lake


Nepál je země plná překvapení, krásných přírodních scenérií, nádherného horského prostředí a mnoha jiných zajímavostí. Mezi nejvýznamnější atrakce tohoto státu patří i nádherné jezero Rara, které je obklopeno horami, lesy a údolími.

Rara Lake se nachází v západní části Nepálu v oblasti Mugu. Je to největší jezero v Nepálu a ukrývá v sobě nádhernou přírodní scenérii, kterou si oblíbí každý milovník přírody. Jezero má délku téměř 10 kilometrů, šířku 5 kilometrů a hloubku až 167 metrů. Obklopují ho hory, lesy a údolí.

Dovolená v Rara Lake je originální, nedotčená a nádherná. Návštěva tohoto místa vám umožní uniknout z městského shonu a užít si klid a pohodu. Zatímco se projdete kolem jezera, budete se moci těšit z nádherných scenérií a vstoupit do světa, který je plný přírodních zázraků.

Návštěvníci mohou také vyrazit na trekking, během kterého si mohou užívat krásné zákoutí a příjemné počasí. Můžete si také prohlédnout mnoho druhů zvířat a ptáků, kteří žijí v této oblasti. Pokud máte rádi rybaření, můžete si pronajmout rybářské vybavení a chytit nějakou tu rybu v jezeře.

Pokud se už nabažíte přírodních krás Rara Lake, můžete navštívit vesničky v okolí, které se vyznačují tradiční kulturou a stylizací budov, která vás okouzlí. Navštívíte trhy a zúčastníte se místních slavností. Můžete takoé ochutnat nádhernou kuchyni, kterou připravují kuchaři z místních hospod a restaurací.

Pokud se chystáte na dovolenou do Nepálu, rozhodně byste neměli minout Rara Lake, které je jedním z nejkrásnějších přírodních krás Nepálu. Užijete si zde klid a pohodu, vyrazíte na trekking a prohlédnete si místní kulturu a zvyky. Rara Lake vás dokáže ohromit a zaujmout svojí krásou a přírodními zázraky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nepál Rara Lake


1. Jak se dostat k Rara Lake?

Lze se dostat k Rara Lake pěšky, jízdním kolem, motocyklem nebo horským vozem. Nejbližší letiště je v Jumle, odkud lze pokračovat pěšky nebo jeepem.

2. Jaké je nejlepší období navštívit Rara Lake?

Nejlepší období pro návštěvu Rara Lake je od října do května. V období dešťů (červenec a srpen) může být obtížné se tam dostat a může být velmi blátivé.

3. Potřebuji pro pobyt v Rara Lake povolení?

Ano, turisté potřebují pro pobyt v Rara Lake povolení. Turistické povolení lze získat na kanceláři turistické policie v Kathmandu nebo v Pokhara.

4. Jak dlouho trvá výlet k Rara Lake?

Výlet k Rara Lake trvá obvykle 3 až 5 dní. Záleží na trase, kterou se rozhodnete vzít, a na vaší fyzické kondici.

5. Jaké jsou možnosti ubytování v Rara Lake?

V Rara Lake je k dispozici několik malých hotelů, lodge a kempovacích míst. Většinou jsou jednoduché, ale čisté a komfortní.

6. Co je možné dělat v Rara Lake?

V Rara Lake je možné dělat turistiku, kempování, rybaření a pozorování zvířat. Také lze navštívit klášter v okolí nebo se prostě jenom procházet a užívat si krásné přírody.

7. Jaká je nadmořská výška Rara Lake?

Rara Lake se nachází v nadmořské výšce 2 990 metrů.


Počasí Nepál Rara Lake


Rara Lake, největší jezero v Nepálu, se nachází v krásné oblasti Mugu, v západní části země. Jezer koupeme průzračná voda a okolní lesy jsou plné divokých květin a zvířat. Turisté se sem často vypravují, aby se pokochali tímto krásným krajem a vychutnali si klid a kouzlo přírody.

Díky vysoké nadmořské výšce, která se pohybuje okolo 3000 metrů nad mořem, může počasí v této oblasti být velmi nepředvídatelné a překvapivé. V letních měsících, které jsou obvykle od května do září, může přijít déšť nebo být oblačno. V zimě, která trvá od listopadu do března, může být dokonce i sněhová bouře. Proto je důležité pečlivě zvažovat, kdy se sem vypravit a jaké vybavení si s sebou vzít.

Pokud se chcete vydat k Rara Lake v létě, vezměte si s sebou nepromokavé oblečení a obuv, protože i když bude slunce svítit, prudký déšť se může objevit kdykoliv během dne. V zimě musíte být připraveni na nízké teploty, sníh a ledové větry, takže byste měli zvážit výběr adekvátního vybavení a zimní oblečení.

Vzhledem k tomu, že Rara Lake a jeho okolí jsou velmi odlehlé, je třeba mít s sebou dostatečné zásoby vody a potravin. Místní lidé tradičně pěstují ječmen a pohanku, což je jeden z hlavních zdrojů potravy pro turisty.

Navzdory možným povětrnostním podmínkám, navštěvování Rara Lake je jedinečným a nezapomenutelným zážitkem, který si turista musí vychutnat. Při návštěvě Nepálu by Rara Lake nemělo chybět v seznamu míst, která cestovatel musí vidět.


Letenka Nepál Rara Lake


Nepál je zemí, která má mnoho přírodních a kulturních krás. Mezi jednu z nich patří i jezero Rara. Nachází se na západě země a pro mnoho turistů je důvodem, proč se vydají na dlouhou cestu do Nepálu. Pokud plánujete navštívit toto kouzelné místo, budete se chtít dozvědět více o letenkách Nepál Rara Lake.

Nejprve je vhodné vědět, že oblast Rara je velmi odlehlá a není snadné se k ní dostat. Neexistuje zde žádné letiště, avšak existují dvě hlavní trasy, po kterých se do oblasti jezera můžete dostat. Tou první je po pěší cestě z města Jumla a tou druhou je po silnici z Nepálského města Surkhet. Pokud ovšem chcete ušetřit čas a cestovat komfortněji, je ideální volbou letenka.

Společnost Tara Air poskytuje pravidelné lety z města Nepálu Kathmandu do města Jumla. Cesta trvá zhruba dvě hodiny a letí se malými letouny s minimální kapacitou. Z Jumly pak chcete pokračovat na místních terénních vozidlech přes horské průsmyky a vysokohorská jezera až k samotnému jezeru Rara.

Letenky Nepál Rara Lake se však mohou zdát poměrně drahé, a tak je dobré hledat levnější varianty. Je možné najít slevy na letenky ve speciální sezóně a také vyhledat rakouským cestovním kancelářím, které nabízejí zájezdy do Nepálu v rámci balíčku.

Při plánování cesty do Nepálu, a zejména k jezeru Rara, je důležité být připraven na mnoho dobrodružství a vyjít vstříc náročným podmínkám. Letenky Nepál Rara Lake vám nabízejí možnost snížit dobu cestování a získat větší flexibilitu v plánování vaší cesty. Při správném plánování cesty a načasování letů si můžete užít krásy Rara Lake - kouzelné jezero obklopené horami, které nabízí úchvatné výhledy a fantastické možnosti pro relaxaci a ochutnávku nezapomenutelných zážitků.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky