Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kanada Quebec City

Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Quebec City


1. Jaká je nejlepší doba navštívit Quebec City?

Nejlepší doba navštívit Quebec City je v létě (od června do srpna). Teploty jsou příjemné, mnoho kulturních akcí se koná venku a turistické atrakce jsou otevřené.

2. Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v Quebec City?

Mezi nejlepší turistické atrakce v Quebec City patří Chateau Frontenac, Citadelle Quebec City, staré město Quebec City, Národní historické místo Quebec a Park Montmorency Falls.

3. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Quebec City?

Můžete se dostat do Quebec City letadlem, autobusem, vlakem nebo autem. Doprava je v Quebec City dobře rozvinutá a snadno dostupná.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Quebec City?

Mezi nejlepší restaurace v Quebec City patří Le Continental, La Galette Libanaise, Le Moine Echanson, Restaurant Le Saint-Amour a L'Orygine.

5. Jaké jsou nejlepší hotely v Quebec City?

Mezi nejlepší hotely v Quebec City patří Chateau Frontenac, Fairmont Le Chateau Montebello, Hotel Le Concorde Quebec a Hotel Manoir Victoria.


Dovolená Kanada Quebec City


Quebec City - Když si řeknete Kanada, asi by vás hodně lidí hned napadlo Toronto, Niagara Falls nebo Vancouver. Ale Kanada má mnoho více kouzelných a krásných míst k návštěvě. Mezi tyto skvosty patří i Quebec City, hlavní město provincie Quebec.

Město Quebec se nachází na severovýchodě Kanady a je jedním z nejstarších měst v Severní Americe s bohatou historií. Za svůj vzhled dostal přezdívku "malé Paříž". Město je plné krásných kostelů, památek a starobylých hradů, které vás přenesou zpět do pravěku kanadské historie.

Jestli máte rádi procházky nočním městem, pak byste určitě neměli minout návštěvu starého města Quebec. Jedná se o malý ostrůvek v původním historickém stylu, kde se zbytek Kanady stále se snaží zachytit tyto ozdobné a ozdobné kamenné domy a úzké uličky. Centrum města Québec má mnoho vynikajících restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat klasické kanadské speciality a mnoho jiných pokrmů.

Jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí Quebec City je citadela – opevnění postavené francouzskými kolonisty v 17. století na ochranu proti anglické invazi. Citadela je nyní největší pevností na severu Ameriky a také jednou z nejkrásnějších. Za spoustu prostředky si můžete pronajmout bednářskou čepici a zkusit se stát členem dělostřelectva, což návštěvníci také mohou podniknout.

Přestože můžete strávit spoustu času v Quebec City, velmi rychle si všimnete, že toto město se nachází v roztomilé oblasti, kde můžete vidět nádhernou přírodu. S největší pravděpodobností se budete chtít projet kanadským venkovem a to je to pravé místo k návštěvě historického města Québec. Je to ideální základna pro každou cestu, kterou chcete podniknout.

Pokud hledáte hlavní turistické atrakce, které Quebec City nabízí, určitě nezapomeňte navštívit historické centrum, Citadela a říční nábřeží. Existuje také mnoho výletů a turistických průvodců, které vás provedou pouličními trhlinami v centru města, podél sopky a mnohem více.

Celkově Quebec City nabízí návštěvníkům mnoho kouzelných zážitků a krásné výhledy a je to skvělá destinace pro cestovatele, kteří hledají sváteční zážitky na novém a zajímavém místě. Québecské město je spojeno s atmosférou starofrancouzských měst, a přesto město nabízí vynikající ubytování, restaurace a aktivity. Vyzkoušejte nákup klasických suvenýrů a památek a pojďte si užít své dovolené v krásné Quebec City, městě s bohatou historií a kulturou.


Ubytování Kanada Quebec City


Kanada se může pochlubit mnoha báječnými městy, která lákají turisty z celého světa. Jedno z nich je Quebec City, hlavní město kanadské provincie Quebec. Nachází se na východě Kanady a nabízí krásné historické památky, výborné jídlo a příjemné ubytování.

Pro ty, kteří chtějí zažít kousek historie, mohu doporučit ubytování v centru města. To vám umožní procházet se po krásných ulicích z kamene a mít všechny hlavní památky v dosahu. Můžete se tak projít po Place Royale, nejstarším místě v Quebec City, které je obklopeno starobylými domky a kostelem. Tento náměstí poskytuje skvělý výchozí bod pro návštěvu dalších historických míst v blízkosti, jako například Citadely nebo Chateau Frontenac.

Kromě ubytování v centru města máte také možnost si pronajmout hotel nebo apartmán u řeky Saint Lawrence. Tato lokalita je výhodná zejména pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolí města a užít si krásné výhledy na řeku a okolní krajinu. Určitě stojí za to navštívit Montmorency Falls, které jsou pouhých patnáct minut jízdy od Quebec City.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v centru, nebojte se hledat mezi úzkými ulicemi i malé hotely či penziony. Tyto ubytovací zařízení nabízejí velmi osobní přístup a umožňují vám pocítit atmosféru místních. Můžete si také vybrat mezi luxusními hotely, jako je třeba Hotel Le Germain Quebec, který se nachází v samém srdci města.

Kromě toho nabízí Quebec City také mnoho různých typů ubytování pro různé typy cestovatelů. Pokud cestujete s rodinou, můžete si vybrat z rodinných apartmánů nebo větších hotelových pokojů. Jestliže jste single a hledáte něco přizpůsobeného vašim potřebám, určitě se zaměřte na levnější hotelové pokoje nebo hostely.

V Quebec City najdete také mnoho ubytování, která nabízejí něco navíc. Zkuste si například pronajmout si místnost v hotelu, který se nachází v historickém domě, nebo si zarezervujte apartmán, který má výhled na řeku. Určitě si ale na takové ubytování připravte větší rozpočet.

Celkově lze říci, že Quebec City nabízí širokou škálu ubytování pro každého, ať už hledáte luxusní pobyt nebo něco skromného a útulného. Pokud si vyberete správně, můžete si tak užít skvělou dovolenou plnou historie, krásných přírodních scenérií a výborného jídla.


Počasí Kanada Quebec City


Quebec City, jak už název napovídá, se nachází v provincii Québec v Kanadě. Město, které se nachází na břehu řeky sv. Vavřince, je jedním z nejstarších a nejlépe zachovaných měst v Severní Americe. Quebec City, s jeho jedinečnou atmosférou, historickými památkami a překrásnou přírodou je rozhodně místem, které stojí za návštěvu.

Pokud Vás zajímá počasí v tomto městě, můžeme říct, že město je ovlivněno kontinentálním klimatem. To znamená, že zde v zimě vládnou velmi chladné a sněhové podmínky a v létě zde může být poměrně horko.

Začněme zimou, která je známá jako čas, kdy Quebec City ožívá. Prakticky celé město se promění v zasněženou pohádku, která přitahuje mnoho turistů. Pro ty, kteří si přejí zažít zimní sporty, je toto místo jako stvořené. V Quebec City je k dispozici mnoho sjezdovek, na které můžete vyrazit za lyžováním. A pokud Vás lyže nezajímají, určitě oceníte další zimní sporty jako bruslení na ledě, skialpinismus nebo skok na lyžích.

Když napadne dostatek sněhu, tak Quebec City nabízí mnoho příležitostí k výletům na sněžnicích. Ty Vás zavedou do blízkého okolí, kde si můžete užít klidné a malebné výhledy na přírodu. Pokud Vás trápí nízké teploty, nezapomeňte zabalit dostatek teplého oblečení a zimního vybavení.

V letním období může být počasí v Quebec City velmi příjemné. Dny jsou delší a slunce může být velmi intenzivní. Proto radíme mít s sebou dostatek opalovacího krému, slunečních brýlí a lehkých, ale krycích oděvů.

V létě můžete ochutnat místní speciality, jako je například čerstvý losos, mořské plody nebo jahody. Pokud Vás zajímá historie města, neváhejte navštívit nedaleké fortifikace, které byly postaveny francouzskými vojsky v 18. století.

Celkově řečeno, Quebec City je místem, které má co nabídnout v každém ročním období. Pokud Vás zajímají zimní sporty, určitě tu najdete co dělat. Pokud Vám vyhovuje slunce a teplo, pak se můžete těšit na léto v tomto krásném prostředí. Bez ohledu na počasí, vždy tu budete mít zážitky, které Vás neopustí.


Letenka Kanada Quebec City


Kanada je fascinující zemí plnou překrásných přírodních scenérií, kultury a historie. Quebec City (Québec, město) je jedním z nejvýznamnějších měst v Kanadě a domovem až 500 000 obyvatel. Pokud plánujete navštívit toto úchvatné město, neváhejte a kupte si letenku do Quebec City.

Let z Evropy do Quebec City trvá zhruba osm až devět hodin. Můžete si zvolit různé aerolinky a letet přímým letu nebo s přestupem. V loňském roce byly letenky do Quebec City doslova rozprodané a nyní se na ně budete moci těšit především v letním období.

Po příletu na letiště můžete pokračovat do centra města, kde uvidíte mnoho překvapivých památek a budov. Quebec City je druhé nejstarší město v Kanadě, což se naplno projevuje v jeho architektuře a kulturách. Pro fanoušky historie a umění doporučujeme navštívit Place Royale (královské náměstí). Zde můžete spatřit nejen evropskou architekturu, ale také mnoho muzeí a galerií.

Město nabízí také skvělou kuchyni, která spojuje francouzskou a kanadskou kulturu. Quebec City je známý pro své kanadské speciality jako poutine, crepe a Tourtière - masový koláč. Kromě toho zde najdete mnoho skvělých restaurací, kaváren a fast foodů, které uspokojí každého labužníka.

Až budete mít dost kulturních a gastronomických zážitků, nenechte si ujít přírodní scenérie města. Quebec City je obklopen úchvatnou přírodou, zahrnující Národní park Jacques-Cartier, Belvedere a Montmorency Falls. Tyto přírodní oblasti nabízejí výborné možnosti pro turistiku, jízdu na kole a pěší turistiku.

V Quebec City se také můžete těšit na mnoho kulturních akcí a festivalů po celý rok. Nejproslulejším z nich je karnaval Tiždeň zimy (winter carnival) v únoru - největší zimní festival na světě.

Výlet do Quebec City je jedinečný zážitek a nezapomenutelná cesta plná krásné přírody, fascinující kultury a báječné gastronomie. Pokud přemýšlíte o cestě, neváhejte a kupte si letenku do Quebec City.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky