Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Tsitsikamma National Park

Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Tsitsikamma National Park


Dotaz: Jaké jsou vstupní poplatky do Tsitsikamma National Park?
Odpověď: V roce 2021 jsou vstupní poplatky do parku 174 ZAR za dospělého a 87 ZAR za dítě ve věku 2 až 11 let.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v Tsitsikamma National Park?
Odpověď: Nejoblíbenějšími aktivitami v parku jsou průchody po útesy, kajakování v řece Storms, potápění, šnorchlování a skákání z mostu Bloukrans Bridge.

Dotaz: Kde se dá v parku přenocovat?
Odpověď: V parku je k dispozici řada kempů a chatových středisek, které nabízejí ubytování. Je třeba předem rezervovat.

Dotaz: Může se v parku tábořit?
Odpověď: Ano, v parku jsou k dispozici kempy s možností stanování. Je třeba si místo předem rezervovat.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší roční období na návštěvu Tsitsikamma National Park?
Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu je od září do května, kdy jsou počasí a teploty příjemné a pravděpodobnost deště je menší.

Dotaz: Jsou v parku povoleny domácí mazlíčky?
Odpověď: V parku nejsou povoleny žádné domácí mazlíčky kvůli ochraně divoké přírody.


Ubytování Jihoafrická republika Tsitsikamma National Park


Tsitsikamma National Park je národní park v Jihoafrické republice, který se nachází na jihovýchodním pobřeží země. Tento národní park je velmi populární mezi turisty z celého světa, protože nabízí neuvěřitelné množství přírodní krásy a aktivit.

Pokud plánujete navštívit Tsitsikamma National Park, určitě budete hledat vhodné ubytování. Existuje mnoho možností, jak se ubytovat v této oblasti, od kempů a karavanů po hotely a luxusní vily.

Možností pro ubytování v blízkosti Tsitsikamma National Park je mnoho. Pokud rádi kempujete, určitě vám bude vyhovovat kemp Storms River Mouth Rest Camp, který se nachází přímo v parku. Tento kemp nabízí skvělé možnosti pro ubytování včetně osmimístných rodinných chatek, dvoulůžkových chat a karavanů. Všechny chaty jsou plně vybaveny a mají výhled na oceán.

Pokud hledáte něco luxusnějšího, můžete si pronajmout svůj vlastní domek nebo vilu v blízkosti Tsitsikamma National Park. K dispozici je mnoho možností, jako je například Blu Horizon Guesthouse, kde najdete moderní a pohodlné ubytování v krásné přírodě. Tato vila nabízí nejen nádherný výhled na oceán, ale také venkovní bazén, hotelovou restauraci a spoustu dalších vysoce kvalitních vybavení.

Pokud si budete chtít užít pobyt v ubytování s výhledem na oceán, můžete si zarezervovat ubytování v městečku Plettenberg Bay. Tam jsou k dispozici hotely a penziony různých cenových kategorií a životních stylů, jako je například The Bungalow Guest House, který je plně vybaven a nabízí krásný výhled na oceán.

Nemusíte se také nutně ubytovávat někde v blízkosti Tsitsikamma National Park. Existuje mnoho možností, jak si užít pobyt v této oblasti, i když budete ubytováni jinde. Jeden z takových hotelů je The Robberg Beach Lodge, který se nachází v blízkosti města Plettenberg Bay a nabízí krásné a prostorné pokoje, stejně jako snídaňovou místnost a bazén.

Zhrnutí

Tsitsikamma National Park ve Jihoafrické republice nabízí nádhernou přírodu a spoustu aktivit. Pokud hledáte ubytování v této oblasti, můžete si vybrat z mnoha možností, které jsou k dispozici. Od kempů a karavanů po hotely a luxusní vily, Tsitsikamma National Park má něco pro každého. Jaký typ ubytování si vyberete, záleží na vašich preferencích, ale nezapomeňte si užít krásu okolí a všech aktivit, které vám tento nádherný národní park nabízí.


Letenka Jihoafrická republika Tsitsikamma National Park


Jihoafrická republika je nejen známá svými vynikajícími safari, ale také pro svou nádhernou a bohatou přírodou. Mezi mnoha krásnými parky a rezervacemi, které Jihoafrická republika nabízí, je Tsitsikamma National Park, který rozhodně stojí za návštěvu.

Tsitsikamma National Park se nachází v provincii Východní Kapsko na jihu Jihoafrické republiky. Park se rozkládá na ploše více než 80 km2 a zahrnuje i část pobřeží Indického oceánu. Název parku v překladu z xhosa znamená „místo, kde silná voda šplouchá.“ Park byl založen v roce 1964 a je součástí Garden Route National Park.

Tsitsikamma National Park je známý svou nádhernou divokou přírodou, která hostí velmi bohatou faunu a flóru. Navštívit můžete například mnoho druhů ptáků, jako jsou například papoušci nebo kolibříci, velryby, delfíny, ale také plazy a savce, jako jsou například dikobrazy nebo kudú.

Park je nejvíce známý díky svému krásnému pobřeží, které zahrnuje i známý Otter Trail. Toto turistické místo nabízí turistům jedinečnou možnost prozkoumat pobřeží kolem Tsitsikamma National Parku, a to pěšky. Stezka měří celkem 42,5 km a zahrnuje návštěvu mnoha nádherných míst, jako jsou například lekníny Otter, Fernkloof nebo Grootbos.

Kromě pobřeží park nabízí také mnoho dalších atrakcí, jako je například Storms River, kde se můžete vydat na řece s kajakem nebo koupáním ve sladkovodních plochách.

Než vyrazíte na cestu do Tsitsikamma National Parku, je třeba si zajistit letenku do Jihoafrické republiky. Existuje mnoho letišť, které slouží pro přílet do Jihoafrické republiky, například letiště v Johannesburgu, Durbanu nebo Kapském Městě. Následně se můžete dostat do parku veřejnou dopravou nebo si pronajmout auto.

Celkově lze říct, že Tsitsikamma National Park je jedním z nejkrásnějších parků Jihoafrické republiky a rozhodně stojí za to ho navštívit. Pokud máte rádi přírodu a její nedotčenou krásu, neměli byste na návštěvu parku zapomenout.


Dovolená Jihoafrická republika Tsitsikamma National Park


Tsitsikamma National Park představuje skvělou dovolenou pro ty, kteří touží po dobrodružství a zároveň si chtějí užít krásu divoké přírody. Park se nachází v Jihoafrické republice, zhruba 615 km jihozápadně od Johannesburgu. Jeho název je odvozen od kmene Khoikhoiho, kteří zde kdysi žili a slovo Tsitsikamma znamená "místo mnoha vod".

Tento přírodní park je pozoruhodný pro své útesy, deštné pralesy, horské řeky a mořskou divočinu plnou života. Je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně hadů, krokodýlů, opic, slonů, antilop a mnoha dalších. Mnoho turistů v parku hledá zejména aktivní dovolenou. Park nabízí mnoho příležitostí pro turisty, kteří chtějí vyzkoušet různé adrenalinové sporty a procházky po krajině.

Jednou z nejpopulárnějších aktivit je zip-lining, což je závěsná dráha pro rychlejší průjezd hlubokými údolími tropického pralesa. Jiní se rozhodnou pro podvodní turistiku nebo kajakářské výlety do moře. Na druhé straně, pokud chcete něco méně adrenalinového, můžete si prohlédnout skály v okolí a užít si krásné modré vody moře, které se táhne do nekonečna.

Další možností je pěší turistika. Park disponuje 5 krásných turistických tras po okolní krajině. Každá trasa se zaměřuje na specifickou oblast parku a odkrývá různé skryté krásy. Na každé trase se můžete prohlédnout padající vodopády, útesy s písečnými plážemi, nebo vstoupit do krásné jeskyně s podmořským světlem.

Kromě sportovních aktivit, park nabízí také spoustu možností na odpočinek. Můžete si s sebou vzít piknik a užít si stín stromů, nebo si posedět na písčité pláži a hledět na nádherné západy slunce.

Když se rozhodnete navštívit Tsitsikamma National Park, je nejlepší si pronajmout auto a vyjet si na cestu od první den. Tento park se nachází uprostřed nádherné přírody, takže můžete sbírat krásné fotky během celé cesty.

Určitě stojí za to si zaplánovat dovolenku v Tsitsikamma National Park. Je to ideální místo pro ty, kteří touží po dobrodružství a přírodě zároveň. Přispějte k ochraně naší přírody a zároveň si užijte krásné chvíle s rodinou či přáteli.


Počasí Jihoafrická republika Tsitsikamma National Park


Tsitsikamma National Park je jedním z nejvíce obdivovaných parků v Jihoafrické republice. Nachází se na jihovýchodním pobřeží země, kde se setkávají Atlantský a Indický oceán. Park se rozprostírá na 80 km oblasti pobřeží a rozsáhlých lesích. Je velmi populární nejen pro nádhernou přírodu, ale i pro mnoho aktivit, které si může návštěvník užít.

Tsitsikamma je oblast, kde se setkávají horské pásma a pobřeží a vznikají tak unikátní přírodní scenérie. V parku se nachází mnoho procházek, které vedou kolem skal a útesů, přes řeky a jezera a údolí. Nejobdivovanější atrakcí jsou asi Bloukrans Bridge a Storms River Suspension Bridge. Tyto mosty jsou nejen významnými turistickými atrakcemi, ale také poskytují nádherné výhledy do okolní krajiny.

Tsitsikamma National Park je ideálním místem pro milovníky přírody, kteří chtějí užít si klid a ticho, ale i pro adrenalinové sportovce, kteří si chtějí užít extrémní zážitky. Turisté mohou vyrazit na úžasnou raftingovou výpravu řekou Storms River nebo se vydat na proslulé horolezecké trasy.

Vzhledem ke své poloze je jižní Afrika známá svým teplým a slunečným počasím. Je proto v Tsitsikamma National Park většinu roku teplé a sucho s velmi nízkým množstvím srážek. Mírné teploty umožňují celoroční návštěvu parku. Nejvyšší teploty dosahují v létě teplot kolem 28 °C, zatímco v zimě okolo 17 °C. Největší množství srážek se naopak vyskytuje v březnu až květnu.

Pokud se rozhodnete navštívit Tsitsikamma National Park, můžete si být jisti, že vás čekají nádherné scenérie a mnoho aktivit, kterými si zpestříte svou dovolenou. Navíc díky mírnému podnebí si park můžete užít prakticky po celý rok. Tento park je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se zajímá o přírodu a adrenalinové zážitky.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky