Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Cango Caves

Počasí Jihoafrická republika Cango Caves


Jihoafrická republika je země, která je světově proslulá svým nádherným počasím. Zahrnuje řadu odlišných mikroklimatických oblastí, které se liší v závislosti na nadmořské výšce, vzdálenosti od pobřeží a dalších faktorech. V obecnosti ale lze říci, že v Jihoafrické republice máme mnoho slunečných a teplých dnů, ale také období dešťů a období mrazů.

Jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Jihoafrické republice jsou Cango Caves. Ty se nachází v provincii Western Cape a jsou známy pro své úchvatné krápníkové jeskyně. Díky své poloze a nadmořské výšce mají Cango Caves poměrně mírné počasí po celý rok.

Nejteplejší měsíce jsou od listopadu do března, kdy průměrné teploty dosahují až 30 stupňů Celsia. V době letních dešťů, které trvají od ledna do března, se může vyskytnout také krátkodobé ochlazení v důsledku oblačnosti a dešťových srážek.

Od května do srpna jsou průměrné teploty stále příjemné, ale mohou být chladnější než v letním období. V zimních měsících, tedy od června do srpna, mohou teploty klesnout až na 7 stupňů Celsia a v noci mohou být mrázové. Nicméně, díky tomu, že se teplota v jeskyních konzervuje, jsou Cango Caves příjemně chladné po celý rok.

Pokud plánujete návštěvu Cango Caves, nezapomeňte se převléct na vhodné oblečení, protože v dešťové sezóně může být podlaha jeskyní kluzká a mokrá. Pokud se rozhodnete navštívit jeskyně v zimních měsících, myslete na to, že teploty mohou být překvapivě chladné a přineste si s sebou teplé oblečení.

Celkově lze říci, že Cango Caves mají příjemné a mírné klima celý rok, což z nich dělá skvělé místo k návštěvě v jakémkoliv období. Pokud jste milovníkem přírody a krásné krajiny, určitě byste neměli tuto příležitost vynechat!


Ubytování Jihoafrická republika Cango Caves


Jihoafrická republika je země plná překvapení a tajemství. Jedním z nich jsou určitě Cango Caves, které se nachází v provincii Western Cape. Tento systém jeskyní je jedním z největších v Jižní Africe a je oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Dostupnost ubytování poblíž Cango Caves je velmi dobrá a najdete zde širokou škálu možností od jednoduchých hostelů až po luxusní hotely. Pokud chcete zůstat v blízkosti přírodních krás těchto jeskyní, můžete zvolit jedno z velkého množství kempů nebo chatových osad.

Většina turistů si vybírá ubytování v městě Oudtshoorn, které je považováno za centrum této oblasti. V okolí Cango Caves je však mnoho dalších ubytovacích možností, včetně malebných venkovských penzionů, kde si můžete užít klidnou atmosféru a příjemné prostředí.

Pokud hledáte luxusnější ubytování, můžete si zvolit například ostrůvek luxusu v hotelu De Zeekoe Guest Farm, jenž se nachází u zálivu Walker Bay. Tento hotel nabízí prostorné a pohodlné pokoje, kde si užijete klid a soukromí v harmonii s přírodou. Pro ty, kteří hledají ubytování s rodinou, jsou ideálním místem malé chaty, kde najdete všechny potřebné pohodlí.

V blízkosti Cango Caves najdete také mnoho různých aktivit pro všechny věkové kategorie. Můžete si zajít na prohlídku jeskyní a skálet, projít se okolo krásných přírodních jezer nebo si užít adrenalinový zážitek v jednom z místních Wild West parků. Není třeba se bát, že by vám zde ubylo volného času.

Celkově lze říci, že ubytování poblíž Cango Caves je ideálním místem pro odpočinek, příjemné pobyt a nezapomenutelnou dovolenou. V této oblasti můžete najít ubytování pro každou cenovou kategorii, takže si můžete vybrat podle svých potřeb a představ. Přijďte se podívat na nádherné jeskyně Cango Caves a nechte se dostat do objímek jihoafrické přírody.


Dovolená Jihoafrická republika Cango Caves


Jihoafrická republika je země, která se může pochlubit mnoha unikátními přírodními pozoruhodnostmi. Jednou z nich jsou Cango Caves, velkolepé jeskyně, které patří k nejnavštěvovanějším místům v celé zemi.

Nacházejí se v blízkosti města Oudtshoorn v provincii Western Cape. Objeveny byly v roce 1780, kdy zde byli objeveni stříbrníci. Od té doby se Cango Caves staly turistickou atrakcí a každý rok přilákají tisíce návštěvníků.

Jeskyně jsou tvořeny vápencem a jsou velkolepým příkladem ukázky přírodních sil, které ve tvaru a velikosti jeskyní vytvořily impozantní podzemní krajiny. V těchto jeskyních naleznete mnoho ozdobných formací, jako jsou například sloupy, stalaktity, stalagmity, květiny a mnoho dalších zvláštních útvarů.

Cango Caves nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat jeskyně, a to prostřednictvím jednoho z několika způsobů. Turistům jsou nabídnuty tři základní možnosti: heritage tour, adventure tour a na cestování na vlastní pěst. Heritage tour je nejlepší pro rodiny, kde můžete vidět nejkrásnější formace v jeskyních. Adventure tour je pro ty, kteří hledají něco trochu adrenalinovějšího, a tato trasa nabízí více rozbouřený vzhled do jeskyní a zahrnuje i jízdu šmouhou.

Cango Caves jsou bezpochyby nádherným a nezapomenutelným místem, plným krásy a zvláštních útvarů. Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, pak by tato destinace měla být na vašem seznamu povinných cílů.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Cango Caves


1. Co jsou Cango Caves?

Cango Caves jsou rozlehlé jeskyně nacházející se v Jihoafrické republice. Jsou to jedny z největších a nejkrásnějších jeskyní na světě, a jsou také velmi populární turistickou atrakcí.

2. Kde se nacházejí Cango Caves?

Cango Caves se nachází nedaleko města Oudtshoorn v provincii Západní Kapsko v Jihoafrické republice.

3. Jak mohu Cango Caves navštívit?

Cango Caves jsou otevřené pro veřejnost a mohou být navštíveny pouze na prohlídce s průvodcem. Prohlídky jsou k dispozici každý den a trvají asi hodinu a půl.

4. Existuje nějaká omezení pro návštěvu Cango Caves?

Ano, prohlídky jsou k dispozici pouze pro lidi do 100 kg váhy. Navíc se nejedná o vhodné místo pro lidi s fobií z uzavřených prostor.

5. Jaké jsou hlavní atrakce Cango Caves?

Hlavními atrakcemi v Cango Caves jsou jedinečné formace krasových krápníků, jeskynní malby a dva hlavní sály, které byly pojmenovány Velká jeskyně a Krápníková jeskyně.

6. Proč jsou Cango Caves tak populární mezi turisty?

Cango Caves jsou jedinečnou atrakcí a nabízí zážitek plný krásy a historie. Jsou rovněž považovány za jedny z nejlepších jeskyní na světě.

7. Jaké jsou otevírací doby Cango Caves?

Cango Caves jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00 hodin.

8. Jaké jsou vstupné poplatky do Cango Caves?

Vstupné se liší v závislosti na věku návštěvníka a zda jsou domácí či zahraniční turisté. Pro dospělého zahraničního turistu se vstupné pohybuje kolem 160 randů (cca 260 Kč).

9. Jak dlouho trvá prohlídka Cango Caves?

Prohlídka trvá asi hodinu a půl.

10. Je třeba si předem rezervovat prohlídku Cango Caves?

Rezervace prohlídky není nutná, ale přesto se doporučuje, aby si návštěvníci prohlídku předem zarezervovali, zejména v období turistické sezóny (léto).


Letenka Jihoafrická republika Cango Caves


Jihoafrická republika je země, která se často nachází na seznamu cestovatelů a turistů, kteří chtějí objevovat nejzajímavější destinace na Zemi. Mezi nejlepší atrakce země patří Cango Caves - jedna z největších a nejzajímavějších krasových jeskyní na světě. Pokud plánujete do Jihoafrické republiky cestovat, pak by měla být tato destinace nevynechatelná, protože nabízí mnoho nevšedního.

Cango Caves jsou umístěny v krásných ostrůvcích, nacházejících se v západní části Jihoafrické republiky. Tyto impresivní jeskyně se rozkládají na více než 5 kilometrech a nabízejí turistům fascinující prohlídky nejrůznějších druhů krasových útvarů. Dobrodruzi zde mohou najít několik různých cest, které jsou schopné je zavést do tajů jeskyní.

Mezi nejznámější z oblastí, které si návštěvníci mohou prohlédnout, patří: Cango One, která je nejprvnější a tvoří základ celé jeskyně; Cango Two, kde můžete vidět obrovské sály se zvláštními tvary stropů a sloupů; a konečně Cango Three, nejvíce navštěvované místo v celé oblasti, kde je možné obdivovat stěny ve tvaru svíce.

Pokud chcete plně ocenit krásu a fascinaci jeskyní, můžete si objednat prohlídku s průvodcem, který vám pomůže pochopit historii tohoto přírodního divu a ukáže vám nejlepší místa, které nelze vidět bez něho. Turisté, kteří se rozhodnou pro vlastní dobrodružství, se mohou potulovat po jeskyních dle vlastního uvážení. Nicméně, bylo by rozumné vzít si s sebou vhodné vybavení, protože jeskyně jsou tmavé, kamenité a velmi mokré.

Pokud chcete navštívit tuto úchvatnou oblast, nezapomeňte zakoupit letenku již v předstihu, protože popularita Cango Cave přetrvává po celý rok. Existují různé letecké společnosti, které létají do blízkého města George, odkud je Cango Caves dostupné vzdálenosti několika kilometrů z horského průsmyku Swartberg Pass.

Zkrátka, návštěva Jihoafrické republiky musí obsahovat prohlídku Cango Caves. Pokud se rozhodnete tuto destinaci prozkoumat, určitě vás nezklame. A nezapomeňte nechat si čas na objevování ostatních nevšedních krás této úžasné země.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky