Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Grenada The Grenada Chocolate Company

Počasí Grenada The Grenada Chocolate Company


Grenada je krásný ostrov nacházející se v Karibiku s velmi příjemným klimatem. Teploty se v průměru pohybují kolem 28 stupňů Celsia, což z něj činí ideální místo pro trávení dovolené. Nicméně, jako každý jiný ostrov v Karibiku, Grenada je náchylná k tropickým bouřím a hurikánům.

The Grenada Chocolate Company, jedna z nejznámějších značek čokolády v zemi, se snaží využít tohoto klimatu k maximálnímu potenciálu. Tento podnik je založen na myšlence trvale udržitelného zemědělství a produkce čokolády. Podle nich jsou ideální podmínky pro pěstování kakaa a kakaových bobů právě v oblastech s dostatečným množstvím slunce a srážek, což Grenada nabízí v hojné míře.

Krátké deště se v Grenadě vyskytují téměř každý den v průměru, především v období mezi květnem a listopadem. Nicméně, očekává se, že se v příštích letech zvýší množství srážek během této sezóny. Společnost The Grenada Chocolate Company se těší na pozitivní vliv tohoto trendu na své pěstitelské oblasti.

Kromě toho, podnik se také snaží rovnoměrně rozdělit své zásoby kakaa po celém roce, aby se minimalizovalo riziko výkyvů v produkci a zachovala se vysoká kvalita čokolády při každé výrobě.

Celkově lze říci, že počasí v Grenadě poskytuje ideální podmínky pro pěstování kakaa a produkci čokolády. A důmyslné zemědělství společnosti The Grenada Chocolate Company pomáhá využít tohoto potenciálu ke zlepšení jejich výroby a zachování kvality jejich výrobků. Pokud máte rádi čokoládu a chcete podpořit udržitelné zemědělství, měli byste určitě ochutnat čokoládu od The Grenada Chocolate Company.


Letenka Grenada The Grenada Chocolate Company


Letenka do Grenady je vynikající příležitostí pro všechny, kdo milují kakaové pochoutky. Proč? Protože se zde nachází jedna z nejlepších čokoládových továren na světě - The Grenada Chocolate Company!

Tato továrna byla založena v roce 1999 a je zaměřena na ruční výrobu kvalitní čokolády. Jejich filozofií je používání jen přírodních surovin a dodržování tradičních postupů při výrobě. Proto se nabízí celá řada zajímavých chuťových zážitků. Každý kus čokolády je originální a má svůj vlastní charakter.

The Grenada Chocolate Company také pracuje na udržitelném zemědělství a restaurování ekosystému Grenady. Spolupracují s místními farmáři, kteří pěstují kakao bez použití pesticides a fungicidů. Tím se snaží podpořit udržitelný způsob produkce a místní ekonomiku.

Pokud se rozhodnete navštívit Grenadu, určitě byste neměli vynechat továrnu a ochutnat některé z jejích výrobků. Kromě klasických čokoládových tyčinek tu najdete i temné čokolády s různým procentem kakaa, čokoládový likér, čokoládovou pomazánku nebo třeba kakaoové kuličky.

Letenky do Grenady jsou dostupné z mnoha destinací po celém světě. Z Prahy se létá s přestupem například přes Londýn či Miami. Pokud hledáte nejlevnější možnost, můžete zkusit srovnávače letenek a vybrat si tu nejvýhodnější variantu.

Holandský cestovatel a spisovatel Cees Noteboom kdysi napsal: "Cokolada je mocná, svádí a propouští endorfiny v mozku, jakýsi divoký elixír štěstí, omlazování, nekonečné radosti." A právě tímto pocitem vás zásobí návštěva The Grenada Chocolate Company na krásné ostrově Grenada.


Ubytování Grenada The Grenada Chocolate Company


Grenada, ostrov karibského souostroví, je známý nejen svými krásnými plážemi a turistickými atrakcemi, ale také svým lahodným kakao. A nikde to není více patrné než u The Grenada Chocolate Company, která se specializuje na výrobu čokolády z kakaových bobů pěstovaných přímo na ostrově.

Kromě vysoce kvalitní čokolády The Grenada Chocolate Company také nabízí možnost ubytování v prostorách, které byly postaveny v souladu s ekologickými principy. Tyto ubytovací prostory jsou situovány v srdci plantáží kakaovníku a poskytují hostům nejen výhled na krásnou krajinu, ale také možnost vidět, jak se vyrábí čokoláda.

Ubytování je k dispozici ve formě tří různých apartmánů, každý s vlastním vchodem. Každý apartmán má dvě ložnice, koupelnu, kuchyň a obývací prostor. V každém apartmánu je také terasa, kde můžete relaxovat a užívat si snídani, oběd nebo večeři s výhledem na plantáže kakaovníku.

Pokud hledáte unikátní zážitek ubytování přímo na plantáži kakaovníků, je The Grenada Chocolate Company tou správnou volbou. Kromě ubytování v tiché a klidné atmosféře můžete také navštívit továrnu na čokoládu a zúčastnit se degustace.

The Grenada Chocolate Company se také významně podílí na udržování ekologického zemědělství na ostrově, což poskytuje hostům další důvod k tomu, aby si užili návštěvu tohoto krásného a speciálního místa.

Pokud tedy hledáte nejen ubytování, ale také zážitek, kterým propojíte svůj pobyt na ostrově s místní kulturou, tradicemi a chutěmi, The Grenada Chocolate Company je jasnou volbou.


Dovolená Grenada The Grenada Chocolate Company


Pokud hledáte malebné turistické místo, kde byste si užili okouzlující přírodu, historii a vyhlášenou čokoládu, pak byste měli navštívit ostrov Grenada v Karibiku. Aby si turisté mohli co nejvíce vychutnat zdejší chuť Grenada, vzniklo pár lety standoutové místní podnikání – The Grenada Chocolate Company.

Firma se zrodila v roce 1999 z myšlenky dvou Američanů – friška „chocolatiera“ Mott Green a Doug Browne – na jižním pobřeží Karibského ostrova. Oba se spojili s místními farmáři, některými z nich byli dříve oběti koloniálního zneužívání, a společně vytvořili alternativní čokoládové závody, v nichž zásadním faktorem byla kvalita kakaa.

Spolu s kakaovníky byly rovněž obnoveny tradiční pěstební postupy, což vedlo k výraznému zlepšení kvality plodů. Stroje, z nichž vyrábí čokoládu The Grenada Chocolate Company, jsou na místo dováženy k moři, což znamená, že je čokoláda vyvážena v obrovskou kvalitu.

Kromě vynikající produkce má The Grenada Chocolate Company ještě jednu klíčovou vlastnost: Firma platí svým pracovníkům nejvyšší mzdy v celé Karibiku. Zároveň nabízí též vzdělávání ohledně hospodaření s půdou, kakaovými stromy a produkčními postupy. Díky tomu je produkována nejenom vynikající čokoláda, ale i květinový med.

Cestovatelé mohou navštívit továrnu i kakaovníkové farmy a seznámit se s celým procesem výroby od pěstování kakaa až po části, kde se hotová čokoláda balí do originálních papírových obalů. Její chuť je prý unikátní a je způsobena nejen kvalitou kakaa, ale i tradičními postupy, které slibují zázraky. Tak neváhejte a vydejte se na dovolenou na Grenadě a ochutnejte nejlepší čokoládu v Karibiku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada The Grenada Chocolate Company


1. Co je to The Grenada Chocolate Company?
- The Grenada Chocolate Company je malá čokoládovna na ostrově Grenada, která se specializuje na ručně vyráběnou prémiovou čokoládu.

2. Jaká je historie společnosti The Grenada Chocolate Company?
- The Grenada Chocolate Company byla založena v roce 1999 jako malá místní firma s cílem vytvářet vynikající čokoládu pouze z přírodních surovin z ostrova.

3. Jaký je process výroby čokolády u The Grenada Chocolate Company?
- The Grenada Chocolate Company používá tradiční metodu výroby čokolády, která zahrnuje ruční sběr, fermentaci a sušení kakaových bobů, roztavení kakaového másla a smíchání se sladidlem a dalšími přísadami.

4. Má The Grenada Chocolate Company certifikát ekologického zemědělství?
- Ano, společnost je certifikována jako ekologická a podporuje udržitelné zemědělství bez použití umělých hnojiv a pesticidů.

5. Kde se dají koupit produkty společnosti The Grenada Chocolate Company?
- Produkty lze zakoupit přímo na ostrově Grenada v jejich čokoládovně, ale také na internetu a v některých obchodech s potravinami po celém světě.

6. Jsou produkty společnosti The Grenada Chocolate Company vhodné pro vegany a alergiky?
- Ano, produkty jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují žádné živočišné produkty. Produkty také neobsahují lepek a výrobce se snaží minimalizovat křížovou kontaminaci, aby byly vhodné i pro alergiky.

7. Jaké jsou nejpopulárnější produkty společnosti The Grenada Chocolate Company?
- Mezi nejpopulárnější produkty patří Grenada 71% čokoládové tabulky, čokoládové oleje a sušené kakaové boby.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky