Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Belgie De Haan

Dovolená Belgie De Haan


Belgie se řadí mezi ty země, které mají opravdu co nabídnout. Krásné památky, historické města, výborné pivo a gastronomie, krásnou přírodu i pláže. Jednou z plážových destinací je také městečko De Haan. Toto letovisko leží na pobřeží Severního moře a je velmi oblíbenou turistickou destinací, hlavně pro rodiny s dětmi.

Pláže v De Haan jsou opravdu velkolepé a nabízejí širokou škálu aktivit. Samotná pláž je dlouhá přibližně 13 km a přitahuje mnoho návštěvníků, kteří sem přijedou relaxovat, opalovat se nebo si zahrát nějaké beachové hry. K dispozici je i spousta vodních sportů, jako například windsurfing, kitesurfing nebo plachtění.

Pokud máte rádi procházky, můžete se projít po malebné promenádě v centru městečka. Můžete si zde prohlédnout krásné starobylé domy, které jsou typické pro tento region. Kromě turistických procházek si můžete užít i cykloturistiku. V De Haan a jeho okolí jsou totiž k dispozici cyklostezky, které vás provedou krásnou přírodou.

Kromě krásné přírody a mořské atmosféry v De Haan se můžete vydat také do blízkých atrakcí. Mezi nejzajímavější patří Slunce Vavřincova muzea, které vypráví příběh tohoto slavného španělského světce. Kromě toho můžete navštívit také krásný Bruggy, což je historické město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. To se nachází asi 20 km od De Haan.

A co se týče ubytování, můžete si vybrat z široké nabídky hotelů, apartmánů a kempů. Pokud chcete maximální komfort a pohodlí, doporučujeme si vybrat hotel, v případě že jste nadšenci do kempování, tak si můžete rezervovat místo v některém z kempů v De Haan.

De Haan je skvělým místem pro dovolenou a relaxaci, které nabízí mnoho atrakcí a zábavy. Pokud tedy plánujete dovolenou u Severního moře, určitě se podívejte na nabídku v De Haan. Tato idylická lokalita vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou s rodinou či partou přátel.


Počasí Belgie De Haan


Belgické městečko De Haan se nachází na západním pobřeží Belgie, nedaleko od většího přístavu Ostende. Jelikož se nachází u moře, je ovlivněno oceánským podnebím s mírnými zimami a mírnými lety.

V zimě se teploty pohybují kolem 0 °C až 10 °C. Občas se může vyskytnout sníh, ale není to příliš časté. Většinou jsou zimy vlhké a deštivé. Bývá mnohem více mlhy. V létě se teploty pohybují mezi 18 až 25 °C. Teploty se však mohou zvýšit až na 30 °C. V létě je více slunečných dní a méně deštivých dní.

De Haan je v létě populárním letoviskem pro turisty, zejména Belgické občany. Díky příjemnému letnímu počasí, krásné písčité pláži a klidné atmosféře přitahuje De Haan turisty z celé Evropy.

Nicméně, je třeba počítat s možností srážek v průběhu celého roku. Dešťové srážky jsou rovnoměrně rozloženy po celém roce, ačkoli v zimě bývají častější a intenzivnější. Množství srážek může být mírně ovlivněno měsíci, ale v průměru tvoří tato část Belgie nižší roční úhrny srážek v porovnání s vnitrozemím země.

V obecném pohledu lze konstatovat, že De Haan má příjemné a poměrně stabilní klima po celý rok. V létě je zde více turistů, kteří si užívají tepla a krásné pláže, v zimě se pak De Haan stává tichým místem pro odpočinek a relaxaci. Protože se nachází poblíž moře a nabízí krásnou přírodu, De Haan je ideálním místem pro ty, kteří milují přírodu a relaxaci.


Nejčastější dotazy a odpovědi Belgie De Haan


Q: Jaké je nejlepší období k návštěvě De Haan v Belgii?
A: Záleží na vašich preferencích. V létě je to ideální místo pro dovolenou na pláži, v zimě zase pro procházky a relaxaci v klidu.

Q: Můžu v De Haan koupat se s mým psem?
A: Ano, koupání s domácími mazlíčky je povoleno na určených místech.

Q: Jak se nejlépe dopravit do De Haan z Bruselu?
A: Nejlépe je použít vlak nebo autobus. Cesta trvá zhruba hodinu a půl.

Q: Jsou v De Haan přístupné cyklostezky?
A: Ano, De Haan má rozvinutou síť cyklostezek, které vás zavedou do okolní přírody.

Q: Kde se dá najít ubytování v De Haan?
A: V De Haan je mnoho možností ubytování - hotely, apartmány, penziony, kempy a další. Doporučujeme použít internetové rezervační stránky.

Q: Jaké památky a atrakce mohu navštívit v De Haan?
A: V De Haan se nachází mnoho historických budov a muzeí, ale také golfové hřiště, akvapark, zábavní park a další.

Q: Jaké jsou nejlepší restaurace v De Haan?
A: V De Haan najdete mnoho skvělých restaurací s nabídkou belgické kuchyně. Doporučujeme vyzkoušet La República, Brasserie Albert, Oesterput nebo Bistro Berto.

Q: Je v De Haan možné vyzkoušet surfování?
A: Ano, surfování je oblíbená aktivita mezi návštěvníky De Haan, nejbližší pláže pro surfování jsou v Oostende a Blankenberge.

Q: Kde se dají nakoupit suvenýry v De Haan?
A: V De Haan najdete mnoho obchodů a krámů, kde se dají zakoupit suvenýry jako jsou postýlky, keramika, dřevěné hračky a další.


Letenka Belgie De Haan


De Haan je nádherné pobřežní městečko v Belgii, které se nachází v provincii Západní Flandry. Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou, která spojuje krásné pláže a malebné krajiny, pak je De Haan tou správnou volbou. Kromě toho, že se můžete těšit na ty nejlepší pláže, De Haan nabízí také spoustu jiných zajímavých aktivit pro všechny věkové kategorie.

Jak se dostat do De Haan

Vzhledem k tomu, že De Haan je malé městečko, není v blízkosti většího letiště. Nejlepší volbou tedy bude přistát na letišti v blízkém Oostende, které leží asi 16 km od De Haanu. Můžete si také vybrat letiště v Bruselu, ale poté budete muset cestovat asi 1,5 hodiny vlakem nebo autem. Pokud dáváte přednost pohodlí, můžete využít taxi služby z letiště Oostende, popř. Brusel, která vás do De Haanu dopraví.

Co vidět a co dělat v De Haan

De Haan nabízí nádherné pláže, stejně jako spoustu jiných zajímavých aktivit pro každého. Pokud máte rádi historii, musíte navštívit Muzeum abbaia v rodišti belgického malíře Constanta Permeke.

Nezapomeňte se projít kolem krajiny De Haan zvané Grâce-Dieu. Tato krásná procházka vám nabídne nejkrásnější výhled na pobřeží. Pokud máte kolo, můžete se vydat na cykloturistiku na některou z mnoha tras, které jsou v De Haanu k dispozici.

Navštivte také nedaleké město Bruges, které je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších měst v Evropě. Bruges je plné uměleckých památek, gotických kostelů a malebných kanálů, které vám zpříjemní víkendovou návštěvu.

Co jíst a pít v De Haan

De Haan nabízí nejlepší restaurace v oblasti. Pokud rádi jedíte ryby a plody moře, nezapomeňte ochutnat místní speciality. V De Haanu najdete také mnoho kaváren a barů, kde si můžete vychutnat belgické pivo.

De Haan je skvělým místem pro strávení dovolené. Nabízí nádherné pláže, historické památky a mnoho dalších zajímavostí. Pokud ještě nevíte, kam vyrazit na dovolenou, De Haan je tou správnou volbou.


Ubytování Belgie De Haan


Belgické město De Haan, ležící na pobřeží Severního moře, je oblíbenou turistickou destinací s mnoha krásnými plážemi, kavárnami a restauracemi. Pokud hledáte ubytování v této lokalitě, máte na výběr hned několik možností.

Především jsou tu luxusní hotelové komplexy, jako například Grand Hotel Belle Vue, který nabízí špičkové služby a exkluzivní pohodlí. Pokud hledáte něco menšího a rodinnějšího, může vám vyhovovat hotel Rubens, který má pouze 10 pokojů a nachází se v rezidenční čtvrti v blízkosti pláže.

Pro cestovatele, kteří si chtějí užít svobodu a přirozenost místního prostředí, je ideálním řešením pronájem bytu nebo apartmánu. Síť služeb, jako třeba Airbnb nebo Booking.com, nabízejí širokou škálu ubytování všech velikostí a cenových rozpětí.

Pokud rádi cestujete s karavanem nebo obytným vozem, De Haan má pro vás k dispozici mnoho standardně vybavených kempů, jako jsou například Strand Westende, Bonanza 1, nebo Veld and Duin. Všechny jsou v blízkosti pláže, a tak nabízejí ideální výchozí bod pro objevování okolí.

Pro ekonomičtější variatu ubytování doporučujeme hostely, které jsou rovněž populární mezi studenty a cestovateli s omezenějším rozpočtem. Jedním z nejznámějších je například Huis 't Schaep, který se nachází asi 500 metrů od pláže a nabízí zajímavou kombinaci staré architektury a moderního zařízení.

Nakonec, pokud toužíte po atmosféře domova i během cesty, můžete zvážit povinné ubytování u místních obyvatel. Sítě jako například Couchsurfing vám to umožní, a kromě toho vám nabídnou možnost lepšího poznání belgické kultury a životního stylu.

Zkrátka, v De Haan máte na výběr řadu různých druhů ubytování. Rozhodnutí závisí na vašich prioritách, ale ve všech případech najdete místo, kde se budete cítit jako doma a bude se vám líbit.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky